esztietta

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 13.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő

Ziaja Kókuszos Krémtusfürdő
2020. szeptember 16.

Télen felüdülést okozott a kis hidratálásával a testápoló előtt. Borzasztó jó az illata, és ténylegesen puhitja a bőrt.

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2020. szeptember 16.

Csodálatos!!
Éjszakára használom, harmadszor veszem újra. Bár kombinált/zsíros a bőröm reggelre matt arccal kelek, olyan jól beszivja éjszaka a bőröm. Kellemes, nem tolakodó illata van. Tökéletes a textúrája.

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2019. január 5.

Bár nagyon megnyerő illattal rendelkezik minden képviselője ennek a terméknek, engem nem ragadott meg annyira. Szeretem, ha egész nap van az ajkaimon valamilyen balzsam, ezt viszont nagyon gyakram kell újrakennem, amit a kis tégelybe kotorászás(főleg hosszabb körmökkel) kellemetlenné tesz. Nem mellesleg nem is annyira hidratál, mint amennyire mondják. A Labello termékek nekem sokkal jobban beváltak.

Dove Purely Pampering Testápoló

Dove Purely Pampering Testápoló
2018. november 11.

Nem tetszik az illata, bár ez abszolút személyfüggő és nem hidratál eléggé, sokáig érzem még a bőrömön a felkent réteget, kellemetlen.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcmaszk Fekete Ásványokkal

Avon Clearskin Pórustisztító Arcmaszk Fekete Ásványokkal
2018. november 11.

Olajkontrolláló hatása a witch hazelnek köszönhető, ami jól is működik, nekem nem túl tágak a pórusaim, azt szépen összehúzza.

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk
2018. november 11.

Könnyedén hidratál, nagyon gyenge szemcsékkel eltávolítja az elhalt hámsejteket.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2018. november 11.

Vaníliás illatú, finoman krémes állaggal fedi az ajkakat több óran keresztül. Lehet vele inni pohárból és sok mindent bír tényleg!:)

Dermacol Acneclear Maszk

Dermacol Acneclear Maszk
2018. november 11.

Nagyon szárít. Vegyes bőröm teljesen kiszárította. A másodikat már nem is használtam fel, mert szerintem nagyon megterhelő az én bőrömnek.

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Habzó Arclemosó
2018. november 11.

Jól tisztít, szárítja az arcom, igy nem mindig hasznalom , mert lehet sok lenne , de egy erosen zsiros borre tokeletes szerintem.

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs

Rimmel 15th Anniversary Collection By Kate Rúzs
2018. november 11.

Rock 'N Roll Nude színt vettem, viszont az én bőrtónusomhoz nem kifejezetten passzol. Krémes az állaga, nem szárít, egy szép színű nude, de nem tart hosszan.