Esztuci

Regisztráció dátuma: 2017. október 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. október 28.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Epres Ajakbalzsam
2020. január 21.

Hát ez valami rettenetes. Büdös, ragacsos és színezett. A legrosszabb tulajdonságok egyben. Akciósan vettem, hát most már tudom miért... Ha utánam dobnák se kellene...

Isana Intensiv Ajakápoló

Isana Intensiv Ajakápoló
2020. január 21.

Nagyon szeretem, intenzív krém. Nappalra a filmszerű réteg miatt nem annyira szeretem, inkább esti hidratálásra való. Ennyi pénzért megér egy próbát.

Gliss Kur Purify & Protect Sampon

Gliss Kur Purify & Protect Sampon
2020. január 19.

Nagyon szárította a fejbőröm, elkezdett korpásodni tőle a hajam. Sajnos hiába zsíros hajra való, ugyanolyan gyorsan zsírosodott és még korpásodott is. Sajnálom, mert eddig ennek a samponnak volt a legjobb az illata. Szerettem volna szeretni.

Oriflame Milk & Honey Gold Hidratáló Kézkrém

Oriflame Milk & Honey Gold Hidratáló Kézkrém
2019. december 30.

Fantasztikus illata van, kellemesen puhítja a bőrt, de extra száraz bőrre kevés. Összességében szeretem, jó kis kézkrém.

Avon Treselle

Avon Treselle
2019. október 12.

Nagyon egyedi, a maga nemében tökéletes kis parfüm. Igazi nőies csoda!

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2019. augusztus 29.

A nagy kiszerelést vettem meg akciósan, ezt leszámítva az egyetlen pozitívuma, hogy talán mintha kevésbé zsírosodna tőle a hajam. Amit persze el is rontok ott, hogy tele kell raknom balzsammal és kifésülő sprayvel mire nagy nehezen ki tudom fésülni. Szóval összességében az egyetlen pozitív tulajdonsága egyben negatív is. Talán akinek nem ennyire gubancolódó a haja, annak tényleg jó.

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel
2019. augusztus 28.

Az illata fantasztikus, és könnyű kifésülni vele a borzalmasan gubancos hajamat. Tényleg elég olajos, de száraz hajra okosan használva szerintem jó. Akciósan vettem féláron, számomra ennyit megért, de újra nem venném.

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2019. augusztus 11.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, az illata már a kibontás előtt is érződött. Kellemes illatú, igazán tiszta érzetet nyújt, nem szárít különösebben. Bőrradírozó hatása is jó, de első alkalommal mintha tűk szurkáltak volna, pedig gyakran használok bőrradírt, ez meglepően apró szemcsés. Összességében megéri az árát.

Garnier Ambre Solaire Advanced Naptej Érzékeny Bőrre SPF50+

Garnier Ambre Solaire Advanced Naptej Érzékeny Bőrre SPF50+
2019. július 2.

Ez a termék fantasztikus. Nagyon hamar leégek szinte bármilyen napvédő mellett, de ennek a használatával épphogy csak egy kicsit barnultam, annak ellenére, hogy egész nap a napon voltam. Strandolás után én azért utánkentem, biztos ami biztos. Nálam ezután semmi más nem jöhet szóba.

Fa Cream & Oil Selyem és Magnólia Krémszappan

Fa Cream & Oil Selyem és Magnólia Krémszappan
2019. június 23.

Nagyon gyenge az illata, ami igazából kellemes lenne, ha jobban érezném. Sajnos nagyon szárít, azt hittem jelent valamit a CREAM & OIL, de csalódnom kellett. Biztos hogy nem veszem újra, ez csak egy sima szappan.