EvaCs

Regisztráció dátuma: 2015. május 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2015. május 25.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

The Body Shop Arcmaszk Ecset

The Body Shop Arcmaszk Ecset
2018. április 12.

Mivel sokat maszkozom már régóta gondolokodtam ennek az ecsetnek a beszerzésén. Főleg az ára miatt de aztan pontokkal olcsóbb lett.. Nagyon örülök hogy megvettem, nagyon jó vele felkenni a maszkot. A sörtéi puhák és simogatják az arcomat, nagyon jó minőség. Mivel más ecsetet nem próbáltam még erre a célra összehasonlítani nem.tudom de számomra ő annyira tökéletes hogy nem akarok mást kipróbálni. És imádom a tömörfa nyelet is, nagyon szép kidolgozás. Ezt mondjuk már az üzletben látja az ember. Ha valaki sűrűn maszkol ajánlom, sokkal.jobb mint kézzel kenegetni..

Escentric Molecules Molecule 01 EDT

Escentric Molecules Molecule 01 EDT
2018. március 22.

Már régóta szerettem volna kipróbálni és sajnos az én bőrömön nem valami kellemes. Szantálfa illata van amit annyira nem szeretek, számomra kicsit "szúrós". Viszont nagyon tartós.. Kb. 7 órával ezelőtt fújtam a csuklómra és még mindig érezni, pedig mostam is kezet. Gondolkodom egy minta beszerzésén, viszont a Juliette not a parfume is izgat úgyhogy valószínűleg együtt rendelem meg őket és összehasonlítom. Mivel csalódtam a bőrömből kiváltott illatban 3 csillagot adtam viszont a tartóssága felvitte 4-re..
Ez tényleg nem az a parfüm amit hirtelen felidulásból vesz meg az ember, tesztelni kell a saját bőrön előtte... Talán ha a nyakamra fújom akkor kellemesebb illata lesz, ez így túl fás nekem sajnos..

Erno Laszlo Könnyű Bőrműködést Szabályzó Tonik

Erno Laszlo Könnyű Bőrműködést Szabályzó Tonik
2018. február 7.

Nem szeretek rossz véleményt írni de ennek a szaga valami borzalom. Férfi pacsuli, nem is tudom.. Szerencsére a lookfantastic dobozban volt igy nem költöttem rá vagyonokat viszont pont ennek a terméknek örültem a legjobban amíg ki nem nyitottam.. A barátnőm is azt mondta hogy büdös úgyhogy nem csak én éreztem. Mivel kiváncsi vagyok hogy használ-e ezért el fogom használni de egyenlőre a 2 csillagnál többet nem tudok adni..

The Body Shop Havas Szilva Tusfürdő

The Body Shop Havas Szilva Tusfürdő
2018. január 1.

A testvaját imádom és karácsonyra megleptek egy csomaggal melyben a tusfürdő is benne volt. Az illata nem okozott csalodást és az állaga is nagyon jó csak kár hogy limitált kiadás.
Az árát sokallom de ha valaki szereti ezt az illatot akkor jó ha van egy a fürdőszobában, én nem mindennap használom csak amikor fel akarom dobni a napom vagy jutalmazom magam..

Bomb Cosmetics Epres Brulee Fürdőgolyó

Bomb Cosmetics Epres Brulee Fürdőgolyó
2018. január 1.

Sajnos az enyémben lévő rózsákban bogarak voltak igy ezt nem.tudom többre értékelni. A termék maga olajos és lassan olvad úgyhogy több használatra is elég de ami negatív hogy a rózsákat alig lehet kiszedni és én találtam pár apró szárnyas bogarat ami elég lehangoló volt és biztosan nem.veszem meg ezt a terméket a rossz élmény miatt. Viszont valószínűleg más bomb fürdősütit kipróbálok a jövőben mert az állaga tetszett, az illata sem túl sok és szeretem a kis olajos réteget, ilyenkor nagyon kiszáradnak a lábaim..

Balea Viva Cuba Tusfürdő

Balea Viva Cuba Tusfürdő
2017. szeptember 28.

A fürdőben mindig van pár balea tusfürdő, az ár/érték arány egyedülálló.. Nincsenek nagy elvárásaim ezért az árért viszont ennek konkrétan férfi illata van. Nem vagyok oda a limeért de gondoltam nyárra jó illat lesz aztán el is felejtkeztem róla.. Most elővettem és egy frissítő illatra számítottam ehelyett pasiszagú lettem.. Úgyhogy ez már megy is a páromnak, ő biztosan elhasználja..Azoknak ajánlom akik a férfiasabb illatok kedvelői..

L'Occitane Pivoine Flora Testápolótej

L'Occitane Pivoine Flora Testápolótej
2017. szeptember 19.

Imádom ezt a vonalat, a parfümöt, tusfürdőt használtam és most párom meglepett egy csomaggal amiben ő is benne volt. Mivel testápoló tej ezért folyékonyabb és nagyon könnyen beszívódik. Ami kicsit csalódás volt az illata.. Ami lehetne intenzívebb.. A tusfürdő és kézkrém nagyon erős illatú, imádom ezt az illatot de ő nem váltotta ki az elvárt hatást. Azt hiszem ritkán fogom használni, nem valószínű hogy újraveszem..

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser
2017. szeptember 5.

Egy csomag része volt, tökéletes méret a kipróbáláshoz..Nagyon szerette az arcom, szebb és puhább lett a bőröm úgyhogy mivel a kicsi elfogyott meg kell venni a nagy kiszerelést..
Amire figyelni fogok a következő tubusnál az a mennyiség.. Mivel gél állagú néha túl sokat nyomtam ki, "pazaroltam" úgyhogy erre jobban fogok figyelni hogy ne fogyjon olyan gyorsan.. Nagyon jól radíroz, sok kis kemény szemecske van benne, néha túl puha az arcradírban lévő kis részecske de itt pont jó volt.

BrillBird Körömlakk

BrillBird Körömlakk
2017. június 19.

Nagyon szép színek vannak, én egy gyöngyházfényű rózsaszín mellett döntöttem és nagyon szép, két rétegben tartós. Van egy kisebb kiszerelés de én a nagyobbat választottam mert árban jobban megéri. Biztosan fogok más színeket is venni, jó minőség..

Slim Extreme 4D Mezoterápia&Ultrahang Koncentrált Anticellulit Szérum

Slim Extreme 4D Mezoterápia&Ultrahang Koncentrált Anticellulit Szérum
2017. június 10.

Nyáron ezt a változatot használom mert hűsít. A piros termo változatából több tubust is elhasználtam, ebből a második tubust vettem. Bár csodát nem tud tenni, a bőröm mindenképpen szebb a combomon mikor ezt használom. Biztosan újra fogom venni, a rossmanban akciósan 1350ft volt, ez nekem jó ár egy ilyen krémért. Mindennapi használat mellett is kitart pár hónapig, jó ár-érték arány.. Általában fürdés után használom, kell neki 5-10 perc hogy beszívódjon bár én nem takarékoskodom vele..