Fahej10

Regisztráció dátuma: 2020. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. január 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

HelloBody Coco Wow Francia Rózsaszín Agyagmaszk

HelloBody Coco Wow Francia Rózsaszín Agyagmaszk
2020. július 20.

Ajándékba kaptam egy vásárlás mellé, nyilván ennyi pénzt nem szánnék rá. Egy jó kis termék, nem mondanám annyira kiemelkedőnek, a kiszerelés sem nagy, bár tényleg mattít és puha lesz tőle a bőr. Ár érték arányban nem éri meg.

Eveline Facemed+ Active Detox

Eveline Facemed+ Active Detox
2020. június 1.

Húú ez nekem nagyon bejött. Igazán kitisztult arcbőr érzést ad a használat után és a pórusokkal is felveszi a harcot. Minden alkalommal újravevős.

Batiste Dry Shampoo Floral Essences

Batiste Dry Shampoo Floral Essences
2020. június 1.

Hát már egy jó ideje meg van ez a száraz sampon. A legtöbben a Batise-t szeretik, így én is azt vettem. Ez volt az első száraz samponon, így nem igazán tudtam mit várjak tőle. De szerintem bevált, az illata kellemes virágos és szépen "kezeli" a zsírosabb területeket, nekem nem hagy fehér foltokat.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával
2020. június 1.

Szeretem ezt az arcpakolást, heti 1x használom. Használat után puha, friss és egyenletes bőrtónus. Valamennyire tisztítja a pórusokat is. Én mindig megvárom, amíg teljesen megszárad, illetve előtte használok arclemosót, arcradírt és tonikot is.

Nivea Purify Rice Scrub Arcradír

Nivea Purify Rice Scrub Arcradír
2020. június 1.

Én elhasználtam az egész tubussal és gondolkozom, hogy újravegyem e. Szép,puha, ápolt lesz a bőröm tőle, heti 2x használom. Nekem plusz az is, hogy nem száraz szemcséket kenek fel az arcomra, hanem egy krémesebb, lágyabb állagút. Az illata is kellemes, friss, tiszta.

Got2b Volumania Hajformázó Hajlakk

Got2b Volumania Hajformázó Hajlakk
2020. június 1.

Ha begöndörítem a hajam akkor mindig kell hajlakkot használnom, mivel hosszú és vastag hajam van. Ez a hajlakk valami csoda, egyrészt nem ragasztja össze a tincseket, másrészt nem az a tipikus hajlakk szaga van,hanem kellemes. Alapvetően nekem annyira nem érte meg ez a nagy kiszerelés, mivel nem használom mindennap, de akinek arra van szüksége, ajánlom :)

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém

Garnier Fructis SOS Repair 10in1 Nem Kiöblítendő Hajápoló Krém
2020. június 1.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem, és nagyon sajnálom, hogy csalódnom kellett benne. Próbáltam törölköző száraz hajon, hajmosás előtt, de nagyon rossz lett tőle a hajam, megkeményedett és kezelhetetlenné vált. Ha megvettem elhasználom hajszárítás után, hogy kicsit rendbe szedje a hajam, meg esetleg hajvasalás előtt kenek fel belőle a hővédő miatt. Mivel nagyon keveset használok belőle, előbb dobom ki, mint elfogyna. Nekem az olaj ezerszer jobban bevált.

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél

Sába Szőrtelenítés Utáni Bőrápoló Hidrogél
2020. június 1.

Kellemes, hűsítő érzés a használata. Borotválkozás után egy kicsit csíp, ugyanúgy kipattogott a bőröm, viszont azért ez szépen nyugtatja. Szőrtelenítés után még 1-2 napot használni szoktam este és reggel és így gyorsabban el is tűnnek a pöttyök, illetve nem fáj a bőröm.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2020. április 17.

Első testradírom, az itteni vélemények miatt vásároltam meg ezt a márkájút. Nekem nagyon tetszik ez az édeskés kávé illata, megmarad a fürdés után is, megfelelőek a cukorszemcsék és nagyon nagyon sokáig elég nekem, csak pont annyit használok amennyi elég.

Maybelline Coloursensational Moisture Extreme Rúzs

Maybelline Coloursensational  Moisture Extreme Rúzs
2020. január 14.

Na ez az a rúzs, amit imádok. Egyáltalán nem kap annyi figyelmet, amit megérdemelne. Pinky beige színben van meg és csodálatos. Természetes, de egyben dúsítja az ajkaimat is, nem szárít, könnyű a felvitele. Tartóssága nem a leghosszabb, de alapvetően nincs problémám vele, mert nem kopik csúnyán és színt is hagy maga után, tehát nem szembetűnő. Én minden alkalomkor imádom viselni. A többi színben is meg fogom vásárolni, csak ajánlani tudom🙂