ezsila

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém

Ombia Cosmetics Age-Control Éjszakai Krém
2016. október 28.

Sok krémet kipróbáltam már (jóval drágábbakat is), de 5 éve csak ezt használom! Nagyon jól beszívja a bőröm, és reggel mitha kicserélték volna! Más krémektől pattanásos lett a bőröm, vagy kipirult, de ez nem okoz semmi irritációt! Imádom!

Ephelis Alpha Gél

Ephelis Alpha Gél
2016. július 13.

Sajnos semmit nem ér, pedig fél évig kentem vele a májfoltjaimat. Egyáltalán nem marja bőrt, mint amit ráírtak. A végén már jó vastagon kentem mégsem csinált semmit.

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel
2015. augusztus 30.

A 12 éves fiamnak vettem, mert nyár eleje óta nagyon pattanásos volt az arca, főleg a T vonalban. Este ezzel mossa le az arcát, utána a pattanásokat bekeni Teafa olajjal. 3 nap alatt csodát tettek vele. Szinte teljesen elmúltak a pattanások! Mindenkinek, akinek tényleg nagyon pattanásos a bőre, csak ajánlani tudom!

s-he stylezone Dip Szemhéjtus

s-he stylezone Dip Szemhéjtus
2014. augusztus 15.

Tegnap vettem egyet, mert sokan dícsérték. A fekete Max-factorosnál jobb, és olcsóbb is, de nekem ez is lepereg a szemeről.:-( Lehet, hogy az én szememmel van baj? A színe viszont szép fekete.

Max Factor Colour X-Pert Vízálló Szemhéjtus

Max Factor Colour X-Pert Vízálló Szemhéjtus
2014. augusztus 15.

Én is kuponnal vettem egy feketét tavasszal. Borzalmas. A nap végére teljesen lepereg a szememről, tehát a lemosással nem volt gondom, mert szinte már semmit nem kellett lemosnom.

Ombia Revital Éjszalai Revitalizáló Krém

Ombia Revital Éjszalai Revitalizáló Krém
2014. augusztus 12.

Már 2 éve használom ezt az éjszakai krémet (a lila tetejűt). Teljesen elégedett vagyok vele. Este bekenem az arcomat, és másnap is, egész nap hidratált és puha tapintású a bőröm. Elég hamar pattanásosodik az arcom, de amióta ezt használom nincs ilyen gondom. Nappalit nem használok, mert az már sok lenne a bőrömnek. Többféle drága készítményt is kipróbáltam már ez előtt, de igazából csak ez vált be.