Evie

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Frei Öl Babaolaj

Frei Öl Babaolaj
2019. szeptember 1.

Az összetevők tökéletesek,semmi parfüm végre. Az illata kellemes,az állaga nagyon szuper,könnyű eloszlatni. A babám bőre pihe puha a következő furdesig :)

Weleda Stria Elleni Ápolóolaj Kismamáknak

Weleda Stria Elleni Ápolóolaj Kismamáknak
2019. február 14.

Ez az olaj a legjobb, amit csak el tudok képzelni. Először egy kicsi verziót kaptam egy várandós csomagban a várandósságom elején, addig pedig egy krémet használtam a hasamra. Később, a második trimeszter elejétől elhasználtam a kicsi olajat is, amit először azért nem mertem, mert féltem hogy sokára szívódik be. Nem így lett, semmivel sem tart több ideig mint a hidratáló-masszírozó krém,amit szintén terhesség alatt ajánlott alkalmazni. Az illata nagyon visszafogott, természetes, de igen kellemes.
Amivel jobb mint egy egyébként jól hidratáló krém, hogy egyértelműen tovább tart a hatása, és hogy nem hideg! Tudom, banális dolognak tűnik, én is csak akkor jöttem rá, hogy ez utóbbi mekkora előny, amikor télen majd megfagytam miután tusolás után kenegettem a bőrömet lefekvés előtt. Ellenben ez mindig éppen testmeleg. Már a második üveggel használom, egyetlen egy striám sincs a 7. hónapban (UPDATE: nem is lett a végére sem, annak ellenére, hogy anyukámnak igen, és fiatalabb koromban nekem is lett a combomon :)).

Az utolsó néhány összetevő (parfüm, linalool, limonene stb.) természetes illóolajokból származik, senkit ne tévesszen meg.

Weleda Bio körömvirágos natúr baba tusfürdő és sampon

Weleda Bio körömvirágos natúr baba tusfürdő és sampon
2019. február 14.

Imádom, és a babám is imádja születésétől fogva. Csak Weleda és gyógyszertári termékeket használunk a bőrére, és soha semmi problémát nem okoztak. Az illatuk nagyon természetes és visszafogott.

Senkit ne tévesszen meg a parfüm, a Limonene és a Linalool az összetevők között, az összes Weleda termékben természetes illóolajokból származik, de mint összetevő, muszáj feltüntetniük.

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Baba Arckrém

Weleda Bio Körömvirágos Natúr Baba Arckrém
2018. december 6.

Október: Igencsak tápláló, télen is elég hidratáltságot adó krém. Én magamnak vettem, mert a terhesség alatt vállalhatatlanul száraz lett a bőröm, és szerettem volna minden lehetséges káros anyagot elkerülni. Ebben aztán tényleg nincs semmi,ami veszélyes lehet a várandósság idején :)
Kellemes, visszafogott illata van,a textúrája nem folyékony, ránézésre nem is zsíros, hamar beszívja az arcbőr.
Ajánlom, én szerintem évekig jó barátságban leszek vele.

UPDATE december:
Már lassan 1 hónapja a férjem is ezt használja, pedig a seborrheás dermatitise miatt nem sok mindent mer rákenni az arcára a direkt erre való krémeken kívül. Viszont időközben sikerült a krémje nélkül nyaralni mennünk... Így csak ez maradt, amivel hidratálhatta a szuperszáraz, hámló bőrét. Saját bevallása szerint is szuper, és kérte, hogy mindig ilyet vegyek ezután is. :D Na erre nem számítottam!

Babydream Testápoló Kismamáknak (régi)

Babydream Testápoló Kismamáknak (régi)
2018. október 7.

Ez egy szuper szuper szuper krém. Nagyon hamar beszívódik, isteni visszafogott illata van, pihe puha bőröm lesz tőle, és semmilyen olyan anyagot nem tartalmaz, ami várandósság alatt ne lenne alkalmazható. Az ára is több, mint korrekt.
Bőszen kenem is minden nap a bőrömet fürdés után vele és egyelőre egyetlen striát sem vettem észre magamon, ami nem tudom ennek a krémnek köszönhető-e, de pl. anyukámnak voltak és vannak azóta is striái, így én arra számítottam, hogy nekem is lesznek.

Garnier Fructis Oil Repair Intense Sampon

Garnier Fructis Oil Repair Intense Sampon
2018. július 30.

Hoppa, gyonyoru lett a hajam tole mar elsore is. Azota kb 10-12x hasznaltam, es en magam egyertelmuen erzekeltem, hogy szep fenyes, lagy esesu a hajam. Azota mar többször megjegyezte a parom is (es nem csak a hajmosas napjan), pedig ilyet meg sosem csinalt korabban. :)
win-win, ujraveszem!

Rituals The Ritual Of Hammam Sea Salt Hot Scrub

Rituals The Ritual Of Hammam Sea Salt Hot Scrub
2018. július 21.

ó én balga,aki mindig csak a testápoló verziót szaglássza meg a Rituals termékek esetében, és az alapján fogalmaz meg véleményt az illatcsoportokról..!
Egészen odáig tettem így, amíg nem szereztem be ezt a csodát.

Egy kis kiegészítés a RITUAL OF HAMMAM szériához: ez a termékcsalád uniszex. Én ezt az infót igencsak nehezen találtam meg, így bízom benne, hogy másnak is hasznos lesz.

Ez a bőrradír valami mennyei illatú, egészen érdekes fűszeres, összetett az egész, nem is tudok egy konkrét illatjegyet megnevezni. A bőrön pihe puha, erősen hidratált érzést hagy maga után. Kifejezetten nagy szemcsés, bár én ezt az előttem hozzászólóval ellentétben sokkal jobban kedvelem, mint a sok kis apró szemcsét. Tökéletes.

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon

Garnier Fructis Goodbye Damage Sampon
2018. július 1.

Annyira tetszik, hogy vette belőle még egyet. Korábban egy L'oréalt váltottam le erre, mert nagyon zsírosította a hajam, ezzel pedig 1-2 nappal ki tudtam tolni a hajmosást, amíg elkezdett ellaposodnia hajam. Ezzel is megtörtént, nyilván, mint minden más samponnal is, de közel sem olyan hamar, mint más (jóval magasabb árkategóriájú) samponok esetében.
Az illata nagyon kellemes, enyhén barackos, semmiképp sem mű.

AO Sept Kontaktlencse Folyadék

AO Sept Kontaktlencse Folyadék
2018. január 4.

Mindenkinek ilyen folyadék-tisztító kombinációt kéne használnia. Előttem már mindent leírtak.
Akinek fontos a látása hosszútávon, az nem öntöget tartósítószert a szemébe, és szán naponta kb. 2 forinttal többet az egészségére.

Alcon Aosept Plus Kontaktlencse Folyadék

Alcon Aosept Plus Kontaktlencse Folyadék
2018. január 4.

Az előző hozzászóló, Gwen mindent leírt már előttem. Szemészorvos ajánlotta ezt a tartósítószer-mentes ápolófolyadékot, mert a férjemnél allergiát okozott néhány másik folyadék. Ez az egy az,ami semmilyen tartósítószert nem tartalmaz, DE a biztonságos alkalmazásához megfelelően kell eljárni! Mindenki olvassa el az útmutatót használat előtt, mert nagyon fontos, hogy pontosan úgy járjunk el, ahogy abban le van írva!
A legkevésbé sem nevezném 'ódivatúnak' a módszert, a legjobb, amit jelenleg kapni lehet.