fabyen

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Vollaré Tápláló Arcmaszk Kecsketejjel

Vollaré Tápláló Arcmaszk Kecsketejjel
2020. augusztus 5.

Kicsit megkapta az arcom a nap és gondoltam elkényeztetem a bőröm egy testesebb pakolással, így megnéztem, mit találok a kincses ládikóban és rá esett a választásom.
2 adagot tartalmaz, így az ára kedvező.
A tasak felbontása után egy kellemes illatú, finom fehér, könnyen beszívódó krémet kentem fel az arcomra és a nyakamra is bőven jutott, szóval kiadós.
15 percet hagytam fenn, utána a maradékot letöröltem micellással. Mivel a bőröm kissé száraz volt a sok nap miatt, az arcom gyakorlatilag megitta a krémet.
Nem tudom, hogy a többi véleményező hol olvasta, hogy lehúzhatós maszk, ez nem az, hanem arcpakolás.
A hatásával meg vagyok elégedve, mivel az arcomnak most pont erre volt szüksége. A nyakamon zsírosabbnak érzem, így inkább száraz bőrre ajánlom, mert zsíros bőrre szerintem sok.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2019. október 27.

Most fogyott el az első üveg és szereztem be a másodikat. Szeretem, mert: könnyen beissza a bőröm és nem fényesedik ki tőle reggelre sem valamint érezhetően jobb tapintású a bőröm tőle, nem érzem nehéznek vagy túl zsírosnak. Nálam nem okozott extra pattanásokat, kiütéseket. Az illata halvány tokajis, hamar elillan, nem zavaró.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2019. szeptember 28.

Őt használom mostanában nappalra a rózsás testvérrel felváltva. Kellemes illata van, szépen beissza a bőröm, nem zsíros, nem irritál. Tavasztól-őszig szuper, szemfesték alapként ő is jól teljesített. Szeretem.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. szeptember 28.

Nappalra mostanában ezt használom a nerolissal felváltva. Gyorsan megissza a bőröm, kedves rózsás illata van, nem tömény, de nagyon kellemes.
Ami nagy pozitívuma, hogy szemfesték alapnak is tökéletes, kenem a szemhéjamra is és szépen megtartja a szemfestéket is. :-)
Őszre és télre talán kevés lesz, de tavasztól-kora őszig telitalálat. Nem okozott semmilyen kiütést, irritációt.

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2019. szeptember 28.

Éjszakára használom, nemsokára elfogy az első tubus, egy PomPom akción vettem a rózsás és nerolis testvérével.
Jó vétel volt, könnyen beszívódik, picivel testesebbnek érzem, mint a másik kettő. Könnyen beissza a bőröm és valóban megváltozott az állaga is a bőrömnek, mióta használom.
Különösebb illatát nem érzem, nem irritál, nem zsírosít, szuper krém!

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre

Helia-D Classic Tápláló Arctisztító Tej Száraz Bőrre
2019. szeptember 28.

Régen nem voltam nagy ismerője a Hélia-D-nek, de az elmúlt pár évben jó pár terméküket próbáltam és még fogom is.
Valami táplálóbb tisztítót kerestem, amikor rátaláltam, gondoltam, jöjjön velem. Nem bántam meg! A bőröm tapintása kellemesebb, nem szárít, nem zsírosít, illatra is kellemes.
A szempillaspirált nem hozza le maradéktalanul, nálam ez az egyetlen szépséghibája, de ettől még jár neki az 5 csillag. Ősztől-tavaszig hálás lesz neki a bőröm, az biztos.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2019. szeptember 28.

Fodrászom tanácsára vettem meg, mivel a hajam gyárilag hullámos és igencsak hajlamos a kiszáradásra, a balzsamok ellenére is. Először hígítás nélkül vittem fel, a hajamnak tetszett, mert kevésbé éreztem száraznak, a hajam tövét viszont ragacsosnak. Azután kipróbáltam hígítva felvinni és így már tökéletes! A hajam továbbra is puhább és kevésbé száraz, a töve pedig nem ragacsos.
Még tesztelem és az üveg végén jövök egy update-tel, de eddg tetszik, amit produkál!

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT

Lancôme La Vie Est Belle En Rose EDT
2019. szeptember 28.

Újságban lévő kis mintát volt alkalmam tesztelni, a leírás alapján bejövősnek gondoltam. Szeretem a virágos, gyümölcsös illatokat. Sajnos rajtam púderesbe illetve pacsulisra váltott, igaz, a rózsa is szépen érződött.
Kipróbálom még majd felfújósban is, de egyelőre ez minden, amit adhatok rá.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. szeptember 28.

Újságban lévő mintát teszteltem egy kellemes meleg ámde nem forró napon. Rajtam kellemes halvány levendulával indított, ami gyorsan átment poros-púderesbe, amit én nem annyira kedvelek magamon. A tartósságát nem tudom megítélni, mivel nem éreztem igazán a nap folyamán, de este zuhanyzáskor még felvillant egy pillanatra, mielőtt lemostam.
Lehet, hogy még kipróbálom egyszer felfújósból is, de alapvetően nem az én illattom.

Alverde Lemon Love Habfürdő

Alverde Lemon Love Habfürdő
2019. február 23.

Az áfonyás társával landolt a kosaramban egy DM-es séta során, nyálcsorgatva, hogy ez majd milyen finom kis fürdőzés lesz. Sajnos az illata kevéske, erősebbre számítottam. A habja tartós és dús, a bőrt nem szárította. Egyszeri próbának jó volt, de őt sem veszem újra sajnos.