fagas

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Energy Fresh Golyós Dezodor Citromfű Kivonattal

Nivea Energy Fresh Golyós Dezodor Citromfű Kivonattal
2022. május 7.

Nagyon finom, friss illata van, klassz, hogy alkoholt nem tartalmaz és kb. ennyi is amit nyújt. Áprilisi melegben már "tudománya" pillanatok alatt elillan, használhatatlanná válik. Nekem ez egy nagy NEM. 2 csillag a fincsi illatért jár.

Penhaligon's Vaara

Penhaligon's Vaara
2022. április 12.

Nem vagyok a rózsavíz rajongója, a keleties illatokért sem lelkesedem. De a Penhaligon's ezen csodája - be kell valljam - megfogott és használom is, leginkább most, a tavaszi időkben. Rajtam elsősorban a rózsa és a frézia hangsúlyos, a lecsengése pedig egyértelműen mézes, meleget adó, kissé pézsmás. Tartós is, ami nagy szó az én bőröm kémiáját figyelembe véve. Megy az 5 csillag részemről ismét, ez az angol márka tud valamit, kérem szépen!:-)

Physicians Formula Rosé All Day Oil-Free Serum

Physicians Formula Rosé All Day Oil-Free Serum
2022. április 5.

Mint előttem már írták sokan, - nincs rá jobb szó - fenséges illata van, írom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok oda a rózsás aromákért. De ez valami mennyei! Szérumként/primerként helytáll, szépen idomul színezett hidratálóhoz, akár alapozóhoz is. Önmagában alkalmazva is szuper, ad egy kis diszkrét fényt az arcnak, simít, feltölt. Nagyon jó kis terméke a márkának, beszerzését ajánlom, ha éppen akciós, akkor meg pláne!:-)

Manna Virágesszenciás Zselé Hialuronsavval és Levendula Illóolajjal

Manna Virágesszenciás Zselé Hialuronsavval és Levendula Illóolajjal
2022. április 5.

Én sem tudok sokkal több negatívumot és pozitívumot jegyezni, mint lolkabolka, hasonlókat tapasztaltam. Ez egy közepes fölé kis szérum, illata mennyei, - nagyon szeretem a levendulát!:-) - hidratálása mondjuk megfelelő, könnyen eloszlatható a bőrön, de valóban fullasztó némiképp. A harmadát aztán kézre használtam el, a - számomra - addiktív illata miatt nem volt szívem lemondani róla.:-)

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2022. március 19.

Általában nem igénylem a testvaj/testápoló kényeztetést, ez alól kivételt képez - nem meglepő módon - a téli időszak, kiemelten a lábszáram és a lábfejem/sarkam területén. Ezen a télen úgy alakult, hogy valahogy nem fordítottam ezen területekre külön figyelmet, meg is lett az eredménye, extrán húzódott a bőröm, feszült, stb. Egy magarzin csatolmányaként jutottam hozzá 8 ml.-hez ebből a termékből, 3 alkalomra volt elég ez a mennyiség, 3 egymást követő este. Hát kérem szépen, ki merem jelenteni, ez egy csodacucc! Puha, selymes, irritációtól mentes bőr, kellemesen sima a sarkaknál is, majdnem, mintha bevetettem volna a szokásos reszelő+sarokkrém kombót. Nekem az illata is bejött, így még szívesebben használtam. A márka másik ikonikus termékét - kender kézkrém - is nagy lelkesedéssel használom, mostantól ez a testvajuk is felkerült mellé. 5* vitathatatlanul.:-))

Natics Hydra Essence Hialuron Esszencia C-Vitaminnal

Natics Hydra Essence Hialuron Esszencia C-Vitaminnal
2022. március 5.

Számomra ez se hús, se hal kategória - nem használ, de nem is árt. Kissé tejfehér állagán meglepődtem, mentségére legyen mondva, gyorsan beszippantotta a bőröm, nem irritálta, másnapra szépen simította. Bár odavagyok a citrusos illatokért, e termék olyan szinten illatozik, hogy ez még nekem is sok volt! Elkenegettem, de biztos nem veszem újra. Közepes.

Yves Rocher Express Körömlakklemosó

Yves Rocher Express Körömlakklemosó
2022. február 13.

Egyetértek az előttem véleményezővel. Még a sajátmárkás lakkjait is csak küszködve tudja eltávolítani - más márkákéról nem is beszélve! Az, hogy nem egy rettenet az illata kevés, pláne úgy, hogy az ára szemtelenül az eget veri a mennyiségéhez képest! Nem ajánlom, még kedvezménnyel/kuponnal sem.

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum

Vichy Minéral 89 Probiotic Fractions Regeneráló Szérum
2022. február 13.

Elhasználva egy üvegcsével, őszintén, nem igazán győzött meg. Nem rossz, de véleményem szerint nem is létszükséglet. A "sima" 89-es társát sokkal jobban szereti a bőröm, maradok annál. Nekem ugyan nem okozott semmi irritációt, ugyanakkor nem láttam lényegi változást sem a bőrképemen, az illatával is ki vagyok békülve, szóval számomra olyan kis semmilyen. Egy hármas azért jár neki.:-)

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2022. február 7.

Ez egy nagyon is jól összerakott terméke a márkának, ár-értékben kiváló. Szépen mattít, jól tartja a sminket, kevés is elég belőle, -így gazdaságos - könnyen beszerezhető, minden bőrtónusra kiváló. Véleményem szerint mindent "hoz", ami egy púdertől elvárható. Drogériás kicsi kincs.:-)

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil

NYX Professional Makeup Bare With Me Tinted Skin Veil
2022. január 19.

Miért, miért, miért kellett ezt a szuper jó terméket bevonni??!! Egyszerűen nem értem!!!:-O Öngól a N.Y.X.-nek!!:-/
Nem ismétlem az előző véleményezőket, mert újat nem tudok hozzáfűzni az általuk leírtakhoz - én is nagyon szerettem ez a kis cuccot, minden kritériumnak megfelelt, ár-értékben kiváló volt.
Ha valakinek van ötlete a hasonlóan jó minőségű helyettesítésére, nem hallgasson, bátran ossza meg velünk!:-)