Eveln10

Regisztráció dátuma: 2017. május 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2017. május 24.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Dr. Konopka's Tápláló Arckrém

Dr. Konopka's Tápláló Arckrém
2019. február 15.

Nagyon jó az illata. Télre néha kevésnek bizonyul. Viszont nagyon jól beszívódik, hidratált,puha bőrt varázsol a szárazabb bőrre.

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal

Dr. Konopka's Mélytisztító Arcradír Gyömbér és Zsálya Kivonattal
2019. február 15.

Enyhe bőrradír, viszont jól radíroz és puha bőr lesz az eredmény. Nem szárít és nem irritál.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2018. augusztus 6.

Nagyon jól építhető, enyhén csillámos, gyönyörű fénnyel. Tökéletes első highlighter lehet kezdő sminkelőknek, de akár örök darabbá is válhat.

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt

Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
2018. augusztus 4.

Szem alatti bakingeléshez használom, ahhoz tökéletes. Jól fixálja a korrektort, bár amikor nem annyira hidratált a szemkörnyékem könnyen szárít.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2018. augusztus 2.

Nagyon jól világosít, viszont nekem néhol kiszárítja az arcbőröm.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. augusztus 2.

Jól fed, bár a sötét karikáimat nem tudja elfedni teljesen.
Picit szárít, de nem annyira mint a Catrice korrektora.
Összességében jó korrektor, de lehetne olcsóbb.

Oma Gertrude Volumennövelő Sampon

Oma Gertrude Volumennövelő Sampon
2018. július 27.

Annak ellenére, hogy volumennövelő sampon, észrevehető tartást nem ad a hajnak. Nekem gyorsan zsírosodó hajam van, kitolni a hajmosást nem tudta, mintha kicsit jobban zsírosította volna. Viszont a hajat fényessé teszi, bár nekem a vége jobban gubancolódott ettől a sampontól. Mindenféleképpen használjatok balzsamot hozzá. Összességében elhasználható, de nem venném újra. Nem nyújt többet, mint egy drogériás sampon.

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon

Schauma Nature Moments Kókuszvíz és Lótuszvirág Sampon
2018. július 18.

A hajat puhábbá teszi, de szárazabb hajvégeimre kevés nekem. Alapvetően könnyen zsírosodó hajam van, nálam viszont nem tolta ki a hajmosást, mint a legtöbb véleményezőnek. Tisztító hatását se vettem észre. Összességében elhasználható.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2017. december 28.

Pozitívumai: Jó illata van (hajamon kb. egy napig tart), jól habzik. Kicsit dúsabb lesz tőle a vékonyszálú hajam, de ez a hatása csak pár óráig tart.
Negatívumai: 2. napra már zsírossá vált tőle a hajam. Rendszeres használat után korpásodni kezdett a fejbőröm.

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel
2017. július 5.

Néha volt, hogy az arcom szárazabb területeit nem tudta hidratáltabbá tenni, de ennek ellenére nagyon jó termék. Fényvédelemben kiváló, puhává teszi a bőrt, hamar beszívódik. Sminkelni is szépen lehet rá. Remek natúrkozmetikai termék.