evergreen

Regisztráció dátuma: 2018. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. december 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Atlas Mountain Rose Body Lotion

The Body Shop Atlas Mountain Rose Body Lotion
2018. december 2.

Az egyik kedvenc testápolóm, nagyon hamar beszívódik és a bőröm pihe-puhává varázsolja. Az illata fogott meg, valamint a szép összetevői, ami a Body Shop termékeire jellemzőek. Sokáig elég, élmény használni :)

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk
2018. december 2.

Számomra abszolút csodaszer! Bár a fiatalabb korosztályhoz sorolnám magam, a bőröm sosem volt valami rugalmas, egészen konkrétan az első alkalomig, míg fel nem kentem éjszakára, hogy aztán kíváncsian rohanhassak reggel a tükörhöz, hogy megtörtént-e a varázslat, és azt kell mondjam, IGEN!
Az arcom mag sosem volt ilyen feszes, a bőröm pedig egyszerűen imádja, egyáltalán nem irritál, nem okoz pattanásokat, mint sok másik krém. Kellemes, könnyű viselet, nagyon kevés is elég belőle, csak ajánlani tudom!

Too Faced Better Than Sex Mascara

Too Faced Better Than Sex Mascara
2018. december 2.

A legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam, pedig azért jó pár drágábbat is próbáltam már.
Gyönyörűek lesznek a pilláim, sokszor már a szemtust is kihagyhatom, olyan jól kiemeli a szememet.
Nem csomósodik, és sokáig kitart, konkrétan egyszer kell végigmennem a pilláimon és már kész is.
Számomra az egyetlen hátránya, hogy érzékenyebb a szemem, ha pedig könnyezek, vagy valahogy belemegy, akkor eléggé szokott csípni, de még ez sem állhat nagyon közénk, most rendeltem meg a vízálló változatát, a tesómnak pedig karácsonyra a 20. Birthday Editiont, aminek csillámló rózsaszínű a csomagolása, biztos vagyok benne, hogy imádni fogja. Ajánlom mindenkinek :)

NYX Angel Veil Skin Perfecting Primer

NYX Angel Veil Skin Perfecting Primer
2018. december 2.

Ajándékba kaptam, de meg kell mondanom, a legjobb primer, amit valaha használtam. Van amikor a sminkmentes napjaimon is felkenem, mert a bőröm már attól sokkal szebb és selymesebb lesz, a sminkem tartósabb, nem fénylik át. :)

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2018. december 2.

Imádom ezt a sampon-balzsam kombót, nekik köszönhetően sikerült életemben először megnöveszteni a hajamat.
Mindig csodás kókuszillata van, tény, hogy a balzsam néha azért másra emlékeztet. A hajam neki köszönhetően selymes, könnyen fésülhető és egészséges, egy próbát mindenkinek megér! :)

The Body Shop Fresh Nude Alapozó

The Body Shop Fresh Nude Alapozó
2018. december 2.

Egész évben használom, bár mitesszeres bőröm van, számomra bőven elég a fedése.
Nagyon könnyű viselet, egyáltalán nem maszkszerű, nem lesz tőle sem száraz, sem olajos a bőröm, mint más drogériás alapozóktól, viszont állandóan ragyogó az arcbőröm, amire mindig is vágytam.
Vegán termék (így hormonmentes), illetve cruelty-free, ami számomra nagyon fontos a sminktermékek kiválasztásánál. Sok árnyalatban kapható, csak ajánlani tudom :)

Lush Outback Mate Szappan

Lush Outback Mate Szappan
2018. december 1.

Szerelem volt első látásra, gyönyörűen mutat, az illata friss és élénkítő, a bőröm nagyon puha tőle és szuper tisztaságérzetet ad, reggeli tusolásoknál csak ezt használom.
Az egyetlen, ami nagy szívfájdalmam, de valószínűleg nem vagyok vele egyedül, hogy a Lush termékeitől szinte azonnal rámjön a múlni sosem akaró tüsszögés. De hogy szemléltessem, mennyire oda vagyok ezért a szappanért; még ez sem állhat közénk! :D

Rituals Good Luck Scrub

Rituals Good Luck Scrub
2018. december 1.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, a pozitív élménynek köszönhetően más termékeket is kipróbáltam már a termékcsaládból.
Mindig különleges alkalom, amikor ezt használom, maximum heti kétszer, nem mintha gyorsan fogyna, kevés is elég belőle, csak szeretném ha megmaradna a hangulata. A bőröm puhává, hidratáltá és az olajnak hála ragyogóvá válik, ragacsos érzet nélkül. Az biztos,hogy még sokáig a kedvenceim közé fog tartozni, ajándékként is nagy sikerem volt már vele, ajánlom! :)

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló

bebe Young Care Zartrosé Ajakápoló
2018. december 1.

Közel tíz éve, hogy először találkoztam a márkával, ez az egyetlen termék, amit azóta is rendszeresen használok, sosem hiányzik a táskámból! Gyönyörűek tőle az ajkaim, az illata kellemes, ezért az árért pedig már végképp megéri kipróbálni. Számomra örök kedvenc.

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion

The Body Shop Vitamin C Microdermabrasion
2018. december 1.

Az első és egyetlen szempont ami nagyon sokáig közénk állt, az nyilvánvalóan a termék ára volt, de egyáltalán nem kellett sokáig várnom, a TBSnél elég gyakran vannak akciók.
Sok bőrradírt próbáltam már, de ez abszolút a kedvencem, ki merem jelenteni, hogy számomra egy csodaszer.
Sok mitesszerem van, kevesebb pattanásom, de a bőrradírokkal mindig óvatosan kellett bánnom, mert az arcom szárazabb részeit nem kímélték, aztán egy héten át hidratálhattam, de nála ez sosem fordult elő.
Nagyon kevés elég belőle, én heti kétszer-háromszor használom.Ezek mindig különleges alkalmak számomra, az illata csodálatos, a bőröm ragyogó, egészséges és puha lesz tőle, teljesen feldobja a napomat. Nálam szerelem volt első használatra! :)