Evvii

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 8.
Bőrprobléma: -

Avon Color Ajakápoló A Teltebb Ajkakért

Avon Color Ajakápoló A Teltebb Ajkakért

Hidratál, ad egy kis "csillogást" .... Tökéletes!!! Imádom :D 5*

Avon Be... Romantic EDT

Avon Be... Romantic EDT
2013. augusztus 13.

Én kifejezetten szeretem az ilyen virágos..édes, cukros kis cuki parfümöket/kölniket... na DE EZ ????!!! O.O ahhh inkább locsolókölni illata van.. Nagyon nem jött be.. Azóta is próbálok túl adni rajta, de senkinek nem kell .. :\

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2013. augusztus 13.

Tökéletes a szem alatti karikákra, nekem bevált és ha kifogy biztos nem dobom ki, mert a kis ecsetes végét használni fogom továbbra is korrektorozásra pl ha rúzs formájú korrektort teszek fel, azzal szépen eldolgozom ^^. 5*

Essence XXXL Shine Szájfény

Essence XXXL Shine Szájfény
2013. augusztus 13.

Nekem a barackos (narancsos, korallos) árnyalat van meg.. és valóban XXXL Shine :) Leárazáskor vettem a Dm-ben így hozzájutottam 399Ft-ért ennyiért nem hagyhattam ott, de eredeti áron nem biztos hogy megvettem volna. 4*

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset

Essence Smokey Eyes Szemhéjpúder Ecset
2013. augusztus 13.

Nem tudom, miért is szereztem be.. megláttam és megvettem :D hát... nem éppen volt örömteli a találkozás, ugyanis első használat után a nyele elvált a fejétől O.o .... Pont egy selejtet fogtam ki... azóta nem vettem Essence-s ecsetet! :\

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. augusztus 13.

Már nem 1x elgondolkoztam, hogy beszerzem és kipróbálom, mint hajnövesztő illetve szempilla"növesztő"... mikor legutóbb rövid hajam volt, kb 2 év kellett mire vállig ért (mindenféle csodaszer nélkül) ... most is rövid..de kíváncsi lennék, hogy ha a ricinusolajat használnám mennyivel nőne gyorsabban ?!? :)

Nivea Creme

Nivea Creme
2013. augusztus 13.

Nemrég vettem egy 30ml-es kiszerelést, ami praktikus, mert kicsi.. táskában elfér bárhova magaddal tudod vinni, nem kell nagy 100/150ml-es tégelyeget "cipelned" és szerintem (kb.) 350Ft-ot megér! Hamar beszívódik.. állaga jó.. nem tudok rosszat mondani :) 5*

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2013. augusztus 8.

Egyszerűen IMÁDOM ♥ Illata valami eszméletlenül Sexy .. és Tartós!