FairyJuice

Regisztráció dátuma: 2013. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Greenland Milky Testápoló Rizstej és Vanília

Greenland Milky Testápoló Rizstej és Vanília
2013. december 14.

Az illatát szerettem, enyhe és visszafogott. A vanília iránt egyébként is rajongok. Jól hidratált, könnyű volt felvinni is, gyorsan beszívódott. Szóval jó-jó, de egyáltalán nem tud többet, mint egy egyszerűbb testápoló krém, szóval luxusnak tartom érte az árát. 100 ml-t tartalmaz, ami jóindulattal kb. 5 alkalomra volt elegendő, ami jó teljesítmény, mert kevesebbre számítottam, viszont így is drágának tartom, mert ennyi alkalomra ennyi pénzért ugyanúgy túlzás ahhoz képest, hogy nem tud semmivel sem mást. A flakonja szimpatikus volt, mert olyan, ami pumpálás hatására alulról nyomja felfelé a terméket, így maradéktalanul kinyerhető belőle. Szépségboxomban volt, így elhasználtam, de nem veszem meg.

Rexona for Teens Music Fan Golyós Deo

Rexona for Teens Music Fan Golyós Deo
2013. december 9.

Én is csak egyszer vettem csomagban, az illata tetszett, de mivel golyós, inkább elkerülöm.

Rexona Teens Music Fan Dezodor

Rexona Teens Music Fan Dezodor
2013. december 9.

Nekem nagyon tetszett az illata, csomagban vettem a golyóssal együtt.

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor
2013. december 9.

Nem volt rossz, de én maradok az illatosítottaknál.

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor Stift

Dove Pure Izzadásgátló Dezodor Stift
2013. december 9.

Én nem tudtam megszeretni az illatmentességet, de egynek mindenképpen jó.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. december 9.

A Turquoise Forever és a Timeless Black van meg belőle. Nekem nagyon bejött, barátnőim dicsérték rajtam. Színük miatt ritkán nyúlok hozzájuk, de alkalomra szerintem nagyon dög.

Avon Skin So Soft Tusfürdő Ásványi Anyagokkal

Avon Skin So Soft Tusfürdő Ásványi Anyagokkal
2013. december 9.

A testápoló párját túl csillámosnak tartottam, de itt az öblítés miatt ez nem jelentett gondot szerencsére, úgyhogy ez rendben volt. Igazából semmi extra, egy átlagos tusfürdő. Nem veszem újra, de elégedett voltam.

Avon Skin So Soft Testápoló Ásványi Anyagokkal

Avon Skin So Soft Testápoló Ásványi Anyagokkal
2013. december 9.

Az aranyló ragyogás csillámokban nyilvánul meg. Nekem kicsit sok volt, konkrétan minden csillogott tőle. Nekem erre nincs igényem, hogy ilyen szinten csillogjak, de csak a szavát tartja ezzel, szóval emiatt nem vonok le pontot. Kicsit hígabb az állaga, talán emiatt fogyott gyorsabban. Nem szerzem be újból, de jó.

Avon Naturals Vanília Testradír

Avon Naturals Vanília Testradír
2013. december 9.

Ezt a testradírt nagyon szeretem, az illatát pedig kifejezetten imádom. Újrarendeltem többször, fő oka az illata, de jól is működik.

Avon Senses Lagoon Testradír (régi)

Avon Senses Lagoon Testradír (régi)
2013. december 9.

Valóban inkább szemcsés tusfürdőnek lehetne mondani. Az illatát szerettem, nem untam meg. Az árát mindenképpen megéri. Nem kedvenc, de jó.