fairyfelicita

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift

Nuxe Reve De Miel Ajakápoló Stift
2016. október 22.

Az ára és a márkája alapján kicsit többet vártam. Valamennyit segít a kiszáradt ajkakon, de az erősen kicserepesedett ajkaimmal nem tud mit kezdeni. A textúrája kissé ragacsos, de az illata nagyon finom, citrusos.

Cien Arclemosó Gél

Cien Arclemosó Gél
2016. október 22.

A hatása tetszene, teszi a dolgát, de annyira férfias illata van, hogy végül az öcsémnek adtam. Az állaga szerintem túl sűrű.

Cien Vattakorong

Cien Vattakorong
2016. október 22.

A legeslegjobb vattakorong, amit valaha használtam. A DM-es, Rossmannos vattakorongok a nyomába sem érnek. Tökéletes sminklemosáshoz és körömlakk lemosáshoz is, nem szöszöl, nem foszlik. IMÁDOM!

Wet n Wild Color Icon Brow Pencil

Wet n Wild Color Icon Brow Pencil
2016. október 22.

Tökéletes állagú szemöldökceruza, eléggé krémes ahhoz, hogy ne kelljen erősen húzni, mégis nyomot hagyjon. Sok színben kapható, mindenki megtalálja a neki leginkább megfelelőt. Én külföldön vettem és nagyon olcsó volt.

RdeL Young Baked Bronzer

RdeL Young Baked Bronzer
2015. július 6.

Nagyon szeretem, finom,már-már krémes állaga van, szép a színe is. Az illata is nagyon kellemes. Sajnos eddig nem jöttem rá, hogyan lehetne a legszebben felvinni, már többféle ecsettel próbáltam, de valahogy mindig foltos lesz. Nem tudom, hogy ez a termék hibája, vagy az enyém. Ha van valami tippetek, szívesen fogadom! :)

Yves Rocher Jardins Du Monde Floridai Grapefruit Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Floridai Grapefruit Tusfürdő
2015. július 6.

Nagyon finom, igazi grapefruit illata van, nyáron hihetetlenül frissítő. Sajnos fürdés után nem sokáig marad meg az illata, de a bőrömet nem szárítja, kellemesen tisztít. Elég gyorsan fogy, de szerencsére nagyon olcsó. Utazáshoz is tökéletes a kompakt mérete miatt.

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém

Yves Rocher Hosszantartó Hatású Hidratáló Kézkrém
2015. július 6.

Nagyon szeretem ezt a krémet, jól hidratálja a bőröm és még kézmosás után is érzem a hatását. Kicsit sűrű az állaga, nyáron nem a legkényelmesebb, de a mérete nagyon praktikus. Az illata nem túl megnyerő, de legalább nem annyira mű. Az ára is verhetetlen. Kedvezménnyel kb. 400 Ft-ért vettem.

Essence Love Letters Duo Szemceruza

Essence Love Letters Duo Szemceruza
2015. május 31.

A 01-es Inkheart árnyalatot vettem meg. Csodálatos színe van, sokkal krémesebb a többi szemceruzámhoz képest, könnyű felvinni és szép vonalat húzni vele, a szivacsos fejjel szuperül el lehet satírozni, de nekem sajnos egyáltalán nem tartós, kb. 1 óra múlva összeáll, elmaszatolódik és szinte semmi nem marad belőle, hiába fixálom. Sajnos nem tudom mi lehet a baj.

Makeup Academy Matte Eyeshadow

Makeup Academy Matte Eyeshadow
2015. április 23.

Nekem a Fudge (karamell szerű) színben van meg, tökéletes nude sminkekhez, színek eldolgozásához. Nagyon jó minőségű, eddig semmi gondom nem volt vele. Ezek az árnyalatok fogynak el leghamarabb a palettáimból, úgyhogy nagyon jó szolgálatot tesz monoként.

Lovely Matt White Körömlakk

Lovely Matt White Körömlakk
2015. április 22.

Nagyon szép színe van, de szinte kívánja a díszítést, nagyon jól lehet nyomdázni is rá.