eveartstar

Maniart by Lolly
Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maniart by Lolly
Regisztráció dátuma: 2013. október 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2019. július 30.

OMG...
Az első MAC rúzsom..
Véletlenül és teljesen ingyen hozzájutottam egy régebbi kiadású mini rúzshoz.
A Goodbye Kiss egy hideg altónusú közepes pink, amplified creme. A dobozból kivéve egy krémes pinkes rúzst láttam, ami a számon lilás mályva. Csodaszép és elképesztő jól áll.
Meglepődtem, hogy mennyire tartós!
Régi kiadás, de semmi rossz szaga vagy íze nincs, bátran használhatom..
Asszem tudom már mi lesz a mikulás listáján... :D

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP

Narciso Rodriguez Pure Musc for Her EDP
2019. július 10.

Tubarózsás szappan illatú az eleje jó sokáig, utána leszárad egy nagyon finom krémes virágillatba, ami talán emlékeztet a pleasures-re..

Atelier Cologne Jasmin Angélique

Atelier Cologne Jasmin Angélique
2019. július 9.

Bahhh...jaj..olyan szagú maradt a kezem tőle, mintha most pucoltam volna meg a leveshez a zöldségeket...nem soha soha more!

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2019. július 9.

Újabb édes hájp dö szkent vagyonokért.
Semmi egyedi, vagy karakteres nincs benne.

Carner Barcelona Palo Santo

Carner Barcelona Palo Santo
2019. július 6.

Jaj nem! Volt benne sok füstölő, meg valami olyan mellékillat ami nagyon nem jött be.
És azt hiszem, hogy itt ezen a ponton feladtam, hogy bármilyen niche illatot is kergessek! Megszagoltam újonnan párat, de azok sem tetszettek, hivalkodó, émelyítően erős löttyök, amikre semmi szükségem, még a mintájukra sem!
Épp előttem fizettek a boltban 247ezret..kimondani is sok, nemhogy kiadni parfümért... :D
Maradok a mainstreamnél rajongó.

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane

The Ordinary 100% Plant-Derived Squalane
2019. július 6.

Upp:
Látványosan a felére csökkentette a párnaráncomat a bal szemem alatt ez a szvalán vasaló.
Szörnyen nézett ki a ráncom, most fele akkora a hosszúsága mint szokott lenni.
Másodszor használtam ezt a löttyöt, de márcsak az esszenciás keveréket nyomtam fel hidratáló nélkül! Így is szuper!
A Beautybay oldalán rengeteg jó vélemény van róla, hogy ez nem üti ki a bőrt mint sok más olaj.
Észrevettem, hogy egyes szemránckrémeknek is ez a fő összetevője, és dupla annyiba került fele ennyi mennyiség! Hurrá, nem kell külön szemránckrém!

Kicsit túltoltam az utóbbi időbe az arcolajokat és éreztem, hogy sok már a bőrömnek, sőt ki is ütötte a bőrömet a szemem alatt, így leálltam, és kipróbáltam ezt. Sokkal könnyebb olaj, mint a víz olyan folyékony. Kombinált vízhiányos bőröm van, ami a két orcámon hámlani szokott.
Melegvizes arcmosás után 3 csepp hialuronos koreai esszenciába cseppentek 2 cseppet ebből, jól felmelegítem a kezembe és úgy kenem be vele az arcomat, majd utána egy könnyebb hidratálót teszek fel, így elég gyorsan beszívódik.
Egy csodaság, hogy milyen fini bársonyos lesz tőle a bőr!
A vacak, olcsó, tenyérbe kinyomott kézkrémbe is 2 cseppet teszek és úgy kenem szét a kezeimen. Szószerint kivasalja a bőrömet a kézfejemen.
Reggelre tömörpofi, sima kéz! :D

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation

Alverde Make-Up Cream To Powder Compact Foundation
2019. július 5.

Szinte fehér a bőrömön a legvilágosabb árnyalat, és eszméletlen módon beleül a pórusaimba.
Esetleg korrektorként tudom elhasználni.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2019. július 5.

Dm-ben most dobálják ki 600.- ftért, ennyiért annyiszor púderezem újra ahányszor akarom.
Egyébként tényleg porzik es a legvilágosabb mintha sötétítene..

s-he stylezone Lippenstift Perfect Matt

s-he stylezone Lippenstift Perfect Matt
2019. július 4.

Imádatosan szép korall színű a 315-ös!
Hozzá a trend it up 247-es akakkontúrja kiváló!

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2019. július 4.

Erről nem gondoltam volna, hogy ennyire jó!
A 247-es csodás korallos árnyalatot vettem meg egy rúzsomhoz.
Tökéletes, tartós!