explicitcherry

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

B.U. Bodystories Hibiscus & Jojoba Oil Tusfürdő

B.U. Bodystories Hibiscus & Jojoba Oil Tusfürdő
2019. augusztus 12.

Úgy voltam vele kipróbálom ezt is, ha már a másikat is, és ennek is csodálatos illata van + szintén órákig még érzem magamon. Nagyon tetszik, színe is nagyon szép. :) Nőies és kellemes. (Csak ne fogyna el ilyen hamar..)

B.U. Bodystories Krémtusfürdő

B.U. Bodystories Krémtusfürdő
2019. augusztus 12.

Ajándékba kaptam a legjobb barátnőmtől és egyszerűen imádom! Csodálatos illata van és órákig érzem még magamon, ugyanakkor sajnos nagyon hamar elfogy. :( De imádom! Nagyon jó.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Double Elixir
2019. augusztus 6.

Kicsit szárazabb tőle a hajam, de nagyon jó. Rendszeresen vásárolom, van, hogy száraz hajra fújom és attól kicsit hullámosabb lesz. :) Nyáron nagyon hatásos.

L'Oreal Paris Elseve Total Reapair 5 Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Total Reapair 5 Balzsam
2019. augusztus 6.

Jót tett a hajammal. Egyszerre használtam a termékcsalád többi tagjával, sokat segített a hajamon.

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Expressz Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Color-Vive Expressz Balzsam
2019. augusztus 6.

Nekem bejött, sajna hamar elfogyott nálam, mert heti 3x mosok hajat. Könnyebben fésülhető tőle a hajam.

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Intensive Care Regeneráló Balzsam

L'Oreal Paris Elseve Total Repair 5 Intensive Care Regeneráló Balzsam
2019. augusztus 6.

Hát, valamennyit használt, de nem sokat. Kellemes illata van, hajam puhább tőle, de nem tett érte sokat. Hamar elfogy.

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud

Nu Skin Epoch Glacial Marine Mud
2019. augusztus 6.

Nekem sokat használt ez az arcpakolás, kissé kellemetlen illata van, de sokkal szebb tőle a bőröm és puhább is.

Nivea Rich Nourishing Body Lotion Dry To Very Dry Skin

Nivea Rich Nourishing Body Lotion Dry To Very Dry Skin
2018. szeptember 16.

Sajnos nagyon száraz a bőröm, így állandóan testápolókat használok. Úgy döntöttem kipróbálom a Niveát, biztos megfogja érni az árát. Hát, nem így lett. Az illata nagyon jó meg minden, de egyáltalán nem biztosít több órán át tartó hatást. Kb. 4-5 óra múlva újból száraz lesz a bőröm (érzem, mert húzódik a bőr) és megint be kéne kennem, de ugye nem vihetem magammal csak úgy a munkahelyemre.
Más eddig kipróbált testápolóm bírta egész nap, de ez sajnos nem.
Nekem nem jött be.

Epoch Sole Solution Foot Treatment

Epoch Sole Solution Foot Treatment
2018. augusztus 23.

Tényleg használ és sokkal szebb lett tőle a talpam. Nekünk nagyon bevállt, megéri az árát.

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet
2018. augusztus 23.

Szerintem jó illata van. Én nekem ez a másik kedvencem a fahéjas - szilvás mellett:)