f.szaszus

Regisztráció dátuma: 2015. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. január 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Coconut Water Tusfürdő

Isana Coconut Water Tusfürdő
2018. július 5.

Nagyon kellemes frissítő illatú. Egyenesen imádom, ha elfogy biztos újra veszem.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 26.

Nagyon sok jót hallottam erről az alapozóról, és hát úgy voltam vele,hogy egy próbát megér. Nem bántam meg, és még a színt is eltaláltam.
A fedésével meg vagyok elégedve csak nagyon ritkán kell korrektoroznom utána.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2016. november 15.

Az összes deom közül ez a legjobb. Lassan szárad, de száradás után nagyon kellemes érzet. Elég izzadós vagyok és szerencsére ez a termék kordában tudja tartani a helyzetet, és az illata is kellemes. Régebben használtam a fújós változatát is de ez ezerszer jobb.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2016. november 15.

Mikor megvettem izgatottan vártam, hogy kipróbálhassam. Futottam is haza és egyből teszteltem. Annyira nem ájultam el tőle, mert szinte lehetetlen szépen eloszlatni, de ha egyszer sikerül akkor szépen ott marad és nem mászkál el, illetve nem is fényesedik át. Ha egyszer elfogy nem hiszem, hogy újra veszem, mert van más alapozó amivel könnyebb dolgozni.

Maybelline Affinitone Alapozó

Maybelline Affinitone Alapozó
2016. november 15.

Végre egy alapozó aminek a színét eltaláltam, ennek nagyon örültem aztán jött a tesztelgetés és sajnos kiemeli a száraz részeket, de ha előtte leradírozom az arcom és vastagon hidratálok akkor gyönyörű eredményt tudok elérni. Ezzel a procedúrával kissé macerás de nekem megéri.
Könnyen eldolgozható, kb 4. óráig tökéletesen fent marad, és nem fényesedik át olyan gyorsan mint a többi termékem.

NYC Rock Muse Smoky Top Coat

NYC Rock Muse Smoky Top Coat
2016. november 15.

a Green day árnyalat van meg. A barátom választotta ezt én meg bíztam benne, hát nem biztos hogy kellett volna. Szép de kevés lakkhoz lehet használni. Szerencsére van egy világos szürke lakkom és azon nagyon jól mutat de a másik 40 lakkomhoz nagyon csúnya. Maga a lakk számomra folyós és furcsák a csillámok, de csak 4 nap múlva kezdett el kopni.

NYC Big Bold Szempillaspirál

NYC Big Bold Szempillaspirál
2016. november 15.

Kedvenc és örökre az is marad. Gyönyörű szempillákat csinál, nem potyog és az ára is tökéletes. Nekem ennél nem kell több.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2016. november 15.

Sokáig kerestem a boltokban és mikor már feladtam volna pont szembe jött velem, nagyon örültem, mert mindenhol jót olvastam róla.
Mikor kipróbáltam meglepődtem, mert elég sok festéket vesz fel és nehéz így eloszlatni is, aztán ahogy használtam és kezdett fogyni egyre jobb lett és most már tökéletes. Azt nyújtja amit elvárok egy spiráltól, szétválasztja és hosszabbítja a pilláimat, ami kicsit zavaró az, hogy potyog, de mivel nem használok sem alapozót sem bb krémet így elég könnyen csak letörlöm és minden szuper.

Gliss Kur Oil Nutritive

Gliss Kur Oil Nutritive
2016. november 15.

Nagyon szeretem. Sokat segít abban hogy kicsit kezelhetőbb és kifésülhetőbb lett a hajam. Az illata sokáig bent marad a hajamba ha vizes hajra használom, és ami a legjobb, hogy nem zsírosít.

Avon Solutions Terhességi Csíkok Elleni Testápoló

Avon Solutions Terhességi Csíkok Elleni Testápoló
2016. november 15.

Anyukámtól kaptam úgyhogy eléggé féltem tőle, de pozitívan csalódtam benne. Nekem rendszeres használat mellett nagyon sokat halványultak a csíkjaim így már kevésbé zavar hogy van. Ha elfogy biztos újra veszem.