Evolintentz

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2019. január 16.

először amikor használtam még nem jöttem rá, hogy ennek van brutális égett gumi szaga és vagy háromszor másztam ki az ágyból körbejárni a lakást, hogy mi gyulladt ki..másodjára már gyanús volt, most ahogy olvasom itt a hozzászólásokat.. hát igen, ez sajnos tényleg büdös és ráadásul kell legalább egy óra mire nem érzem a szagát. Nekem felkenéskor csípi a bőröm pár másodpercig és csak utána vált át melegségbe, viszont a hatását nagyon szeretem. Konkrétan kifeszíti a bőröm, teljesen sima lesz, semmi érdesség. Heti egyszer használom, lehet, hogy később átállok a heti 2-3 alkalomra mert így esélyem sem lesz elhasználni a lejárata előtt.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2016. november 7.

Már egy ideje hanyagolom a kísérletezgetést a micellás vizekkel és visszatértem a jól bevált Biodermához.

Lush Shoot For The Stars Fürdőbomba

Lush Shoot For The Stars Fürdőbomba

Lazításhoz isteni :)

K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj

K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj
2016. november 7.

legalább 20 féle hajolajat kipróbáltam, magasan ez viszi a prímet. Nem nehezíti el a vékonyszálú hajat, finom az illata és fáényes, puha tapintású lesz tőle a hajam.

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2016. november 7.

Nekem ez lett A téli kézkrémem. Korábban L'Occitane párti voltam és egyszer a TBS üzletben kipróbáltam ezt télen a kezeimen. Másnap visszamentem megvenni. Imádat.

Guerlain L'Homme Ideal

Guerlain L'Homme Ideal
2016. november 7.

Ez az eddigi egyetlen férfi illat ami annyira bejött, hogy megvettem a páromnak (én nagyon reménykedtem, hogy neki is tetszeni fog). Szerencsémre bejön neki is. Komolyan frenetikus.

Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour

Guerlain La Petite Robe Noire Deliciously Shiny Lip Colour
2016. november 7.

Imádom az állagát, nagyon jó érzés viselni

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales Eau Fraiche

Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Petales Eau Fraiche
2016. november 7.

Csak egy pici mintám volt belőle de az nagyon tetszett, tavasszal ismét visszatérek és várhatóan megveszem. Nagyon finom.

Guerlain La Petite Robe Noire

Guerlain La Petite Robe Noire
2016. november 7.

Nekem ez a parfüm nagy szerelem, annyira, hogy néha még télen is megkívánom :)

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2016. november 7.

Imádtam, egész nyáron ezt hazsnáltam, pedig nem vagyok nagy rajongója a Chanel parfümöknek. Viszont sajnos rajtam sem tartós :(