esztycske

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil

L'Oreal Paris Extraordinary Oil Rebalancing Facial Oil
2017. november 8.

Az ígéreteiből nálam nem sokat váltott be ez az olaj, bár tény, hogy nem is én vagyok a fő célközönsége, lévén nem az én bőrtípusomra találták ki, de ettől függetlenül elégedett voltam vele. Személy szerint az illatát is szerettem, olyan természetesnek hatott, mintha csupa gyógynövényből állna, de engem könnyű megvezetni ilyesmivel :-)
Egyébként jól hidratált, reggelre szép, kisimult bőrrel ébredtem, de mondjuk aki ezt nappal is tudja viselni, az előtt emelem kalapom, én abszolut éjszakai használatra javaslom a fényesség és a lassú beszívódás miatt. De amúgy király!

Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Alapozó SPF20

Guerlain Parure Aqua Radiant Feel-Good Alapozó SPF20
2017. november 8.

Én épp egy Müller kiárusításon botlottam belé, így azt mondhatom, teljesen megérte az árát, az eredetit viszont biztosan nem fizetném ki érte. Nagyon szép, elegáns a csomagolás, jó az adagolófej és az előttem szólókkal egyetértve, szerintem is teljes fedést nyújt, ráadásul nagyon jól teszi a dolgát, egyáltalán nem szárít, és az én bőröm nyáron is tök jól viselte. Az egyetlen bajom a színskálával volt (bár mondom, kiárusítás volt, úgyhogy lehet, hogy már nem a teljes kollekcióból válogattam), szóval nekem sárgásnak tűnt mindegyik, valahogy nem tudom elképzelni hogy létezik ember ezen a bolygón, akinek ilyen a bőrszíne, azért viszont pluz pont jár, hogy meglepően jól alkalmazkott a saját bőrömhöz, szóval szerintem egész vállalhatóan viseltem, legalábbis ezzel nyugtatom magam. :-)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2017. november 8.

Azt azért szögezzük le, hogy ez tényleg sokkal inkább kifésülő spray, mint balzsam. Én legalábbis nem tapasztaltam semmi ápolást, puhítást, hajvégápolást, viszont a brutálhosszú, vékonyszálú, könnyen száradó, állandóan kócos hajam kifésülésére tökéletes volt. Szerintem sok hajszálamat mentette meg a kitépéstől, meg engem is jó pár sírvafakadástól :-)
Mióta rövidebb a hajam, nincs rá szúkségem, de ha majd megint a Hair-be képzelem magam, biztos újraveszem.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2015. március 24.

Életem első púdere! :-) Hát igen, viszonylag későn jött el az idő, de egyszerűen eddig nem éreztem szükségét, alapból elég száraz a bőröm, így nem nagyon kellett mattítani. Aztán mostanság kezd beállni valami normál állapot, így nekiálltam púderezni, és bár nincs összehasonlítási alapom, ezzel tökéletesen elégedett vagyok, úgyhogy azt hiszem a későbbiekben sem lesz :-) Nagyon szépen fel lehet vinni, nem lesz mű tőle az arc, és azért hagyja a bőr természetes fényét is átsejleni, szóval szerintem pont jól végzi a dolgát, nem érzem azt tőle, hogy vakolat lenne a fejemen, úgyhogy nagyon jó kis termék, ráadásul elég tartós is! (+1: én már kétszer leejtettem és nem tört össze!!!)

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém

Max Factor Colour Correcting Cream CC Krém
2015. március 24.

Szokásomhoz híven, itt sem sikerült a legtökéletesebb színt kiválasztani a bőrömhöz, de ez már az én hülyeségem, szerencsére azért nem olyan hatalmas a probléma, így tudom használni, olyannyira, hogy lassan el is fogy. Őszintén én nagyon megkedveltem, pedig már pár BB-n túl vagyok, nekem pont eléggé fed, könnyű eloszlatni, épp csak egészségesen fénylővé teszi az arcot, és egész nap fennmarad (egy pici púderrel). Az elégedettségem olyan 90%-osnak mondható, de eddig nem találtam nála jobbat, úgyhogy tuti újraveszem és remélem egyszer az életben eltalálom a bőröm színét is :-)

Aromax Botanica Anti-Aging Éjszakai Krém

Aromax Botanica Anti-Aging Éjszakai Krém
2014. március 23.

Életem első éjszakai krémje! Lehet,hogy korán,lehet,hogy későn,de mostanság éreztem először szükségét az éjszakai ápolásnak is,eddig úgy voltam vele,hogy este inkább szellőzzön a bőröm,nem kell rá semmi. Na szóval a krém: kitartóan használom ès nagyon-nagyon szeretem! Sűrű,nehezebben felszívódó,mint a nappali verzió,de reggelre pihe-puha az arcom és kb egy hónapos használat után láthatóan csökkentette a homlokomon a "ráncokat". Eleve ébredés után az egész arcom egészségesebbnek tűnik. Használjátok! Szetessétek!

Aromax Botanica Sensitive Nappali Krém Érzékeny Bőrre

Aromax Botanica Sensitive Nappali Krém Érzékeny Bőrre
2014. március 23.

Csak vártam-vártam,hátha elkezdődik a véleményáradat,na de nem,úgyhogy végül a kíváncsiságom győzött és beszereztem a picikét. Nem mondanám magam nagy krémszakértőnek,eddig arckrémek terén csak ilyen Garnier,Nivea,Loreal alaptermékeket próbáltam,de mindenképp szerettem volna megismerkedni a natúr vonallal is(és lehetőleg elérhető áron). A bőröm alapvetően száraz,de eddig akármilyen száraz bőrre való cuccot kentem rá,egyből gazdagodtam pár pattanással és még több miteszerrel. Na,hát szerencsére ez esetben nem! Nagyon jól hidratál,hamar beszívódik,az arcom puha,nem húzódik,jóllehet rá sminkelni és a kis pirosságokat is szépen gyógyítja. Én azért zsírosabb bőrre nem biztos,hogy felkenném (bár ki tudja...) és a fényvédőt picit hiányolom belőle,de amúgy nagyon megszerettem Nem egy egyszerű eset az arcom,de ez a krém megbírkózott a kihívással! :-)

Essence Studio Nails XXL Nail Protector

Essence Studio Nails XXL Nail Protector
2014. március 20.

Fú, hát nem egy főnyeremény ez a lakk, az a helyzet. Sajnos nagyon könnyen töredeznek a körmeim és ráadásul olyan a munkám is, ahol a kezem elég rendesen igénybe van véve, szedek vitamint is rá, de gondoltam rágyúrok egy ilyen lakkal is, hátha segít. Hát nem. Egyedül azt szeretem benne, hogy távolabbról nézve természetes fényt ad a körmeimnek, nem azt a nagyon csillogósat, de nem is tiszta matt, szóval ez király, de innentől kezdve semmit nem vált be az ígéreteiből. Ezek a kis nylon szálak csupán annyira jók, hogy közelebbről nézve csúnya csíkos hatást eredményezzenek, semmit nem védenek különben. A körmeim ugyanúgy törnek, a lakk pedig hamar, és csúnyán kopik, szóval nem kell ilyen nektek! :-)

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2014. március 20.

Alapból nem kicsik a szempilláim, de ez valami olyat művel velük, hogy ÚRISTEN! Az első pár alkalommal, amikor használtam rendesen én szégyeltem magam, hogy hogy lehetnek ilyen hoszzú pilláim :-) Több régi ismerősöm is megkérdezte, hogy rakattam-e műszempillákat, vagy mi történt. Amúgy én nagyon bírom ezt a kis tekergetős funkcióját is, szeretem ha van valami újdonság, játékosság egy spirálban. Egy szó, mint száz, nagyon ajánlom! Ezzel nem marad senki észrevétlen, az biztos!

Alverde Körperbutter Verveine

Alverde Körperbutter Verveine
2014. március 2.

2012.05.10.Na ebből végre én is találtam kis kiszerelésűt (nekem eddig se a mandarinosból, se a makadámdiósból nem sikerült), úgyhogy nagysokára lett egy hordozós alverde testvajam, sejhaj! :) Az illata tényleg jó intenzív citrusos, de nekem bejön ez is. Így kis méretként főleg a kezemre, számra használom, arra tökéletesen funkcionál, testre kenve még nincsenek tapasztalataim, de nyárra nagyon el tudom képzelni. Állagra talán a 3 verzió közül ez a legfolyósabb, úgyhogy a testvaj kifejezés kicsit erős rá, de szuper kis krém, az biztos.
2014.03.02. Most vettem észre, hogy anno mennyire magasztaltam ezt a krémet, de visszagondolva nem is értem miért. Ha eszembe jut az illata, csak valami zavaró érzés fog el, túl erős volt és a lime miatt kicsit WC szagúnak hatott :-) Állagra pedig a 2 másik alverde testvaj sokkal jobban bejött, ez folyósabb hozzájuk képest. Igazából már nem lehet kapni, úgyhogy mindegy is, de az update nélkül nem lett volna tiszta a lelkiismeretem :-)