Fanfarsang

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP

Chloé Love Story Eau Sensuelle EDP
2018. augusztus 24.

Édesanyámnak vettem ajándékba a testáplóját. Fantasztikus illat! Dekoltázsára szokta használni. A minap használtam az autóját és egész nap éreztem még a biztonsági övön az illatát! :) Elég intezív!

Vaseline Original

Vaseline Original
2018. augusztus 24.

Csak ezt használom a lábaimra és a könyökömre. Mivel illatanyagmentes, használok testápolót is. Amúgy univerzális. Szemránckrémnek, ajakápolónak, kézkrém stb.

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2018. augusztus 24.

Második tubussal használom. Egyik este a Barátom arcát is bekentem vele, azóta Neki is van és minden este velem masszíroztatja be az arcába, mondván, az Ő ujjai nagyon beszívják a krémet és úgy nem jut az arcára kellőképp! :) :) :)
Egyszóval: Pompás!

Elmex Gél

Elmex Gél
2018. augusztus 24.

Nagyon jó kis termék! De én bizony kicsit csalok vele, mert van, hogy hetente ötször is megmosom vele a fogam, mert rengeteg limonádét iszik, ami picit érzékennyé teszi a fogakat. Minden használat után úgy érzem, hogy erősebb tőle a fogam és mintha egy védőréteget képezne rá. Lehet, csak pszihésen bebeszélem, de tényleg így érzem. :)

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++

Chanel Les Beiges Healthy Glow Alapozó SPF25 / PA++
2018. augusztus 24.

Vitalumier Aqua-t használtam évek óta, majd gondoltam kipróbálom ezt. Szép, finom illat, minden! Aztán egyszer úgy alakúlt, hogy nem volt nálam, de a Vitaliumer-ből még volt egy kevés a piperémben. Amikor feltettem az arcomra akkor jöttem rá, hogy bizony nekem a Vitalumier jobban tetszik. :)
De ettől függetlenűl ez is egy szuper jó alapozó!

Guerlain Terracotta Joli Teint Natural Healthy Glow Powder Duo

Guerlain Terracotta Joli Teint Natural Healthy Glow Powder Duo
2018. augusztus 24.

01 Clair/ Light Brunettes színben van meg. Pont az a szín, amit télen is fogok tudni használni. Gyönyörű, egészséges összképet ad. Az illata is remek, mint minden Guerlain terméknek.

Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude SPF20

Guerlain Lingerie de Peau Aqua Nude SPF20
2018. augusztus 24.

02N light színben van meg! Csodás! Szuper könnyű, isteni illat! Előtte Chanel Les Beige-t és évekig Chanel Vitalumier Aqua- t használtam. Utóbbihoz tudnám leginkább hasonlítani. Most úgy érzem maradok ennél. Remek!

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT
2018. augusztus 24.

Imádom! Két éve ősszel használtam, habár nem őszi illat, de bánom is én! Még van az üvegben egy kevés. Azóta nem használom, csak szagolgatom, hogy emlékezzek azokra a napokra. Én legjobban a fűvet és a rozmaringot érzem benne, pici később pedig az alma dominál.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2018. augusztus 24.

Ma kaptam belőle mintát. Nem szeretem a gyümölcsös illatokat de ez most tetszett. Kicsit Dior Miss Dior absolutely blooming ra emlékeztet. Gyorsan átfutottam a véleményeket és ilyeneket olvastam miszerint a Gizi néni meg a takarító is ezt használja. Jó jó, de ha ezt használják az alja népek is (mert ez úgy hallattszott ki), akkor ki használja az olyan bóvli márkákat mint az Avon, Britney Spears és hasonlók?

Chanel Le Vernis Nail Gloss

Chanel Le Vernis Nail Gloss
2018. február 13.

Szerintem baromi jól néz ki csak úgy önmagában felkenni a körömre két rétegben!