fancsisz

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. január 10.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2020. január 18.

Fedése kb 0.. Egy kis pattanásfoltot nem képes eltakarni, pedig én csak arra használok korrektort, mivel szem alatti karikáim nem nagyon vannak. Teljesen mindegy hány réteget pakoltam rá, ahogy elkezdtem eldolgozni, teljesen felszívódott az arcomról, konkrétan semmire nem jó😃

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Shake & Shine Serum 15% C-Vitaminnal
2020. január 18.

Hagy ne fejtsem ki a teljes, átfogó véleményem a termékekről, és az egész márkáról.
Legyen elég annyi, hogy a Revolution Skincare C vitaminos széruma, nem hogy ugyanígy, hanem lazán jobban teljesített, negyed ennyi pénzért.
A további véleményem pedig elárulja, az az 1 csillag amivel jutalmazom.

Too Faced Chocolate Gold Eye Shadow Palette

Too Faced Chocolate Gold Eye Shadow Palette
2020. január 18.

Csodálatosan gyönyörű ez a paletta mind kívül és belül is. Többnyire csak fényes színeket tartalmaz, a 4 matt kivételével, mégis nagyon kihasználhatónak tartom, pedig én a matt színeket sokkal jobban kedvelem mint a fényeseket, Szuper, hogy könnyen használható színeket tartalmaz, ezért egyszerűbb, visszafogottabb sminkek elkészítésére is alkalmas. Aztán persze ha bele szerernénk vinni egy kis extrát, akkor is van mihez nyúlni, hiszen ott van benne az a csodálatos zöld, az élénk pink, és a sötétlila is.
Itt jutottam hozzá krémmánián, egy nagyon kedves lánytól, és ellllllképesztően örülök neki, hogy a gazdája lehetek ennek a szépségnek. A tapasztalataim alapján ez az eddigi legjobb minőségű fényes festékeket tartalmazó palettám.
Ja és az illata...az meg már tényleg csak hab a tortán:)

Nabla Dreamy Matte Liquid Lipstick Folyékony Rúzs

Nabla Dreamy Matte Liquid Lipstick Folyékony Rúzs
2020. január 16.

Elég nehezen szántam rá magam ennek a rúzsnak a megvásárására, mert na, azért nem a legolcsóbb kategória. Nem használok rúzst a mindennapokban, inkább csak alkalmakra, lehetséges, hogy nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy az ajakáploón kívül bármi is van a számon, ezért idegesít sokszor. Ráadásul nekem inkább a matt rúzsok tetszenek, a fényesekkel szemben, aminek a viselése sokkal nehezebb érzetet ad, mint egy szaténfényűnek mondjuk. Meglehetősen sokféle mattra száradó rúzst összevásároltam már, próbálkoztam megtalálni azt, ami nem zavar, hogy a számon van, de ezidáig nem jártam sikerrel.
Elsőre egy vörös színt rendeltem, metálosan matt finishhel. A csomagolása gyönyörű, igényes és elegáns. Az illata szuper, az állaga is tetszett.
A nagy teszt konkrétan a szilveszteri buli alkalmával volt. Olyan este 7 óra körül kentem fel. Könnyű volt felvinni, csak a sajt applikátorát használtam hozzá. Szépen, egységesen száradt, és elég volt egy vékony rétegben felvinni, már akkor is nagyon szép fedést adott.
Aztán jött a buli:) Evés, ivás pohárból, üvegből stb, szóval abszolút nem volt kímélve. Teljesen megfeledkeztem arról, hogy rúzs van rajtam, ami nálam abszolút jó jel, mert ugye mindig minden matt rúzs idegesít:D Mikor hazaértem olyan 4 óra környékén, akkor realizálódott bennem, hogy rajtam meg rúzs van. Na hát jelentem, egy teljes bulit úgy kibírt kajával piával együtt, hogy nem kopott, nem kenődött, nem pergett, semmi. Csupán a szám belső részéről jött le, de hát ez természetes.
Ha tehetném adnék neki minimum 10 csillagot, valószínű, hogy be fogok még szerezni 1-2 árnyalatot a jövőben!:)

Ebelin Satírozóecset

Ebelin Satírozóecset
2020. január 16.

Ez az egyik kedvenc ecsetem. Nagyon könnyű vele dolgozni, puha, nem szúr, a mosást is tökéletesen bírja, egyáltalán nem hullik.
Igazából nagyon sok Ebelin ecsetem van, és sosem csalódtam még bennük.
Szerintem abszolút megéri ilyen ecseteket venni, mert szuper a minősége, és pénztárcabarát is! 😊

Revolution X Patricia Bright Summer Sunrise Face Palette

Revolution X Patricia Bright Summer Sunrise Face Palette
2020. január 16.

