evva1

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval (régi)
2013. július 21.

Nagyon finom illata van , citromos, zöld almás, friss. Az állaga, bizarr, zöld gél :D, pici rostok vannak benne, amik a bőr radírozását szolgálják véleményem szerint. Nekem nagyon tetszik, zuhanyzás közben használom, arctisztításra és szépen leszedi a sminkemet is (nem a szemkörnyékén, természetesen) és a szennyeződéseket is.

Lehet, hogy mások kicsit "túl tisztító" hatásúnak találnák, de én utána hidratálókrémet kenek fel, szóval ez engem nem zavar. Elképzelhető, hogy krém nélkül kicsit szárító hatású lenne.
De nekem maximálisan megfelelt. Csak ajánlani tudom. :)

Garnier Pure 3in1 Arclemosó

Garnier Pure 3in1 Arclemosó
2013. július 21.

Hatalmas kedvencem. Próbáltam más, hasonló termékeket is, de mindig visszatértem ehhez. Kellemes illata van, jó sűrű állaga. Nagyon szeretem. Nagyon jól tisztítja a bőrt és tényleg mind a 3 funkció, úgymond működik benne :)
Mindenkinek ajánlom, mert annyiba kerül, mint akármelyik garnier vagy neutrogena bőrradír és ezzel nem csak egy bőrradírt, de egy maszkot is kapsz. A legjobb másolat, ami kb 500ft-tal olcsóbb, az a Balea 2in1, ami szintén egyik nagy kedvencem.

Mindenkinek csaj ajánlani tudom, mindkettőt .

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre

Garnier Moisture Match Mattító Frissítő Arckrém Vegyes és Zsíros Bőrre
2013. július 21.

Reggel és este használom arctisztítás után és nagyon bevált. Nekem szép, tiszta, matt lett tőle a bőröm. Nagy kedvenc lett, biztosan újra veszem. Tetszik, hogy nem tégelyes szerencsétlenség, így nem kell "turkálnom" a krémben. Gyorsan beszívódott és tényleg , velem csodákat művelt. Kellemes az illata és tényleg használ . Én 1200 Ft-ért vettem a Müllerben és megérte az árát, mert velem tényleg csodákat művelt.

Garnier Mineral Sensitive Golyós Dezodor

Garnier Mineral Sensitive Golyós Dezodor
2013. július 21.

Finom illata van, nem túl hivalkodó, friss, üde. Tényleg sokáig tart az illata, de nekem kicsit túl folyós volt. 2 tubust is elhasználtam ennek ellenére, de engem az állaga nagyon zavart...tényleg ömlött mindkettőből.

Garnier Pure Bőrradír Mitesszer Ellen

Garnier Pure Bőrradír Mitesszer Ellen
2013. július 21.

Hát jó kis bőrradír, de semmit sem csinál a mitesszerekkel...Nekem a Garnier 3in1 arctisztító/maszk/sminklemosó(asszem) sokkal jobban bevált. Ez nem éri meg annyira az árát.

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél

Balea Mildes Waschgel Arclemosó Gél
2013. július 21.

Nekem nagyon bejött. Előtte soha nem használtam gél állagú lemosókat, de ez nagyon tetszik. Én este zuhanyzás közben használtam, egyfajta "arcra való tusfürdőként "...ha ennek van valami értelme :D
Szépen, gyengéden tisztítja a bőrt még a sminket is szépen leszedi (persze nem a szemkörnyéken). Én mindenkinek ajánlani tudom .

Veet 3 Perces Szőrtelenítőkrém Száraz Bőrre

Veet 3 Perces Szőrtelenítőkrém Száraz Bőrre
2013. július 21.

Én úgy tapasztaltam,hogy elég kellemetlen szaga van és nem működött 3 perc alatt. Ugyan úgy , mint a többi, 6 percet vett igénybe.De végül is teszi a dolgát, nem is lettem tőle kiütéses....szóval azért használ.

Veet Zselégyanta

Veet Zselégyanta
2013. július 21.

Egyáltalán nem ajánlanám senkinek. Nekem a rózsaszív van meg (a kék az érzékeny bőrre van) és nagyon nem vált be. Hiába volt megfelelő hőmérsékletű a gyanta nem távolította el a szőrszálakat, fájdalmasabb volt mint egy "rendes" gyanta.

Plusz poén hogy a szenvedések végén még kiütésem is lett tőle. Nem szeretem lehúzni a termékeket, mert lehet, hogy már bőréhez megfelelő, de a húgom is kipróbálta és ő is hasonló dolgokat tapasztalt... csalódott vagyok, mert olyan jó lett volna, ha működik. Alapból egy nagyon jó termék is lehetne...

Veet Supreme Essence Szőrtelenítő Krém

Veet Supreme Essence Szőrtelenítő Krém
2013. július 21.

Tökéletesen bevált, nem olyan kellemetlen a szaga, mint a társainak és egészen gyorsan hat. Nem szükséges olyan vastag rétegben felvinni , mint a többit (nekem legalább is, így is bevált). Tényleg gyengéd a bőrhöz és nem szárítja ki. Tovább magad sima a lábam, mintha borotválnám. Nekem bejött ez a termék.

Eveline Cosmetics Extra Soft Bio Regeneráló Ajakápoló Szérum

Eveline Cosmetics Extra Soft Bio Regeneráló Ajakápoló Szérum
2013. július 21.

Nemrég vettem egy extra soft változatot ebből , SPF20-vel (ezért is vettem meg). Először minden rendben volt, felkentem és kellemesen krémes volt , jól is hidratált. DE olyan borzalmas íze volt, először nem tudtam mi az...annyira rossz keserű volt. Ahhoz a körömlakkhoz tudnám hasonlítani, amit körömrágás ellen használnak (ha a szádhoz érinted a körmöd, keserű lesz). Undorító és tényleg nem lehet így használni. Kidobott pénz volt...