facy01

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. március 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dolce & Gabbana Light Blue EDT

Dolce & Gabbana Light Blue EDT
2014. július 1.

Eddigi életemből kimaradt ez a csodálatos illat. Pedig nem vagyok már mai csirke...Ennek köszönhetően, ha megérzem ezt az illatot, egyáltalán nem a korábban mindenki által majmolt illatra asszociálok. De ha nem így lett volna, ha a kezdetek kezdetén találkozunk, akkor sem tántorított volna el tőle népszerűsége. Ennyi ember nem tévedhet. Örülök, hogy mégis sikerült találkoznunk, megismerni eme remekművet, mert a nyár nekem ebben az illatban összpontosul. Imádom!

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém

Avon Anew Vitale Szemráncgélkrém
2013. április 5.

Nem vártam semmi hatást ettől a krémtől, főleg, hogy itt szinte mindenki beszámolt a csípő érzésről. Főleg, hogy eddig Avonos szemkrémek nem használtak nekem. Ennek ellenére elhasználtam egy mintát, mely felülmúlta várakozásaimat. Bár tényleg csíp kissé, de lehet ez is közrejátszik a hatékonyságában, mivel a szemem alatt egyik nagyobb ránc állapotán jelentősen javított, kisimítottá vált a szemkörnyékem. Egy kis csípést én simán bevállalok a ráncmentességért. A minta kb. 1 hétig volt elég, most rendelem a normál kiszerelésű krémet.

Avon Perceive Dew EDT

Avon Perceive Dew EDT
2013. március 28.

Nagyon kellemes, friss, könnyed tavaszias illetve nyárias illat. Mindig jó kedvre derít, ha magamra fújom, csak azt sajnálom, hogy nem túl tartós illat. De ettől még nagyon szeretem.

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT

Bvlgari Aqva Pour Homme EDT
2013. március 28.

Ez maga a műalkotás egy kézbe simuló üvegbe rejtve. A férfi, akit e parfüm illata leng körül-maga a megtestesült veszedelem. Jó értelemben. :)

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2013. március 21.

Tökéletes alap! Ár/érték arányban verhetetlen! Nekem agyon bevált, elégedett vagyok vele! Csillagos 5-ös!

e.l.f. Mineral Zamatos Sminkalap

e.l.f. Mineral Zamatos Sminkalap
2013. március 21.

Igazából nekem sincs viszonyítási alapom, ez az első primerem, de tökéletesen teszi a dolgát, a bőröm egyenletesebb, kisimultabb. Jó választás ár/érték arányban!

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2013. március 21.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nekem a kedvenceim voltak régebben a márka spiráljai, de egy ideje minőségileg csalódtam bennük és egy jó ideig nem is vettem a spiráljukat. Aztán megláttam ezt az "új reménységet" és rohantam megvenni. Kár volt. Maszatol, a szemem körül mindenhol ott a nyoma nap végére, alig győzőm letörölgetni..Lemosni viszont nehéz a pilláimról. Semmi extra dúsítás vagy hosszítás....A régebbi Colossal spirálok is jobbak voltak ennél...Csalódás ismét.

Avon Ideal Flawless BB Krém

Avon Ideal Flawless BB Krém
2013. március 21.

Egyelőre még csak egy mintát próbáltam ki medium beige árnyalatban, de csak jókat tudok mondani róla, pedig voltak fenntartásaim a problémás bőröm miatt. Színe nem üt el a bőrömtől, könnyen eloszlatható kézzel is. Tartósság tekintetében egész jól bírta, bár délutánra már kissé, nem túl zavaróan, elkezdett fényleni az arcom, de ettől függetlenül remek kis termék ez. Még van egy másik mintám belőle, ha annak a végére értem, valószínűleg veszek egy normál kiszerelésűt is.

Avon Naturals Rózsa Arcpakolás

Avon Naturals Rózsa Arcpakolás
2013. március 21.

Számomra az illata is kellemes, bár kissé erőteljes illat. Az arcom a használata után pihe-puha, nagyon jó tapintású lesz. Egyszerűen szeretem!

Balea Vital Szem- és Ajakkontúr Balzsam

Balea Vital Szem- és Ajakkontúr Balzsam
2013. március 15.

Nekem nem vált be, semmi változást nem vettem észre, nem fogom újravenni. Pedig vártam a "csodát", de elmaradt...