fancsa

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated

Neutrogena Norwegian Formula Kézkrém Concentrated
2014. február 6.

Annyira én nem vagyok hasra esve tőle. Persze, jó, de a L'erbolario Papavero testápolóm kb 2x hatékonyabb. Kicsit ragacsos, de messze nem a legrosszabb kézkrém, amivel valaha dolgom volt.

Manna Méregtelenítő Fürdőgolyó

Manna Méregtelenítő Fürdőgolyó
2013. szeptember 3.

Jaaj, hát ez a kis csöppség remek! ^^ A bőröm iszonyú selymes lett! Az illata nyugtató, olvasgattam fürdés közben és igazán nagyon kellemes volt, csak a gyertyák hiányoztak :(

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa

Baba Tusfürdő Vörös Szőlő és Rózsa
2013. június 12.

Hogy ennek mennyire isteni illata van! ^^ És fürdés után is még sokáig érezhető az illata. Őszintén szólva én nem tapasztaltam szárító érzést, de nem is használtam még olyan sokszor.

Veet Szőrtelenítőkrém Száraz Bőrre

Veet Szőrtelenítőkrém Száraz Bőrre
2013. június 10.

A borotva hatása gigaannyi káros vegyszerrel megspékelve. Ráadásul ez a spatula használhatatlan. Egy másik Veet termékhez mosogatószivacs-szerű szivacsot adtak, na annak a dörzsis felével lehetett használni, de egyébként nem ajánlom senkinek.

Gillette Satin Care Pure & Delicate Borotvahab

Gillette Satin Care Pure & Delicate Borotvahab
2013. június 10.

Isteni ez a borotvazselé! Már kitudja mióta használom, és még mindig van benne! De ami fontosabb, jobban teljesít a férfi társánál (Gilette Fusion). Amíg nem volt női borotvagélem, addig abból nyúltam. Sokkal simább lett a borotvált felület, és kevésbé látszottak a sörték is. (Mindkettőnél ugyanazt a típusú pengét és borotvát használtam és mindkettőnél alkalmaztam friss és már használt pengét egyaránt.) Aki gondolkodik azon, hogy szőrtelenítő krémre vált, az felejtse el! Borotválkozzon Gillette Satin Care-rel :D

Veet Pumpás Szőrtelenítőkrém Száraz Bőrre

Veet Pumpás Szőrtelenítőkrém Száraz Bőrre
2013. június 10.

Egyet értek ancsibancsival, semmi extra. Természetesen olyan a hatása, mint a borotvának, csak épp kétszer annyi káros szer jut az ember testére

Old Spice Champion Aftershave

Old Spice Champion Aftershave
2013. június 10.

Remek illata van! Jó, apukám használja, úgyhogy csak az ő elmondásai alapján tudok beszélni, de a barátom is ezt használja, és imádom, mikor megborotválkozik, megölelem és érzem rajta ezt az illatot. Az üvege nagyon jópofa, és ha sikeresek a fejtegetésem, a tetején lévő kis szelep nagyon gazdaságos használatot biztosít (de azért szóljon valaki, ha hülyeséget mondok). Nagyon megbízható márkának ismertem meg, megy az öt csillag. :)

Syoss Color Protect Hajlakk

Syoss Color Protect Hajlakk
2013. május 28.

Nekem nem igazán vált be ez a lakk. Tartott valamit, meg nem is... Nem szoktam egy tonnányit a hajamra fújni, de találkoztam már olyan lakkal, ami képes volt megtartani a frizurámat anélkül, hogy kamionnyit fújnék rá és nem beton kinézetű/állagú.

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2013. május 28.

Ez amolyan reggeli fürdésre való: megérzed az illatát és kipattan a szemed :D Mellette pedig hozza a megszokott Nivea minőséget

Nivea Pearl Beauty Creme Oil Krémtusfürdő

Nivea Pearl Beauty Creme Oil Krémtusfürdő
2013. május 28.

Tipikus Nivea tusfürdő: jól ápol, finom illatú, ami nem illan el a fürdés után, hanem tartósan érezhető zuhanyzás után is.