esztii08

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. június 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2018. április 18.

Életem egyik legjobb vétele volt ez a krém! Normál bőröm van, viszont 1-1 patti gyakran akad főleg a homlokom környékén. Aznap reggel, amikor először felkentem ezt a krémet, egy hatalmas piros seb őrizte emlékét az előző esti kíméletlen (és persze szakszerűtlen) nyomkodásomnak, estére viszont szinte teljesen eltűnt.. Nagyon tetszik benne, hogy natúrkozmetikum, a fedése sem rossz egy cc krémhez képest. Nekem nem fénylik át a nap folyamán, de ez a bőrtípustól is függ. Az sem zavaró különösebben, hogy gyorsan szárad, kicsit olyan, mint a nivea krém (csak nem ragad utána a bőröm).. Az illata elég erős, de a bőrön már kevésbé érezni.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2018. április 18.

Egész jó ajakápoló, de használtam már jobbat is, bár igaz, hogy 3x ennyiért.. Azért vettem meg, mert szerettem volna egy natúr ajakápolót, viszont most nézem az összetevőket és nem értem, hogy miért kell bele ennyi minden (illatanyag pl.).. Árban picit drágább, de lehet, hogy jobban megérné bio boltból sheavajat beszerezni.

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt
2018. április 11.

500 Ft-ra leárazva vettem meg, mostmár tudom, miért árazták le.:D a színe miatt vettem meg (020-as árnyalat) kicsit rosegoldos, csillogó szín, amit a számon nagyon szépen vissza is adna, viszont 5 percig sem bírom benne, annyira kényelmetlen. Mintha ragasztó lenne a számon, és még a legnagyobb precizitással is foltos lesz a végeredmény.. A színe miatt (és mert nehezemre esik egy catrice terméket lepontozni) kap 2 csillagot..

Update: Miután vártam vele egy picit, kentem rá egy kis átlátszó szájfényt, így egy fokkal jobb a végeredmény.. Ettől függetlenül nem fogom túlzásba vinni a használatát.

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2017. december 29.

A színe nagyon belopta magát a szívembe. Az orange me happy árnyalatot vettem meg, hihetetlenül feltűnő és dögös szín,még a "sminkellenes" páromtól és másoktól is bezsebelhettem jó pár elismerő pillantást és bókot.:) Ezzel szemben az állaga szörnyű, mintha olvasztott zsírkrétával próbálkoznék... Zsepivel szoktam letörölni picit az applikátort, úgy könnyebb. Viszonylag tartós, mattnak viszont annyira nem mondanám, ezt is zsepivel szoktam megoldani, rúzsozás után várok picit, majd enyhén rányomok egy zsepit, ha sok jön le akkor rá kenek még egy réteget és újra zsepizek.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2017. december 12.

Nagyon régóta használom és csak ajánlani tudom.. Legfőképp égési sérülésekre jó, illetve én még az arcomat szoktam vele kezelni, főleg egy-egy pattanásosabb időszakban. A hozzászólásokban többen írták, hogy csak külsőleg lehet csak használni, de ez annyit tesz hogy nem szabad belőle inni. Pár csepptől még nem lesz semmi baj, én ha aftám van, rendszeresen kenem vele a nyelvem. Torokfájásra viszont nem biztos, hogy ezt kéne használni.. Mindenesetre én teljes mértékben oda vagyok ezért a termékért, tényleg nagyon jól regenerálja a bőröm.

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2017. május 31.

Nem lenne rossz szempillaspirál, nem maszatolódik vagy pereg le napközben.... tavaly nyáron nyaralás előtt erre esett a választásom, szépen felkentem és elmentem a strandra.. itt kezdődtek a gondok vele, gyönyörűszép pandamackó szemeim lettek a vízből kijövet :)

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2016. június 27.

Szerintem a legjobb sampon amit valaha használtam.. Eszméletlen jól tisztít.:)

Avon Skin So Soft Zuhanyzás Közbeni Hidratáló Testápoló

Avon Skin So Soft Zuhanyzás Közbeni Hidratáló Testápoló
2016. június 27.

Picit féltem tőle, de egész jól teljesített. Jól hidratál, és a szőrtelenítés utáni piros pöttyöket is egész jól eltűnteti!:)

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal
2016. június 27.

Napozás után igazi felfrissülés a bőrömnek!:) Érzékeny bőröm van, hamar kipirosodom, leégek, ha sokáig napozom, a végén már mindennek érzem a bőröm csak egészségesnek nem.:/ Ez a kis spray mindent helyreállít.:)

Avon Solutions BB Mattító Krém SPF15

Avon Solutions BB Mattító Krém SPF15
2016. június 26.

Szuper kis cucc, reggel felkenem és egésznap elvagyok vele, nem fényesedik ki tőle annyira az arcom. Még a fedése sem rossz, ahhoz képest, hogy BB krém.Mindig újraveszem.:)