Ettike

Regisztráció dátuma: 2017. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2017. április 6.

Az itteni véleményekre alapozva vettem meg ezt a terméket, és azt kell mondanom, hogy meg vagyok vele elégedve! Egyszer használtam még, de imádom! Hihetetlen selymes lesz tőle a hajam, puha és jól fésülhető. Férjem is ugyanezen a véleményen volt, alig bírtam kivenni a kezéből a hajamat, állandóan simizni szerette volna meg szagolgatni :)

Manhattan Clearface Perfect Mat Make-Up

Manhattan Clearface Perfect Mat Make-Up
2017. március 14.

Kissé maszk szerű a hatása, ennek köszönhetően viszont szépen fed, csak jól el kell dolgozni. Egy kis tégelyben összedolgozom hidratáló arckrémmel, így a színe és az állaga is kellemesebb lesz. Féláron jutottam hozzá, így teljesen megérte.

Remington Power Dry 2000 D3010 Hajszárító

Remington Power Dry 2000 D3010 Hajszárító
2017. március 14.

Már 7 éve bírja a strapát, és nagyon szeretem! :) Én mindig a magas sebességfokozaton használom, a hőmérséklet-fokozatot viszont nulláson hagyom, így kellemes langyos levegővel szárítom a hajam, ezáltal nem lesz olyan száraz, mintha meleg vagy forró levegővel szárítanám. Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Braun Silk-Épil Eversoft 1170 Epilátor

Braun Silk-Épil Eversoft 1170 Epilátor
2017. március 14.

Szerintem vagy ezer éve megvan, és még mindig működik :D Bár már nem ezt használom heti szinten, de ha ez akad a kezembe, ez is teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve.

Philips Satinelle Plus Epilátor Hp6402

Philips Satinelle Plus Epilátor Hp6402
2017. március 14.

Már vagy 7 éve használom, eddig nem volt vele problémám, viszont az elmúlt 1-2 évben küzdök a szőrbenövés ellen. Nem tudom mitől lehet, eddig ezt nem tapasztaltam. Jó hosszú kábele van, ami nálam pozitív, a negatív viszont hogy elég hangos :/

Listerine Total Care Zero Szájvíz

Listerine Total Care Zero Szájvíz
2017. március 14.

A legtöbb Listerine szájvizet kipróbáltuk már a férjemmel, de ez a favorit! Hatásosan tisztít, üde és friss leheletet biztosít, és az íze sem erős. Nekem a számban néhanapján kialakuló aftát is szépen kezeli, hamarabb elmúlik tőle a kínzó érzés. Az ára kicsit drágább mint a többi Listerine szájvíznek, de szerintem maximálisan megéri!

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2017. március 14.

Párommal évekig teszteltük a fogkrémeket, pl Blendamed, Colgate, Elmex, stb, de egyik sem vált be igazán. A Sensodyne mellett ez a másik kedvencünk, hihetetlen a tisztító hatása és nagyon jól habzik, valamint az íze is jó! Csak ajánlani tudjuk! :)

Zendium Sensitive Fogkrém

Zendium Sensitive Fogkrém
2017. március 14.

Párommal évekig teszteltük a fogkrémeket, pl Blendamed, Colgate, Elmex, stb, de egyik sem vált be igazán. Aztán gondoltuk kipróbáljuk a Zendiumot, hátha megtaláljuk a kedvencet benne. Hát nem. Első fogmosástól kezdve vártuk, hogy mikor fogy el. Nem habzik, kifejezetten rossz íze van, a lepedéket még a nála rosszabb minőségű fogkrém is jobban eltávolította mint ez (pedig napi 2x mosunk fogat, és szájvizet is használunk). Valahogy nem éreztük fogmosás után a friss és tiszta érzést. Azóta váltottunk a Sensodyne-re és teljesen meg vagyunk vele elégedve, valamint a Himalaya nevű fogrémet is csak javasolni tudjuk ehelyett!

Isana Sensitive Sampon

Isana Sensitive Sampon
2017. március 14.

Amiatt vettem meg, mert elég érzékeny a fejbőröm, és zsírosodik is. Jól habzik, az ára is szuper, csak az illata elég férfias, illetve nem sok pozitív változást vettem észre a hajamon. Sőt, azóta korpásodik a fejbőröm mióta csak ezt használom, úgyhogy le fogom váltani.

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon

Bánfi Hajhullást Csökkentő Sampon
2017. március 14.

Férjem nagyon régen használta, akkor nem jött be neki mivel nem látott változást. Most viszont hogy új összetevőkkel készítik újravásároltuk a terméket, és várjuk az eredményt! Ha lesz tapasztalat róla, írok! :)