Eszti24

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2015. szeptember 7.

Elfogyott a tusfürdőm és nyaralni mentem szituációban, nincs más, jó lesz alapon vettem meg. Aztán gondoltam elhasználom, ha már megvan. Hát nem kellett volna. Életemben nem találkoztam még olyan tusfürdővel, ami tenyérnyi területeken úgy kiszárította volna a bőröm, hogy pikkelyes lesz, és hámlik, közben pedig fáj. Biztosra veszem, hogy ez volt az utolsó Baba termék, amihez nyúltam, soha többet. Nem tudom, melyik összetevő a ludas, talán az SLS, bár az samponban sosem tett rosszat, úgyhogy nem vennék mérget rá. Ha lehetne mínusz egy csillagot adni, azt tenném. De így maradok az egynél, bár az is sok erre.

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes

Braun Silk-épil 5185 Young Beauty Legs Epilátor 40 Csipeszes
2015. szeptember 7.

Nekem ennek a kis kütyünek a tesója, a Body&Legs verzió van meg, szintén hálózatról működő gép, így a "gyorsan meghal az aksi, és a fél lábam szőrös marad" probléma azonnal megszűnik általa. Nagyon precíz, szépen dolgozik, meglehetősen gyorsan is lehet vele haladni, szeretem. Ahhoz van borotvafej, trimmelő fej, és hűtőkesztyű, ehhez a verzióhoz nem tudom pontosan, mi jár. De mivel a gép maga tök ugyanúgy néz ki, felteszem, abban nincs sok eltérés, szóval ha az a kütyü 5*, akkor valószínűleg ezzel sincs baj.

Braun Silk-Épil Xpressive Epilátor

Braun Silk-Épil Xpressive Epilátor
2015. szeptember 7.

Ez volt az első epilátorom, még úgy öt évvel ezelőtt szereztem be, és azóta is használom lelkesen, csakhogy. Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem az egyszeri teljes feltöltéssel is max 25 percig bírta az aksija, új korában is. Persze lehet, hogy simán hibás darabot fogtam ki, de mindegy is. Lényeg: nekem ennyi idő biztosan nem elég a két lábam szőrtelenítésére. Még a duplája is határeset. Szóval idén jött el az ideje, hogy körbenézzek a Braun háza táján, és kiszúrtam, hogy a Sik-épil 5-ös szériája hálózatról működő darabokat tartalmaz. Nosza, azonnal irány a Media Markt, új epilátor haza, és nagy öröm, hogy tényleg csak bedugom a konnektorba, és működik, amíg szeretném. Viszont az, ebből következően, logikusan nem használható vizesen, úgyhogy régi barátomat használom hónalj epilálásra, azt szárazon nem tudom kivitelezni, tiszta gyulladt piros pötty lesz a hónaljam, így most egyszerre kettejüket használom, és tökéletes.

Yamuna Teafás Kézi Készítésű Szappan

Yamuna Teafás Kézi Készítésű Szappan
2015. július 16.

Nemrég szereztem be, a nagy nyári kánikulában kezdett nagyon zsírosodni a bőröm, kellett valami ellenszer. Elmondhatom, hogy abszolút bevált, nagyon megszerettem. Nagyon picit persze szárít, hisz szappan (nekem még nem volt olyan szappanom, ami ne szárított volna legalább egy kicsit), de emellett csodásan teszi a dolgát, és némi vizes jellegű hidratálással nekem tökéletes.

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2015. július 16.

Mostanában rákaptam, hogy többféle sampont használok váltogatva, éppen igény szerint, mert azt vettem észre, hogy így egyikhez sem szokik hozzá a fejbőröm, és nem veszítik el idővel a hatásukat. Na meg a hajat érő hatások váltogatása nem árt neki. Ezt sportolás után szoktam használni, vagy ha egész nap kint voltam, és megizzadtam, nagyon szeretem mind az illatot, mind a hatásfokát. Mivel nálam a teafaolaj alapból is mindenes csodaszer, gondoltam, kipróbálom samponként is. Lehet, hogy magában, csak ezt használva nem lenne ennyire jó, de így eddig nagyon bevált.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2015. július 16.

