Evelyn7

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Color Riche Les Ombres Szemhéjpúder

L'Oreal Color Riche Les Ombres Szemhéjpúder
2017. január 5.

Egyszerűen imádom. Szilveszteri alkalmi sminkhez vásároltam, nekem a (L´oreal Paris Color Riche Les Ombres Smoky E5 Velours Noir árnyalata van meg :). Gyönyörű erős tartós csillogó színek. Igazi alkalmi sminket lehet vele varázsolni. Eszméletlen tekintetet kölcsönöz.

Eucerin Aquaporin Active Hidratáló Szemkörnyékápoló

Eucerin Aquaporin Active Hidratáló Szemkörnyékápoló
2016. november 27.

Üde friss gyönyörű tekintetet varázsol. A szemem alatti sötét karikák látványosan világosodtak. szuper kis termék

Tigi Bed Head Hard Head Extra Erős Hajlakk

Tigi Bed Head Hard Head Extra Erős Hajlakk
2016. november 20.

Nagyon szeretem
erős tartást ad de a hajam tapintása nem lesz kemény és nem ragad tőle.
Nem lesz fehér por a hajamon a használata után
Másnap szinte ugyanúgy áll a hajam mint amikor megcsináltam... :)Tökéletes

Ebelin Alapozó Szivacs

Ebelin Alapozó Szivacs
2016. október 25.

Az alapozót soha nem viszem fel ecsettel mindig beauty blender vagy Ebelin Alapozó Szivacsot használok mert sokkal egyenletesebben könnyebben ellehet dolgozni és a végeredmény is természetesebb hatás. nekem bevált

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. október 25.

Nagyon jól fed hosszan tartó eltünteti a szem alatti karikákat. Mindenképpen próbáljátok ki.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2016. október 25.

2 hete váltottam a Paco Rabbane Lady Million parfümre tökéletesen illik hozzám az illata eszméletlen aki csak a közelemben van áradozik róla és egész nap érezni lehet. Tapasztalatból tanácsolom, hogy aki parfümöt vásárol ne a papírcsíkon próbálja ki hanem fújjon a bőrére menjen ki a boltból 20-25 percre hiszen az ilyen parfümériákban pl. Douglas az ember annyi illatot érez, kipróbál, hogy utána már nehéz lenne dönteni melyik az a parfüm amely a legjobban illik hozzá. Mielőtt parfümöt vásárolsz VISELD!!

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)

Alverde Szempillanövesztő Szérum (régi)
2016. október 25.

Mindig is hosszú szempilláim voltak viszont szerettem volna ha dúsabb és akkor is szép ha nem használok szempillaspirált. 1 hete használom napi2x nem irritálja a szemem és sokkal szebbek a pilláim csak ajánlani tudom mindenkinek nagyon jó kis termék.

NYX Dream Catcher Sminkpaletta Golden Horizons

NYX Dream Catcher Sminkpaletta Golden Horizons
2016. szeptember 23.

Gyönyörűen pigmentált színek imádom ezt a palettát. Ha oldalra húzzuk a paletta felső részét alatta egy tükör kapott helyet. praktikus kialakítás.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2016. szeptember 21.

Nekem a 145 Rose Beige árnyalat van meg. Ez az árnyalat tökéletesen passzol az arcbőrömhöz nem okoz maszkhatást. Tökéletesen fed gyönyörű egységes arcbőrt varázsol én Astor Anti Shine Mattitude Púderrel fixálom és tényleg egész nap ugyanolyan szép a hatása. Nem pattog ki az arcom nem szárítja egyszóval Imádom nagyon jó alapozó

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2016. szeptember 21.

Nekem nagy csalódás ez az alapozó. nem vált be túl folyékony és nem fed jól