Falat

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Braun Silk-Épil 9 Epilátor

Braun Silk-Épil 9 Epilátor
2018. március 24.

Nagy csalódás ez a gép számomra:( Ami tetszik benne, hogy tényleg szélesebb a feje, gyorsabban lehet vele haladni, a lámpa jól megvilágítja a szőrteleníteni kívánt területet, vízben is lehet használni, de úgy érzem mit sem érnek ezek a pozitívumok, ha alig tép ki pár szőrszálat és az összes többit csak elszakítja. Ugyanettől a márkától van egy jóval régebbi gépem, ami sokkal jobban teljesít az új továbbfejlesztett testvérénél. Határozottan nem érte meg az árát sajnos:(

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. augusztus 2.

Szeretem nagyon, mert szépen letisztítja az arcomat, viszont kicsit zsírosít.

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2017. augusztus 2.

A legnagyobb kedvenc az összes közül! Már évek óta használom és nekem ez vált be a legjobban. Isteni finom az illata és használata után tovább érzem puhának a hajamat.

Balea You Are Gold Golden Shine Bodyspray

Balea You Are Gold Golden Shine Bodyspray
2017. augusztus 2.

Nagyon szeretem! Annyira tetszik, hogy csillámok is vannak benne és a kellemes, édes, barackos illat hozzá valami csodálatos!

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2017. augusztus 2.

A 34-es candy love árnylat van meg belőle. Amennyire megtetszett a színe a lakknak, annyira nagy csalódást is okozott. Sokkal sűrűbb az állaga az összes többi lakkomhoz képets és nem lehet szépen felvinni a körmökre. Legalább 2-3 réteg kell belőle, hogy fedjen, de már az első réteg felvitelekor egyenetlen a lakk a körmön és ez minden egyes réteggel csak egyre rosszabb lesz. Akárhányszor futottam neki, nem lett szép a végeredmény és a tartóssága sem túl jó, a 3. napon már elkezdett pattogni.

Trend It Up Soft Matte Körömlakk

Trend It Up Soft Matte Körömlakk
2017. augusztus 2.

A 030-as árnyalat van meg. Nagyon szeretem ezt a lakkot, a színe valami gyönyörű. Két réteg felkenése után tökéletesen fed, gyorsan szárad és nagyon jól néz ki a végeredmény. Egyetlen gond vele, hogy 2-3 nap után már pattog sajnos.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2017. július 3.

A kedvencem! Nagyon jó az illata, nem túl erős, de kellemes és a hatása valami fantasztikus! Derékig érő hajam van, ami sokkal puhább és fényesebb, mióta a márka hajpakolásait használom. Legelőször a tejeset próbáltam ki, utána a banánosat és most pedig ezt használom. Mindegyik használata után könnyen kifésülhetővé vált a hajam, ami nagyon sok fájdalomtól és kínkódástól ment meg.

Nivea Powerfruit Delight Tusfürdő

Nivea Powerfruit Delight Tusfürdő
2017. július 3.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nagyon finom és tartós illata van.

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2017. július 3.

A kedvenc parfümöm! Egyszerűen imádom az illatát. Már több üveggel elhasználtam. Nagyon tartós az illata, még este is érezni a pólómon a parfümöt. Nem egyszer kérdezték meg, hogy mit használok.
Eleinte csak különleges alkalmakkor, nagyon ritkán fújtam magamra. Amikor a barátommal elkezdtem randizni, akkor ezt a parfümöt kezdtem el használtam és annyira megtetszett neki is ez az illat, hogy azóta mindig ezt fújom magamra, ha találkozunk. Mára ez lett az én mindennapos parfümöm. Úgy érzem ez az én tökéletes illatom!
Sajnos már csak egy fél üveggel van belőle :(

IsaDora Gel Nail Lacquer Top Coat Fedőlakk

IsaDora Gel Nail Lacquer Top Coat Fedőlakk
2017. július 3.

Nagyon szeretem! Gyorsan szárad, nagyon szép fényes és rendkívül tartós. Valóban úgy néz ki, mintha gél lakk lenne a körmömön.