Falat

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Dove Original Golyós Dezodor

Dove Original Golyós Dezodor
2022. május 10.

Az illata csodás, de a hatása sajnos nálam 0 :( Még mindig keresem a tökéletes dezodort, egyelőre jól rejtőzködik előlem :'( Úgy érzem, hogy a Dove dezodorokkal megtettem minden tőlem telhetőt. Kentem este, kentem reggel, kentem este és reggel. Fújtam este (mert megvettem több fújós változatát is, hátha valamelyik(ek) meghozza('k) a várt hatást), fújtam reggel, fújtam este és reggel, valamint a kenés és fújás összes létező kombinációját is kipróbáltam, de mindhiába...:( Fél nap a maximum, amit bírt(ak) :'(

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift

Old Spice Bearglove Izzadásgátló Stift
2022. május 10.

Pedig akkora reményeket fűztem hozzá, de hiába :'( Feltételeztem, hogyha még a férfiak izzadságával is képes megbirkózni, akkor az enyém sem jelenthet neki akadályt... hát tévedtem :( Az illata nekem kifejezetten tetszik, tisztaság/ enyhén férfias illata van, ami engem egyáltalán nem zavart, de minden felsőmet összefogta és egész nap olyan furcsán ragacsosnak, csúszósnak éreztem a hónaljamat. Hatása se volt meggyőző, elég hamar megjelent a kellemetlen testszag sajnos :(

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Női Dezodor
2022. május 10.

Tetszik az illata, de sajnos nálam hamar felváltja az édes körtés illatot, a kellemetlen izzadság szag :( A téli időszakban használtam, de így is örültem, ha legalább a délelőttöt valahogy kihúztam vele, ha meg kicsit stresszesebb vagy mozgalmasabb volt a reggelem, akkor ott helyben cserben is hagyott :( Sajnálom nagyon, mert egyébként nyomot nem hagyott, gyorsan száradt és finom illata is volt.

Balea Love Melon! Tusfürdő

Balea Love Melon! Tusfürdő
2019. szeptember 20.

Szuper illata van, nem szárít egyáltalán. Igazi felfrissülést nyújt a használata!

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30

Hawaiian Tropic Satin Protection Ultra Radiance Sun Lotion SPF30
2019. szeptember 5.

Kellemes állaga van, jól beszívódik a bőrbe, az illata nagyon finom és amivel megvett engem kilóra az az, hogy még csillog is! (A csillámok nem biztos, hogy mindenkinek akkora élményt nyújtanak, mint nekem, de engem levett a lábamról!) Számomra tökéletes, minden meg van benne, ami nekem fontos. Mióta kipróbáltam, azóta csak ezt a naptejet veszem.

The Body Shop Sheavajas Testradír

The Body Shop Sheavajas Testradír
2019. szeptember 5.

Az illata valami isteni! Először vizes bőrre vittem fel, és akkor annyira nem tetszett a hatása, mert gyorsan elolvadtak benne a szemcsék. Azóta szárazon dörzsölöm át vele a testem, és sokkal elégedettebb vagyok vele. Egyszerre hámlaszt és hidratál is. Használat után marad egy zsíros réteg a bőrömön, ami engem egyáltalán nem zavar, mert így mégtovább érzem az illatát. A problémám vele mindössze annyi, hogy gyorsan fogy és drága.

The Body Shop Epres Testjoghurt

The Body Shop Epres Testjoghurt
2019. szeptember 5.

Nagyon tetszik az állaga a terméknek, felér egy élménnyel a használata, és tényleg nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe! Az illata a tégelyben nekem egy kicsit émelyítő, de testre felkenve már sokkal kellemesebb. Nem szoktam rendszeresen testápolóval kenni magam, de ez a termék annyira megfogott, hogy augusztusban végig használtam. Nyárra nekem tökéletes volt! Egyetlen problémám az ára, lehetne kicsit kedvezőbb.

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2018. március 24.

Nagyon jól bevált! Minden nap használom, mióta meg van és teljesen elégedett vagyok vele. Kíméletes a bőrhöz, de közben érzem, hogy nagyon jól megtisztítja az arcomat.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2018. március 24.

Két hete használom a krémet, a micellás vizével együtt és már most látható a különbség az arcomon. Az elmúlt 1-2 hónapban nagyon csúnya volt az arcom, tele voltam pattanásokkal, piros, gyulladt foltokkal. Mióta elkezdtem használni a krémet rengeteget javult az arcom állapota. Remélem hosszabb távon is ilyen jól teljesít majd.

CD Golyós Dezodor Vizililiommal

CD Golyós Dezodor Vizililiommal
2018. március 24.

Sajnos nem vált be. Az illata tetszett, de nyomot hagy a pólón és óránként kenhetném magam vele, még akkor sem érne sokat.