Evelyne03

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. március 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2020. június 25.

Nagyon csalódott vagyok, 1x használtam a hetvegén, de többet nem szeretném! Nagyon fura volt, nem igazán habzott és nagyon gubancolódott a hajam tőle. :( Elajándékozom

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém

Inecto Naturals Argan Hidratáló Kézkrém
2020. június 25.

Ez a kézkrém nekem nem vált be. Egyáltalán nem hidratál és sajnis zsíros érzetet hagy maga után. Nem újravevős :/

Medinatural Niacinamidos Hidratáló Krém

Medinatural Niacinamidos Hidratáló Krém
2020. június 24.

Nagyon vegyesek az érzéseim a krémmel kapcsolatban, praktikus a pumpás kiszerelése, könnyű állaga van, kellemes illata. Viszont nem találom a megfelelő krémet és azt sem tudom milyen a pontos bőrtípusom, milyen termékeket hasznalhatnék. Korábban kozmetikus azt mondta, hogy kombinált, korpás szeborreás, helyenként vízhiányos, viszont én napközben a T vonalban enyhén zsírosnak látom, orrom körül elég miteszeres. Arctisztítás után száraz, hamló. Fogalmam sincs hogy száraz vagy zsíros kombinált bőrre válasszak termékeket. Egyik este viszont iszonyatosan bevörösödtem a krémtől úgy hogy még másnap is lángolt a bőröm. Tettem egy kisérletet az elmúlt estéken nem történt újra meg, de el vagyok keseredve, hogy nem találok megfelelő terméket az arcomra :(

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2015. május 9.

Imádok sminkelni, szeretek többféle terméket kipróbálni, mivel Maybelline gondoltam ez szuper termék lesz, de ugyanúgy mint a többi "puha krémes" szemhéjfestéknél, - nekem ez is becsomósodik a mozgó szemhéj felett! Nem igazán vált be! Ez miatt nem tudok 5-öst adni!

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion

Palmer's Cocoa Butter Formula Lotion
2014. március 21.

Imádom az illatát, nekem bevált! Nagyon jól hidratál. Én is sajnálom, hogy nem lehet itthon kapni!

Lady Speed Stick Aloe Protect

Lady Speed Stick Aloe Protect
2014. március 8.

Az illata nagyon kellemes és tartós, az öltözködéssel akkor előfordul, hogy foltot hagy...de egyébként teljesen megvagyok vele elégedve.

Colgate Max White One Szájvíz

Colgate Max White One Szájvíz
2014. március 3.

Én is akciósan vettem, kettőt kaptam egy áráért. Nem csodálom, hogy utánam dobták! Íze valóban nincs...nem is használtam tovább!