Fabricia

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

4711 Remix Cologne

4711 Remix Cologne
2019. október 22.

Igazat kell adnom az előttem szólónak. Imádom a levendulat. Szeretem a 4711et is gondoltam nagy baj nem lehet.
Első pár percben még tényleg jó is az illata. Érződik a levendula is. Tetszett.
De ahogy telik az idő.... Egyre borzalmasabb lesz az illata. 2 óra múlva már fájt a fejem tőle pedig csak a csuklómra fújtam :/
Csak mert az elején nagyon tetszett az illata még gondolkodoba veszem..

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2019. október 7.

Barátnőm ajánlotta, és akkor utána jártam. Szép összetevők, cf. Talán még egy kis avokádó olaj elférne benne ;) De ezt leszámítva baromi jó az inci. Illata nem lényeges mert utána úgy sem érzed, de talán a levendula érződik a legjobban. Én a fejbőrömre nem szoktam kenni, mert mindig tartok tőle,hogy zsírosítja az amúgy is könnyen és hamar zsírosodó hajamat:) (csak a hajtövektől lefelé a haj hosszba dörzsölöm bele).
Kicsit persze macerás használni, mert érdemes dunsztolni és minimum 2 órát fennhagyni, de megéri az időt rászánni.
Jó ötlet volt a ricinust argánnal hígítani, könnyebb felvinni és kimosni is (bár én 2x mosom meg a hajam). Nyilván mosás után nem elhanyagolható a balzsam.
Utána fényes a hajam nem száll , persze argán olajat használok a hajvégeimre is.
Erősebbnek érzem a hajamat mióta használom és persze fényesebb is.
Árát nézve lehet elsőre sok ha nem akciósan jutsz hozzá de nekem jó sokáig bírja: heti 1x kenem fel, 2 hónapja használom és még csak a felénél tartok (mell alá érő a hajam). De van hogy más hajpakolást használok, de akkor is teszek ebből bele:)
Szerintem aki kicsit szeretné ápolni a haját annak ajánlom:))

Helia-D Regenero Szépségvitamin

Helia-D Regenero Szépségvitamin
2019. október 4.

Gondoltam kipróbálom, úgy is rég szedtem bármiféle szépségvitamint:)
Szagra nem éreztem semmit. Ízét (mivel úgy veszem be) nem éreztem. Kicsit tartottam is tőle az itteni vélemények miatt de egyáltalán nem vészes.
Szerencsémre pattanásaim sem lettek tőle. De sajnos semmilyen változást nem tapasztaltam, pedig már több mint 2 hónapja szedem:/ Maximum annyit,hogy a körmeim valamivel erősebbek, de én igazán a hajam miatt kezdtem el szedni :/ de az sajnos ugyanúgy hullott . Még 1 hónapig szedem szerintem,hogy meglegyen a kúra aztán meglátom. De igazából semmi látványos.
Azért remélem mélyen valami jót tesz ;)

2019. szeptember 29.

Praktikus kiszerelés, jó fújoka így könnyű eloszlatni. Szerencsére nem zsirosodik a haj tőle.
Hetekig használtam minden nap de semmi változás nem történt. Ugyan annyi hajam jött ki és új babahajakkal sem büszkélkedhettem:/
Sajnos az ára is elég borsos.
Kár hogy nekem nem vált be

Helia-D Regenero Expressz Tápláló Hajmaszk

Helia-D Regenero Expressz Tápláló Hajmaszk
2019. szeptember 29.

Egész jó kis hajpakolas, de ha a sampont használod akkor szükséged is van rá... Mert az baromira szárít...Sőt egy idő után lehet kevés is. De egy átlagos ápolásnak jó.
Összetevők egész szépek és nem is drága :)
Könnyen kimoshato és nem nehezedik el tőle a hajam. Szép fényes ápolt hatást kelt.
Nem elhanyagolható, hogy magyar termék és cf:)

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam
2019. szeptember 29.

Átlagos balzsam. Sűrű, gyógynövényes illatú (amit szerencsére nem érzek utána) és könnyen fésűlhetővé teszi a hajat. Többet nem tud ezen kívül.
+1csillag mert cf és magyar termék

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2019. szeptember 29.

Sajnos én sok változást nem észleltem a hajamon, pedig már hetek óta használom :/
Rettenetesen szárít, amit a balzsamja valamennyire javítja.
Illata nem valami jó de azt úgy sem érezni szárítás után.
Ugyanannyi hajam jönn ki mosasnal mint előtte és sokkal fényesebb sem lett. Azért bízom benne mélyen vmi jót tesz😅
Eleinte 1 nappal kitolta a mosást aminek örültem, mert ez ritkaság nálam 😬
Sajnos nem lehet egy huzamban elhasznalni, váltva kell egy másik samponnal mert különben rommá szárítja a hajamat:/
Nagyon sajnálom. Örültem volna ha bevalik,pláne ilyen árért..
+1 csillag mert cf és magyar termék :)

Isana Intensiv Ajakápoló

Isana Intensiv Ajakápoló
2019. szeptember 20.

Fényvédelem miatt vettem. Illata nem igazán van, nagyon enyhe. Könnyen kenhető, fényes lesz az ajkad tőle. Sokáig kitart és olcsó is:)
Ez egy elég alap termék én ajánlom:)

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával

Alterra Deobalzsam Citromfűvel és Zsályával
2019. szeptember 20.

Igazából semmi különös ez a termék. Elején jó illata van de ahogy telik az idő sajnos nem érezhető annyira..., izzadást nem tudom h gátolja e egyáltalán,de gazdaságos maga a kiszerelés. Néha bekenegetem magam vele h fogyjon de nem tudom h újra veszem e még.:/
Ami jó h natúr kozmetikum, vegán termék:)
Bőröm nem érzékeny rá ami egy nagy plusz,mert a legtöbb deora az.

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők

Alterra Nedves Micellás Arctisztító Kendők
2019. szeptember 20.

A legjobb! Gyönyörűen tisztítja a bőrömet, utána kellemes friss tiszta érzet megvan:) Nem irritál és szinte pattanásom sincsen.
Ami a negatívum,hogy picit drágállom, hisz 1 hónapra sem elég de sebaj. Jó nedvesek a kendők és baromi jó illatuk van^^
Nem smink lemosásra használom, hisz nem arra van, hanem arc tisztításra, főleg reggel a kómás bőrnek nagyon jól esik:)
Nagyon jól zár a fólia rajta és nem száradnak ki a kendők a nyitogatás-csukogatás után.
Azért is választottam ezt a terméket mert vegán és natúr kozmetikum. Többet is próbáltam (arclemosók, tonikok,tisztítók, micellás vizek) és egyedül ő jött ki győztesen. Nem hagy semmiféle ragacsos érzetet utána, alaposan tisztít. Próbáltam a kifejezetten aloe-s változatát is de az picit irritálta a bőröm pl edzés után ha ki voltam melegedve:) Pedig annak még jobb illata van.
Én már nagyon sokszor újra vettem és fogom is ,mert reggelre tökéletes a gyors készülődésközben csak áttörlöm a pofim vele.:)