eyeye

Regisztráció dátuma: 2011. március 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. március 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

The Wet Brush Squirt

The Wet Brush Squirt
2018. október 23.

Kb. 2 éve használom. Mostanra már elkezdtek lejönni a szálak végén lévő kis bogyók. A "sörtéje" nagyon puha és rugalmas. Könnyen bontja a nedves, kócos hajat is. Nem ismerem a Tangle Teezer-t de annyira elégedett vagyok vele, hogy nem tervezem a lecserélését. Életem legjobb hajkeféje. Először kicsinek gondoltam de aztán határozottan megszerettem a méretét is. Igaz, most a Notino-ról a normál méretet rendeltem meg. (Ott egyébként lényegesen kedvezőbb áron kapható, mint az itt feltüntetett. )

Bruno Vassari Collagen Booster Vitamin C Blur

Bruno Vassari Collagen Booster Vitamin C Blur
2018. május 21.

Szerintem ez a termék egy C vitaminos primer. Elég szilikonos a krém, amit ha felkenünk egy sima felületet ad. Amivel mégis többet tud, mint a legtöbb primer az a 4% C vitamin + E vitamin. Sajnos érzékeny bőröm van, sokszor tapasztaltam, hogy a nagyon magas a hatóanyag koncentrációjú termékeket nem tolerálja. Elsőre kevésnek tűnt a 4% de mivel eddig nem használtam C-vitaminos szérumot így már elsőre látványos volt a különbség. Azon nagyon meglepődtem, hogy illatanyag van benne, mert nem érzek semmi művi virág etc. illatot használata során. Bátran tudom ajánlani kipróbálásra mindenkinek. Én a sajátomat 9000.- szereztem be.

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. május 13.

A korrektorával együtt vettem meg. Az eladó hölgy segített a színválasztásban. Az NC15 lett a befutó. Vékony rétegben viszem csak fel, így közepes a fedése. Tartós, kicsit ugyan kopik nap közben de azért délután is (számomra) láthatóan ott van az arcomon. Nem érzem soknak vagy nehéznek. Nem fénylik tőle az arcom. A pumpa nagyon hiányzik róla. Nem vagyok benne biztos, hogy legközelebb is ezt választom, mert nem lett olyan nagy szerelem, mint a korrektora de mindenképpen jó terméknek tartom.

Alverde Naptej Szenzitív LSF 30

Alverde Naptej Szenzitív LSF 30
2016. július 28.

A nyár közeledtével szerettem volna a gyerekeknek egy jó összetételű fizikai fényvédőt venni lehetőleg nem horror áron. A Dm-ben böngészve kiszúrtam ezt és mivel elég szimpi volt az INCI-je jött velem haza. Sajnos nekem nincs nagy hurrá érzésem evvel kapcsolatban. Tömör, nehéz a bőrbe beledolgozni és ha ezt elég alaposan meg is tesszük akkor is fehér réteget hagy maga után. Mivel az arcomra mindig fizikai fényvédőt kenek így tudom, hogy léteznek olyan termékek, amiknek jó az összetétele és nem is úgy néz ki utána az ember mint aki beleesett egy vödör mészbe.
Szóval ez nekem csak pénzkidobás volt, nem hiszem, hogy el fogjuk használni.

Dior Miss Dior

Dior Miss Dior
2015. július 17.

Nagyon szeretem. Nőies, kifinomult nem harsány.

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2015. február 19.

Az egész arcápolási sorozatot megvettem. Arctisztító, skin, essence, lotion, krém. Külön-külön nem tudom mennyire hatásosak, így csak egyben tudom véleményezni őket. Az arcpirosságomon nem segített, viszont a homlokomon és a szemem közötti vonalakat, ráncokat teljesen!!! eltüntette. Nálam nagyon látványos volt a változás. :) Csillagos ötös.
A termékcsaládból egyébként ez a kedvencem színtelen, szagtalan, zselé jellegű szérum, ami nagyon hamar beszívódik.

Benton Arclemosó Hab

Benton Arclemosó Hab
2015. január 9.

Imádat első használattól. Kevés mennyiség is elég egy arcmosáshoz. A tenyeremben habosítom fel és nem az arcomon. Gazdag, krémes habja van, sokkal jobb, mint az eddig próbált és kedvenc de drága Shiseido arclemosók. Mire az első darab mintám elfogyott már meg is rendeltem a nagy kiszerelést. Az összetevői is nagyon jók, csupa zöld pötty. :) Az egyik, ha nem a legstabilabb 5*.

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testradír

Avon Planet Spa Fantastically Firming Testradír
2014. november 13.

Átlagos testradír. A szemcsék benne megfelelő méretűek. Hatalmas csalódás volt az illata, az Yves Rocher kávés tusijához hasonló illatot vártam, de ez minden csak nem kávés.
Semmi pluszt nem adott a termék, nem szerettem bele. Egynek elment.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Micelláris Víz 2 az 1-ben
2014. november 13.

Nem irritál, viszont ragacsos érzetet, hagy a bőrömön, így minden használat után még vízzel leöblítem. Nagyon ritkán használom és alig várom, hogy elfogyjon. Mivel bajt nem okoz de utálom, így nem pénzkidobás de nem sokkal jobb. A legrosszabb micelláris víz, amivel találkoztam.

CaoNatur Arctisztító Tonik

CaoNatur Arctisztító Tonik
2014. november 13.

Magyar, szépek az összetevői, viszont nagyon idegesít, hogy néha habzik. (Miért???) Emiatt nem annyira szeretem használni. Szerintem következő toniknak nem ezt fogom venni.