esztikhlm

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával

Oriflame Love Nature Tusolózselé Nyugtató Levendulával
2017. november 1.

Nagyon szeretném, ha nem lenne ilyen drága.. Nem sajnálom a pénzt általában ilyenekre, de olyan gyorsan fogy, és ahhoz képest elég húzós az ára. Pedig egyébként nem egy rossz termék, jó illata van, jól habzik, de sajnos nagyon gyorsan fogy :(

Inecto Naturals Lime And Mint Coconut Infusion Shower Gel

Inecto Naturals Lime And Mint Coconut Infusion Shower Gel
2017. június 30.

Kiárusítva vettem a Rossmannban 299-ért. Nagy reményeket fűztem hozzá, mert szeretem az Inecto samponját, és kézkrémét is. Nem kellett volna.. Nekem sajnos nagyon nem vált be. Nem habzik eléggé, nagyon híg, és az illata sem marad meg a bőrömön. 299 forintot megért, de teljes áron nem vettem volna meg..

Rival de Loop Micellás Sminklemosó Kendő

Rival de Loop Micellás Sminklemosó Kendő
2017. május 25.

Ajándékba kaptam, gondoltam akkor már kipróbálom. Általában kendővel tisztítom az arcom esténként, ezért már jónéhányat kipróbáltam, és mivel a RDL Hydro tisztítókendője bevált, nem számítottam csalódásra ennél sem. Sajnos ez még csak egy lapon sem említhető vele. Árban megegyezik, tehát egyértelműen az viszi a pálmát. Ez valahogy nem elég nedves egy törlés után, nem szedi le rendesen az alapozót, és nekem az illata sem jött be, plusz elég vékonynak is találom a kendőket. Két csillagot adnék az ára miatt, de mivel ugyanilyen árban, ennél a márkánál van egy sokkal jobb is, ezért csak 1.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. április 4.

Imádom az illatát, az ízét, a hatását, mindenét. Most kipróbálom a Complete Care változatot, de csak kíváncsiságból. Szerintem megtaláltam hátralevő életem egyik legjobb fogkrémét..

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2017. április 4.

Nem tudom, és nem is akarom magam túltenni a legendás lila Nivea intim mosakodón, de mivel sajnos muszáj, keresem az utódját. Kicsi korom óta anyukámnál mindig Lactacydet láttam, de sosem voltam vele teljesen kibékülve. Nem tudom pontosan, hogy mi a baj, de valahogy nem az igazi.. Tisztít, nem csíp, nincs vele semmi gond, de valahogy nem a szívem csücske...

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2017. április 4.

Kb. 5 éve kaptam a Mamámtól karácsonyra. Akkor nagy volt a szerelem, de aztán annyi új terméket próbáltam, hogy feledésbe merült. Addigra már el is felejtettem, hogy pontosan melyik Nivea tusi volt rám ilyen hatással. Szerencsére Ő nem, ezért tavaly karácsonykor újra megkaptam, és mivel még csak most került rá a sor, rájöttem, hogy miért is szerettem annyira. Kellemes az illata, pedig magamtól sosem vennék olyan terméket, amin rózsa van, mert bár lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem ezek mindig olyan 'öreges' dolgok.. Sokáig érezni a bőrön a nem túl tolakodó, mégis viszonylag erős illatát, hidratál, jól habzik, és árban sem vészes... Újraveszem, nehogy megint elfelejtsem..

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél

Alveola Aloe Vera Eredeti Aloe Vera Gél
2017. április 4.

Problémás, zsíros bőröm van, gondoltam jó ötlet lehet kipróbálni. Reggelente smink alá használom, és bevált. Szépen tartja az alapozót, nem csúszkál el rajta, de nagyon meg kell találni azt az időt, amikor jöhet rá az alapozó. Ha teljesen megszáraz, "elmorzsolódik" rajta, ha pedig még nagyon nem szívta be a bőr, csökkenti a fedést. Ha megvan a jó idő, tökéletesen műküdnek együtt. Szeretem az állagát, és a hatását is. Ha elfogy, és addigra nem lesz új szerelem egy másik 'primer' iránt, újraveszem.

MAC Fix+

MAC Fix+
2017. március 27.

Koszonom a gyors valaszt! Nekem kozmetikus altali 2D-s pillam van, de ha a drogerias ragasztokat nem oldotta, akkor szerintem az enyemet sem fogja .. koszonom :)

Isana Hygiene Aktiv Folyékony Szappan Grapefruit és Menta Kivonattal

Isana Hygiene Aktiv Folyékony Szappan Grapefruit és Menta Kivonattal
2017. március 16.

Az illatát imádom, de olyan érzésem van utána, mintha nem tisztítaná meg 100%-osan a kezemet. Kár, hogy nem tart sokáig az illata sem, de ennyi pénzt megért.

Biodermic Aloe Mask Fátyolmaszk

Biodermic Aloe Mask Fátyolmaszk
2017. március 16.

A zöld változatot próbáltam, mert volt rá 25%-os kupon a Rossmannban. Este, lefekvés előtt feltettem, ahogyan a Garnier fátyolmaszkjait is szoktam. Már kibontásnál éreztem a kissé erős 'szagát', ami kibírható volt, de nem túl jó. Miután szétszedtem 10 perc szenvedés után, felhelyeztem, és vártam a csodát. Nem jött el. Kb. 15-20 perc alatt a maszk teljesen kiszáradt, a bőrömön viszont órákig ottmaradt a ragacsos érzet. Másnapra sem tapasztaltam a 'babapopsi-effektust', úgyhogy nekem abszolut nem nyerte el a tetszésemet. Árban kb. ugyanott van, mint a Garnier maszkjait, de azokkal sokkal nagyobb barátságom alakult ki. Lehet, hogy az én bőröm nem volt vele kibékülve, de nekem egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet.