eternity

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. május 28.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Anna Biondi Aldi Flowery Red EDP

Anna Biondi Aldi Flowery Red EDP
2022. június 22.

Felhívták rá a figyelmemet, hogy jó kis Kenzo Flower dupe van az Aldiban. Az illat maga sosem volt a rajongásom tárgya-de aztán mégiscsak beszereztem. Nem bántam meg, tartós, kellően illathű, és olcsó. A fragranticán az eredeti illatról írta valaki, hogy olyan illata van a Flowernek, mint a tisztasági betéteknek. Azóta nem tudok elvonatkoztatni :)

J. Fenzi Perfect Women EDP

J. Fenzi Perfect Women EDP
2022. június 22.

A gourmand illatokkal hadilábon állok: hol kell és fújom, hol a közelébe sem mennék. Ez az illat talán olyan, mint a Scandal és az Olympea fúziója-külön -külön nem kértem belőlük, de így együtt nekiveselkedek. Nem bírom azonban eldönteni, hogy ezt az illatot éreztem valakin sokáig, vagy tényleg az említett parfümök miatt kelt familiáris érzéseket bennem?! A Fenzi-Perfect woman pedig-mesés, tartós, illathű)

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP

Paco Rabanne Pure XS for Her EDP
2022. június 22.

A gourmand illatokkal hadilábon állok: hol kell és fújom, hol a közelébe sem mennék. Ez az illat talán olyan, mint a Scandal és az Olympea fúziója-külön -külön nem kértem belőlük, de így együtt nekiveselkedek. Nem bírom azonban eldönteni, hogy ezt az illatot éreztem valakin sokáig, vagy tényleg az említett parfümök miatt kelt familiáris érzéseket bennem?! Tesztelem tovább.. (dupe tippem: Fenzi-Perfect woman-mesés, tartós, illathű)

Yodeyma Luxor EDP

Yodeyma Luxor EDP
2022. június 22.

update: 2022.06.22. Az előző véleményemet legszívesebben törölném. Mármint azeredeti illat továbbra is csodafinom, különleges-aromaterápiás és beédesedik rajtam, de a Yodeymás rettenetet messze kerülje aki az eredeti élményét akarja: az kiabálós, brutál szillázsú, de férfiassá válik az én bőrömön(másokén is-teszteltük.) A két csillag a tartósságnak szól csak, bár ez ebben az esetben hátrány. A Fenzi Be free az új tippem dupe-okat illetőleg, hozza egyelőre a fincsi levendulás beédesedést. Rám nyugtatólag hat ez az illat, nyáron ez a leghűsítőbb számomra.
2021.04.29.Ajándékba kérték ezt az illatot, én nem vettem volna meg magamtól, a Libre illat különösebben nem fogott meg, erre meg ugye azt mondják, hogy ugyanaz, csak sokkal tartósabb. Hmm, nekem jázminos-teás-levendulás hűvösebb narancsvirágos illat, olyan, ami nem nagyon jön szembe, nyárra finom hűsítő lesz, később újra írok róla, ha markánsabb benyomásom lesz róla.

J.Fenzi Be Free Women EDP

J.Fenzi Be Free Women EDP
2022. június 22.

Maga az illat-a Libre- csodafinom, különleges-aromaterápiás és beédesedik rajtam, A Fenzi Be free az új tippem dupe-okat illetőleg, hozza egyelőre a fincsi levendulás beédesedést. Rám nyugtatólag hat ez az illat, nyáron ez a leghűsítőbb számomra.

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2022. június 22.

update: 2022.06.22. Az előző véleményemet legszívesebben törölném. Mármint az illat továbbra is csodafinom, különleges-aromaterápiás és beédesedik rajtam, de a Yodeymás rettenetet messze kerülje aki az eredeti élményét akarja: az kiabálós, brutál szillázsú, de férfiassá válik az én bőrömön(másokén is-teszteltük.) A Fenzi Be free az új tippem dupe-okat illetőleg, hozza egyelőre a fincsi levendulás beédesedést. Rám nyugtatólag hat ez az illat, nyáron ez a leghűsítőbb számomra.
2021:Azoknak akik a tartósságára panaszkodnak próbálják ki a Yodeyma-Luxor-t. El fognak csodálkozni! Ugyanaz, a töredékéért. Nem, semmilyen részesedésem nincs benne, én csak használom, és el vagyok képedve.

J.Fenzi I Am Woman EDP

J.Fenzi I Am Woman EDP
2022. június 5.

Tartós, finom nőies. Korabban gumicukrosnak éreztem, de aztan egy finom illat gazdáját kikérdeztem, hogy mi ez a csoda rajta, meglepodtem, hogy ennek az eredetijét nevezte meg. Bartan vettem meg ezt a dupe-ot mert emlekeztem korabbrol, hogy ez nagyon tartos volt,amikor a Fenziket probalgattam. Bátran ajánlom, nagyon jól sikerült másolat.

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2022. május 21.

Időnként ezt is megszagoltam a drogériában: beugrott, hogy tiniként valami tescos replika erre akart hajazni, amivel egy kis iskolatársunkat ajándékoztuk meg. Nemrég újra kezdte birizgálni a fantáziámat, pluszban Chanel Terrero spanyol énekesnő is kijelentette, hogy 16 éves kora óta a signature illata, -hát tegyünk egy próbát. Igen, púderes-virágos, jól felismerhető, de rajtam édes is. Egyelőre tetszik, nem érzem olcsó hatásúnak sem.
ja és a dupe tippem: Anna Biondi Flowery Red az Aldiban! Tartós, olcsó és megtévesztésig hasonlít, nagyon ajánlom!!!

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2022. május 8.

update: eladtam, fullasztónak éreztem, és vannak ennél sokkal jobb rózsás illatok. Nagy bánatomra és megrökönyödésemre azóta egy közvetlen kolléganőm megvette, és egész nap érezhetem ezt a fullasztó vattacukor szagot, ami messze nem illik egy negyvenes érett nőhöz. A legkínosabb, hogy ezt eddig rajtam is érezhették, de ez mostmár csak szekunder szégyen.

2021.júl.29.Valakin éreztem egy szuper illatot, és az LVEB flankerjét tudta nagy nehezen kinyögni. Na de melyik lehetett?! Amiket végig szaglásztam azok közül ez hasonlított a legjobban, a rózsát amúgy is imádom a málna mellett. Azóta megvettem, de annyira nem ájultam el tőle. Jobb, mint az anyaillat, de ennél nekem van finomabb rózsás favoritom.

Nina Ricci Nina L'eau

Nina Ricci Nina L'eau
2022. április 24.

Az alap Ninát nagyon szerettem, de akkoriban minden második nő azt fújta, és mivel annyira karakteres illat-így azonnal fel lehet ismerni egyrészről, másrészről, akiken megéreztem kezdtem hozzájuk társítani. Én abból anno egy 80 ml-set elhasználtam, de sajnos nem éreztem olyan tartósnak, de csodaillat.
Nos ezt a L'eau változatot évekkel ezelőtt egy Rossmann akcióban vettem potom pénzért. Parfümmániásként mindent is használtam, így huginak adtam, de végül ő sem használta el. A napokban jutott eszembe, hogy kicsit visszakérem.nehogy találjak venni egy Nina dupe-t. :)
hát kérem szépen, ez az alapváltozat citrusos-meggyes változata-üdítően hat, és nagyon tartós. Szerintem megtartom, nyárra elfogyasztom, jól esik most. A férjem rögtön megkérdezte, hogy hmm, ez az alma üveges illat? na ugye, hogy ezer közül is, pedig ő aztán nem egy parfümguru. :) ajánlom, és ahogy néztem meg sem szüntették ezt a változatot sem.