Nem túl régóta van meg nekem ez a kis paletta, viszont amennyi ideje ismerkedek vele, azóta viszonylag elégedett vagyok. A pirosítóját nagyon szeretem, mert nem az az extrém pigmentált, de nem is fakó, hogy egy kiló kelljen belőle az arcomra. Igazából nem a kedvencem a pirosító használata, sokszor el is hagyom, mert valahogy nekem nem áll annyira jól, vagyis nehéz olyan színt találnom, ami nem kelt bohócos hatást a sárgás-barnás tónusú bőrömön. Viszont azonban vannak azok az erősebb sminkek, amik megkívánják a pirosító használtatát is, ebben az esetben gyakran nyúlok ehhez a palettához.
A második színt én bronzosítónak használom, ez a kedvencem belőle. Könnyen eldolgozható, nem lesz foltos, nem is extrém pigmentált, hogy nehéz legyen vele bánni, de pont szépen meglátszik a bőrömön. Teljesen matt, semmi csillámot/fényt nem tartalmaz, aminek én külön örülök, mert nem igazán szeretem az ilyesmi bronzereket, max nyáron 1-1 alkalommal.
A harmadik szín benne egy highlighter, ami egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet. A tartósságáról meg a többiről egyáltalán nem tudok nyilatkozni, mert egyszer sem használtam, csak swatcholtam a kezemen, aztán akkor láttam, hogy csillámok vannak benne, úgyhogy nálam itt ki is lett lőve a dolog. Kifejezettem nem szeretem a csillámos highlightereket.
Összességében 4 csillagot adok neki, mert az első kettő szín tényleg szuper, viszont ott az a highlighter, amit valószínűleg soha nem fogok elhasználni.

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette

Essence Salut Paris Eyeshadow Palette
2020. január 14.

Nagyon megfogott a paletta cuki kis csomagolása a Rossmannban. Tetszett a színösszeállítása is, na mondom egye fene, jössz velem haza.
A matt színek nem muzsikálnak valami jól, mert nem annyira pigmentáltak. A fényes színek viszont nagyon tetszenek, szépen eldolgozható, és látványos a szemen is. A felső sor első két színe kb ugyan olyan, legalább is az én kicsit barnásabb bőrömön nem volt észrevehető különbség. Egy egyszerű, nappali, visszafogottabb sminkre jó lehet, de egy erős és tartós smink elkészítésére abszolút alkalmatlan. Összességében nem nagyon nyúltam a paletta után, mindig inkább másikat használtam, úgyhogy az lett a vége, hogy eladtam.

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum

Revolution Skin 10% Niacinamide + 1% Zinc Blemish and Pore Refining Serum
2020. január 14.

Alapvetően nem egy extrém pattanásos, miteszeres a bőröm, viszont az elmúlt egy évben ez elkezdett negatív irányba változni. Majdnem mindig van 1 vagy 2, az az igazi kemény, duzzadt, "mérges" pattanás a fejemen, tudjátok, az amit kinyomni sem lehet. Elég sokmindennel próbálkoztam már küzdeni ellene, olcsóbb és drágább dolgokkal egyaránt, de semmi nem hozott észrevehető változást.
Egy netes rendelésem alkalmával olyan 2500Ft hiányzott volna az ingyenes szállításhoz, aztán úgy voltam vele inkább rendelek még valamit, lényegében "fél áron", minthogy a szállítási költséget fizessem, így legalább kapok valamit a pénzemért:D Így esett a választásom erre a termékre. Alapjáton a Revolution márkát bírom, egész sok jó, használható termékük van, pl korrektor vagy paletták, mondom adok ennek egy esélyt, mert miért ne:) és de jól tettem.. Nem mondom, hogy megszűntek a pattanásaim, mert nem, de ha érzem, hogy valahol már alakul a fejemen egy szép bibircsók, ha este ezt a szérumot ráteszem, reggelre fixen nem fog nagyobbra nőni, sőt, még vissza is húzza.
Én nagyon ajánlom ezt a terméket, megéri kipróbálni, hiszen az ára is teljesen rendben van! :)

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette

Revolution Pro New Neutral Luxe Shadow Palette
2019. december 30.

Hát mit is mondjak..csak jókat olvastam erről a palettáról, gondoltam megveszem, kiprobálom..kár volt.😞
A színek eléggé porzanak, de jó, igazából ez megbocsátható lenne, ha csak ennyi lenne a baja. A színek a szememen teljesen másak voltak mint a palettában, mindegyik olyan “halott” színű volt, teljesen élettelen. A pigmentáltságától sem vagyok elájulva sőt..A glitterek állaga sem győzött meg, bár azzal kapcsolatban nincs semmi extra említeni valóm.
Próbálkoztam párszor ezzel a palettával, de egyszer sem kaptam semmi olyan eredményt, ami meggyőzött volna, hogy ez a paletta nálam maradjon, így eladtam. Igazából nagy csalódás ez az egész, mert többnyire szeretem a revolution palettáit, és sokat ki is próbáltam már belőle, de az összes közül nekem ez bizonyult a legrosszabbnak..😔
Egyedül a csomagolása tetszik, amiatt jár neki a 2 csillag, de amúgy 1 lenne. 😃

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta

MakeUp Revolution Fortune Favours The Brave Paletta
2019. december 30.

Életem első palettája amit megvettem, ez volt. Nem igazán tudtam sminkelni, gyakorolhatni vettem. Erre a célra abszolút tökéletes volt.
Aztán ahogy telt-múlt az idő, egyre jobban belejöttem a dologba, és már nem igazán nyúltam ezért a palettáért.
Volt benne néhány szín amit kifejezettem szerettem(a fényes fehér, aztán az alsó sor 2. márványos kinézetű fehér színe, meg a 3. sor utolsó 3 zöld színe), ezen kívül kb egyiket sem használtam a végére.
Azóta már nagyon sok palettám van, a revolutiontól is meg sok más márkától is, olcsó drogériás és high-end egyaránt, így már tényleg csak porosodott nálam, úgyhogy más gazdát kerestem neki.
Alapvetően nem egy rossz paletta, kezdőknek teljesen tökéletes, bár ne a hozzá tartozó ecsettel probalkozzatok mert az semmire nem való 😃