Eva123

Regisztráció dátuma: 2020. január 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. január 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Elizavecca Skin Liar Primer

Elizavecca Skin Liar Primer
2021. április 23.

Az elején óckodtam, hogy nincsen felkenés utáni mp-ekben rögtön az az "aha" érzés, mint pl az itthon kapható catrice prime and fine pore refining, rögtön matt hatása, viszont azt kell mondanom, hogy lekörözte őt és a touch in sol, no pore blem primert is.
Ki kell várni, hogy megszaradjon, pár perc után alapozót raktam, kivártam ismét és csak utána jött a highlighter. Szép egységes arcbőr képet lehet vele elérni, természetesen nagy (kráter vulkán nagyságú) pattanások esetén nem tud annyira egyenlíteni. Nyilván nem varázsszer. Hogy a pattanásokra mennyire pozitív hatással van, arról később tudok majd nyilatkozni. Eddig ilyen hatást a no sebum mirela powderrel tudtam elérni, most nélkül is megvan, azzal meg egy csoda már.

Hada Labo Shirojyun Premium Deep Whitening Cream

Hada Labo Shirojyun Premium Deep Whitening Cream
2021. február 15.

Ugyanezen termék család lotion-je után szoktam használni, szuper. Estére a rutin utolsó lépéseként hagyom fent. Jobb, mint a koreai hasonló eredményt ígérő társai. Nem olcsó, de megéri az árát. Dokodemon olcsóbb.

Hada Labo Shirojyun Premium Whitening Milk

Hada Labo Shirojyun Premium Whitening Milk
2021. február 15.

Én imádom, naponta többször is használom, hogyha tehetem és ha utána essencet használok, sokkal jobban kifejti hatását, csak úgy beszívja magába a bőr, amit felé kenek. A lotion milk-et használom belőle, külföldi oldalról rendeltem, úgy kb 2-3 ezer között mozog + szállítás. Dokodemot tudom ajánlani a márka terén.

Hada Labo Shirojyun Premium Whitening Lotion

Hada Labo Shirojyun Premium Whitening Lotion
2021. február 15.

Szuper termék, nagyon megtaláltam ezzel a termékkel kezdődően a nekem való márkát, ami a hada labo. Igen, valóban nem egy víz szerű semmilyen nagyon folyós krém, kicsit töményebb, de folyós ugyanúgy. Én imádom, naponta többször is használom, hogyha tehetem és ha utána essencet használok, sokkal jobban kifejti hatását, csak úgy beszívja magába a bőr, amit felé kenek. Foltok halványodnak bizonyos idő után, kb 1 hónap rendszeres használat után.

Cosrx Centella Blemish Cream

Cosrx Centella Blemish Cream
2021. február 15.

Nem volt rossz, kellemes. Nagyon sokáig tart,hogy beszívódjon, ezért estére szoktam alkalmazni vagy tv nézés közben. Valóban nyugtat. De hamar elfogy, ha rendszeresen használja az ember. Én csak hetente 1-2x szoktam arcpakolás után.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2021. február 15.

Néha néha használom csak, jól hidratál, nagyon nyúlós, óvatosan kell kinyitni, mert kifolyik

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil

Elizavecca Natural 90% Olive Cleansing Oil
2021. február 15.

nagyszerű, kb 1 évig elég egy flakon, ha nap, mint nap sminkel az ember. Remekül leszedi a sminket, és nem szárít.

Crest 3D Whitestrips Vivid Teeth Whitening System

Crest 3D Whitestrips Vivid Teeth Whitening System
2020. október 20.

Én a luxe fajtáját használom. Továbbá a fogkrémet is. A fogkremmel ellentetben a strips-nel első használat után már láttam minimális változást. Lehet annyira rossz volt a szitu nálam, h ezért is tudott változást hozni.
Amúgy a fele pénz kidobas, az alsó csík se ér végig a fogaimon, csak oda ragasztható, ami látszik, ha kinyitod a szádat, de a többi hely marad, amilyen volt😅. Érdekes...
Az alsó csík 10 perc után leesett, lehet nyál mentes használathoz van🤔. Tűz oltásnak ideális.

May Island Arbutin Real Essence Mask Pack

May Island Arbutin Real Essence Mask Pack
2020. október 17.

Sziasztok,
Folt halványításához ideális az arbutin, G9skin arbutinjat használom, látványos eredményhez vezet a rutinban. Ez az arbutin mask is hozzá segít, ráadásul 1db tasak 2x is használható, bőségesen van benne folyadék, utána is marad, amit még arcra lehet kenni.
A may island maskjaihoz általánosságban annyit tudnék hozzáfűzni, hogy mindnek azonos illata van, mintha semmivel se lenne másabb egyik a másiktól. Pedig igen hasznosak, főleg halasztás után.

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2020. október 9.

update:
Még mindig szuper, marad is a rutinban.
Jelenlegi reggeli tökéletes matt arckép:
Cosrx galactomyces 95 + cosrx poreless power liquid + no pore problem primer!!!
Építhető is rá, a végén szoktam a sminket fixalni az innisfree no sebum-javal.

A várt eredménynél sokkal többet nyújtott. Nagyon szépen mattit egész napra. Természetesebb arckép alakul ki tőle, olyan mintha alapozó se lenne rajtad, csak magától lenne szép az arc bőr. Azt még nem tudom mennyi ideig lesz elég, de már most fogok rendelni még 1et.
+ pont: Az illata is nagyon szuper.

Ez az a termék, ami után még inkább úgy érzem, hogy lecserélném már a smink készletemet is koreai termékekre. Sőt, Biztos, hogy a blur primer-ét is ki fogom próbálni ezek után. :)