Fancsaaa

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. december 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák

La Roche-Posay Hyalu B5 Ampullák
2021. április 5.

Tesztelésre kaptam. Nagyon-nagyon szuepr a hatása, megszállott arcápolóként imádtam kipróbálni. Nagyon sok van egy kis ampullában. Viszont amiért én 1 csillagot levonok azaz hogy nagyon ragacsos volt, így csak estére használtam, a hyalu szérum alá és a hidratáló krémem alá, így nem volt zavaró 😊

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Ultra Könnyű Napvédő Fluid Arcra
2021. április 5.

Tesztelésre kaptam. Hihetetlen könnyű krém, szuperül beszívodik. Könnyű rá sminkelni. Nagyon megéri az árát.

Tesori d'Oriente Thai Spa

Tesori d'Oriente Thai Spa
2021. február 18.

Akkor leszek Én az első ☺️

Számomra Maga a napfény a nyár a pezsgés illata.. MÁR.. Mert elsőre azt hittem valami olcsó néni kölni szag.. Aztán ahogy lecsendesült (kb 10 perc), elkapott egy érzés hogy ez nekem mennyire ismerős illat, pedig sosem próbáltam. Majd mindennap fújtam magamra egy kicsit hogy rájöjjek melyik illat. Nekem hatalmas a hasonlóság Naomi Campbell- Bohemian Garden illatával, amit abszolút nem bánok mert azt is imádtam a nyáron és valószínűleg megint lesz belőle. :-D
Egy igazi trópusi felfrissülés, egy édes nyári koktél jó sok jéggel és sziruppal, amolyan kicsit viccesen de Hawaii táncosnő illat(valami ilyesfajta kép ugrik be). Se nem túl gyümölcsös, se nem túl virágos. Tökéletes nyári illat, ezért inkább akkor fogom használni. De, ilyenkor is szép. :-) Ja, és szuper tartós

Egy kedves krémmániástól vásároltam, annyit de annyit kutattam a Tesori illatok után hogy erre és az Orchidra esett a választásom.

Tesori d'Oriente Orchidea Della Cina

Tesori d'Oriente Orchidea Della Cina
2021. február 18.

Na Ő Nekem, mint a Thai Spa is, nyári illat. De olyan nyári illat, mint mikor gyermek voltam és Nagymamáméknál az udvaron állt egy "kinti zuhany" amiben a vizet a nap melege forrósította fel, és felüdülés volt ott zuhanyozni, felfrissülni. Ugyanezt az érzést hozza Nekem ez a parfüm, frissen letusolt illat. Pedig egyáltalán nem vizes, nyárias citromos illat. Egészen másképp adja vissza,mindemellett nyugalmat és nőiességet áraszt. Nagyon tartós illat, és pont akkora a szilazsa hogy megsimogassa más orrát, de tudod hogy ez csak is a Tiéd ;-)

Thierry Mugler Alien EDP

Thierry Mugler Alien EDP
2019. december 30.

Nekem Ő a Kedvenc. Nagyon tudok Vele azonosulni és jól is működik rajtam, mert mindenki megkérdezi mi ez a finom illat. Igazi dög, tudni kell viselni és Nekem bőrön jobban működik mint ruhán, de ha befogja a ruhát napokig érezni rajta a finom jázminos-édes-álomvilág illatot. 😊

Yodeymában használtam először egy az egyben ugyanaz az illat, ha valaki olcsóbb alternatívát keres.

Mayam Levendulavíz (Bio)

Mayam Levendulavíz (Bio)
2019. december 3.

Kisbabámnak vettem, esti fürdőzéshez illetve vészes esetben popsitörlésre, de ez a jövő zenéje még pocaklakó :-). Nem a megszokott Levendula illat, de nagyon kellemes. És a bőrőmön már kipróbáltam, nekem bejött irritált helyeken.
Megelőlegezem az 5*-ot.

Humanity Mandulaolaj

Humanity Mandulaolaj

Szuper!!!
Nincs tolakodó illat, nem hagy zsíros bőrérzetet és babamasszírozásra is tökéletes lesz, illetve fürdővízbe is.

Humanity Shea Vaj Bio - Szagtalanított

Humanity Shea Vaj Bio - Szagtalanított
2019. december 3.

Krém főzéshez vettem. De csodát tesz a száraz bőrfelületeimmel, illetve a kisbabám bőrére is használni fogjuk. Nincs illata, így én levendulavírágvízzel használtam :-)

Pupa Vamp! Explosive Lashes Mascara

Pupa Vamp! Explosive Lashes Mascara
2019. november 30.
(!)

Tesztelésre kaptam.
De..
Örök darab lesz, nem kell 2 szempillaspirált használnom a hatás eléréséért. Fekete, dús, hosszú szempilláim lesznek. Brutál pigmentált.
💕💄

Weleda Bio körömvirágos pelenkakiütés elleni natúr popsikrém

Weleda Bio körömvirágos pelenkakiütés elleni natúr popsikrém
2019. november 13.

Popsikrémnek vettem, a születendő kisfiamnak. Viszont lett egy csúnya seb az arcomon, így leteszteltem rajta. Másnapra már alig látszódott.