esztopiros

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2017. december 12.

Csodás ez a vaj. Nagyon száraz a hajam és már a mindenféle olaj sem segít... Régóta keresek hasonló típusú terméket, eddig az R&B ért el nálam hasonló hatást, csak abból 100 ml kerül 5000 forintba.
Hajmosás előtt, után, vizes vagy száraz hajra, hajvégekre... tényleg hatásos, de nem lesz tőle fényes zsíros a hajam, csak hidratált. Nagyon jó a textúrája, nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Update: Levettem egy csillagot, mert azt vettem észre, hogy sokszor nem teljesen tudom kiöblíteni a hajamból, illetve ha nem mosom ki, nagyon elnehezíti, így már csak hajmosás előtti pakolásként használom vizes hajon. Így működik.

Elmex Gél

Elmex Gél
2017. március 22.

Én az okból vettem, hogy tragikus gyorsasággal mennek tönkre a fogaim, még csak 26 vagyok, de számtalan lyukas fogam van, pedig mindig figyeltem a szájápolásra. Folyamatosan kopnak és vékonyodnak a fogaim, ami rémisztő, ezért szereztem ezt be. Karácsony óta használom, sajnos még nem vettem észre változást, az alsó és felső metszőfogaim még mindig átlátszóak, és mintha egy újabb fogam is kilyukadt volna, bár még nem biztos. Lehet, túl nagy reményeket fűztem hozzá, remélem, hogy hosszútávon hoz változást. Viszont ami fura, hogy a nyelvem is teljesen lezsibbad tőle, és az esti kezelés után még másnap is úgy érzem, ami kicsit ijesztő :)

Lush Veganese Hajkondicionáló

Lush Veganese Hajkondicionáló
2017. január 31.

Eléggé vegyesek az érzéseim. Valóban nem olyan az érzete a hajon, mint egy szilikonos balzsamnak, tehát egyből nem érzem hidrataltnak. Viszont amikor megszáradt (általában hagyom magatol megszáradni), akkor mindig puhák a tincseim, pedig nem használok horribilis mennyiségeket (bar lehet, hogy nem csak ettől, mert most valtottam sampont is). Az illata jó, hozza a lush világot. A legfőbb bajom vele az, hogy nem értem, mért ezt ajánlották nekem a boltban, mikor mikor​ kifejezetten szarazd hajra való pakolást kértem. Mert ez egy normál hajra oké, de nem erre lett volna szükségem. Viszont ennyit egy átlagos balzsamert nem adtam volna, szóval kicsit atverve erzem magam.. Szerencsére az R&B minta segít a helyzeten.

Rimmel Extra Super Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra Super Lash Szempillaspirál
2016. augusztus 25.

Eddig nagyon jól megvoltam a Lovely Pump up spirállal, de úgy gondoltam, hogy kipróbálok valamit ebben az árkategóriában egy nevesebb márkától. Rimmelben eddig nem csalódtam, de ez pénzkidobás volt. Az előbb említett után ez nagyságrendekkel alul marad, alig tudom vele kifesteni a szempillám. Olcsónak olcsó, de ennél még olcsóbban is lehet kapni jobbat. Összeragasztja a pillákat, szinte lehetetlen szétválasztani, és a külső pillákat nagyon nehéz vele, mert túl sok festéket marad a kefén. (Hozzáteszem, nem Magyarországon vettem őket, így nem tudom mennyire igaz az árbeli összehasonlítás, de itt a Rimmel kicsivel drágább volt még akcióban is)

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre

Alverde Intenzív Hidratáló Arckrém Avokádóval Nagyon Száraz Bőrre
2016. június 29.

Nekem sajnos ez melléfogás volt most. Ugyan elég száraz a bőröm, de nyárra ez már sok. Illetve ami nagyon zavar benne, az az, hogy mivel ilyen sűrű, nagyon nehéz elkenni, gyűröm vele az arcomat. Amúgy jó termék, de ebből a termékcsaládból legközelebb másikat választok. Akit nem zavar a sűrűsége, és tényleg nagyon száraz a bőre, annak nem lesz vele gondja.

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon

Lush Jason And The Argan Oil Szilárd Sampon
2016. június 7.

Elcsábultam a boltban, de nagyon nem bántam meg. Egyrészt nagyon támogatom a környezetbarát csomagolás koncepciót, másrészt, az illata elképesztő. Amiklor nyitva hagyom a dobozát hogy száradjon, az egész szobának elképesztő illata lesz.. és álmomban se gondoltam, hogy ez így habzik (manna szilárd samponjarol voltak ilyen negatív velemények). Nagyon egyszerű használni. A hatását tekintve nagyon sokat nem tudok nyilatkozni, mert általában olajozom + almaecetes öblítést alkalmazok, de az biztos, hogy azota elkepesztően puha és fényes a hajam. És végre nem kell azon agyalnom hogy vigyek-e sampont utazáshoz, ez simán befér. Élmény vele a hajmosás. Igaz nem olcsó, de aki áldoz a hajára, annak megéri.

Alverde Hajvégápoló Fluid Avokádó és Shea Vaj

Alverde Hajvégápoló Fluid Avokádó és Shea Vaj
2016. április 3.

Háááát ugyan nekem eléggé szárazak a hajvégeim, de akkor sem hiszem, hogy ennek az lenne a feladata hogy ragacsossá tegye és megkeményítse... Az illata jó, ártani nem ártott, de sok értelmét nem látom a használatának. Persze lehet, hogy valakinél bevált, nálam csak elmegy.

Essence Mini Sheer Lipbalm

Essence Mini Sheer Lipbalm
2016. március 29.

Az I am charming árnyalat van meg, egyszerűen elképesztő cucc. Hasonló ilyet igaz nem használtam, az tetszik, hog pont a rúzs-színezett ajakápoló-szájfény venn-daigrammjának keresztmetszetében van, ami szuper, nagyon keveset kell tenni, és szép természetes lesz tőle a szám színe, pont annyira, hogy láhatóan élettel teli tegye tegye az arcot, de azért ne annyira, hogy erős sminknek tűnjön, szóval hétköznapra vagy erősebb szemsmink mellé is jó. Az állaga nagyon jó krémes, lelkiismeretfurdalás nélkül kenem a számra. A szín még az után is kicsit megmarad, hogy letörlődött. Az illata is csodás... Rég kerestem már valami ilyesmit...

Lovely Natural Beauty Blusher

Lovely Natural Beauty Blusher
2016. január 28.

Nekem a 01 árnyalat van meg. Pénzkidobás volt, egyszerűen percekig kell dörzsölni az ecsettel de ahelyett hogy valami festékanyag rákerülni, csak a pirosító felületét sikerül fényesre dörzsölni, egy tömbben van. Az arcomra is alig tudok belőle valamit felvenni, tragédia ez a termék, pedig eddig alapvetően megbíztam a márkában. Ráadásul Lengyelországban vettem, de szerintem ugyanaz a termék mint otthon, mert rajta van a dobozon magyarul is minden. Nem is tudom, hogy mire használjam most el.

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2015. május 23.

A rózsaszín van meg, tetszik, de ez is kicsit csillámos, néha félek hétköznapra feltenni, nehogy azt higgyék, rámborult egy vödör csillámpor. Nem vészesen az, csak kicsit, de én nem szeretem a csilivili hatást.