Én vagyok az egyetlen, akit az illata egyértelműen a citromos Strepsils szopogatós cukorkára/gyógyszerre emlékeztet? :D Amikor először kinyitottam, ez volt az első gondolatom, váo, Strepsilsszel fogok zuhanyozni. :) Viszont ennek a terméknek köszönhetem a felismerést, hogy a bőröm nincs jóban a már öt éve masszívan használt Dove tusfürdőkkel. Sosem értettem, hogy amikor nem vagyok a zsíros bőrű, pattanásosodásra hajlamos típus, sőt, inkább száraz a bőröm, akkor hogy tud a hátamon mindig kijönni egy-két pattanás, sőt, hogy tudnak ilyen csúnyán begyulladni? Teljesen véletlenszerű ötlet volt, hogy kipróbálom az alverdés tusfürdőket, mert megláttam ezt, és megtetszett az illatkombináció. Aztán persze beleszerettem az illatba, és újravettem, és egyszer csak feltűnt, hogy a hátamon egyetlen patti sincs. Mivel semmi másban nem változott a termékarzenálom, csak ez lett új a Dove-ok helyett, sajnos kénytelen vagyok az ő számlájukra írni a dolgot. :/ Őt viszont imádom, és megtartom.

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray

Balea Trend It Up Szárazsampon Spray
2015. július 16.

Amikor megvettem is tudtam, hogy tipikus vészhelyzet-megoldó termék lesz nálam, és abszolút bevált. Viszont nekem mindig át kell fújnom hideg hajszárítóval utána a hajamat, hogy kijöjjön belőle az összes fehérség. Cserébe tényleg tudja imitálni a frissen mosott haj állagát, igaz, én általában nem használom több napra, legtöbbször akkor kerül elő, ha esti programom van, és egy órával előtte jövök rá, hogy hajat kellett volna mosni.

Catrice Luminous Lips Ajakrúzs

Catrice Luminous Lips Ajakrúzs
2015. március 18.

Ma szereztem meg a Me,My Macaron & I fantázianevű rózsaszínt belőlük, és nagyon meglepett, mennyire tartósnak bizonyult. Több óra folyamatos dumálás, közben ivás, és a helyén maradt. A színe lágy, nem az a szemkiverős, de ez egy visszafogottabb árnyalat. Enyhe fénye van, jó érzés viselni, könnyű felvinni, és szépen lehet vele formálni az ajkakat. Eddig 5*.

Lush Caca Noir Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Noir Henna Bio Hajszínező
2015. március 15.

Ezt és Caca Brunt használom keverve/felváltva, eleinte úgy csináltam, hogy egyik nap Brun, következő nap Noir, így egy nagyon jó sötétbarna, feketébe hajló fényes árnyalat jön ki (a hajamat csak kicsit szeretném sötétíteni, arra jó a Noir, viszont a Brunnal együtt megtartja a vöröses fényét, amit nagyon szeretek). Az ápoló hatása sem elhanyagolható, az illatát én imádom. Tervezem kipróbálni az időtakarékosság jegyében, hogy egy tálban összekeverem a két fajtát, és úgy kenem fel.

Lush Caca Rouge Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Rouge Henna  Bio Hajszínező
2015. március 15.

Használom a Brunt és a Noirt, de az utóbbi időben nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy milyen szép is lenne egy vörösesebb beütés... így hát amikor a Brun elfogyott, és a Lush-ba mentem, hirtelen ötlettől vezérelve egy Rouge-t is vettem, és milyen jól tettem! Azóta az új Brun is csak a sorára vár, mert annyira beleszerettem a vörösségébe, hogy nem visz rá a lélek, higy rákenjem a hajamra a Brunt, és megöljem a vöröset :) elképesztően erős színe van, és a hajam olyan volt a lemosás után, mint a selyem :) ahogy a tesóit is, őt is imádom :)