Fannalin

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Cuir De Nuit EDP

Yves Rocher Cuir De Nuit EDP
2021. október 14.

Aki szereti az édes vanilíát imádni fogja, tökéletes őszre.

Uriage Depiderm SPF50 Krém Barna Foltok Ellen

Uriage Depiderm SPF50 Krém Barna Foltok Ellen
2020. május 10.

Termékmintát kaptam belőle, gondoltam fényvédőnek jó lesz hiszek 50faktoros. Foltjaim nincsenek, de rendkivül kukacosodik a kombinált bőrömön.

Uriage Eau Thermale Rich Water Cream Hidratáló Száraz Bőrre

Uriage Eau Thermale Rich Water Cream Hidratáló Száraz Bőrre
2020. április 30.

Termék mintát kaptam belőle, gazdag krém, de nekem nagyon fényesedik a bőröm tőle. Estére elhasználom azért, de ennyi pénzért már inkább mást fogok legkökzelebb venni.

Garnier Color Sensation Hajfesték

Garnier Color Sensation Hajfesték
2020. április 15.

Hozza amit egy tartós festéknek kell, bár a fekete színt nem lehet elrontani, de tényleg intenzív az intenzív pár hétig. Elég jó áron jutottam hozzá és nekem nagyon bejön a rózsás illat. -1csillag, hogy tényleg nehezen jön le a bőrről még festékleszedő kendővel is.

Lirene C+D Pro Vitamin Energy Arcszérum

Lirene C+D Pro Vitamin Energy Arcszérum
2020. április 12.

Én a krémváltozatát vettem meg. Semmi különleges, illata-állaga egyszerű krém, de semmi hidratáltságot és pluszt nem éreztem a vitamin "golyócskáktól". Enyhén fényes hatás. Elhasználom, de nem fogom újra vásárolni.

Müller Henna Schwarz (Fekete)

Müller Henna Schwarz (Fekete)
2020. április 8.

Gondoltam váltok valami öco-eco termekre, de igaz a mondás "olcsó húsnak, híg a leve".

Ados Cosmetics Extra Long Lasting Körömlakk

Ados Cosmetics Extra Long Lasting Körömlakk
2020. március 10.

Én a Neon Girl típusból választottam, egy klassz nyári színt (15) Használhatatlan, csíkos, áttetsző. Még az a 450ft-ot se éri meg!

Avon Alpha for Her

Avon Alpha for Her
2020. február 29.

Sose gondoltam volna h egy avonos parfüm lesz a kedvencem, erős, nehéz illat. Szerintem illik hozzám, bár volt aki megkérdezte, h férfi parfümöt használok e?!

Himalaya Herbals Citrom és Méz Habzó Arclemosó

Himalaya Herbals Citrom és Méz Habzó Arclemosó
2020. február 29.

Olyan mintha egy egyszerű szappannal mosnék arcot, szárít és nekem a smink leszedés utáni "maradékot" csak dörzsöléssel szedte le, nekem ez kevés, nem fogom újra vásárolni. Ez amúgy nem gél, hanem hab.

Gerovital Plant Thermo Anticellulitisz Krém

Gerovital Plant Thermo Anticellulitisz Krém
2020. február 28.

Meglátom a polcon és rosszul leszek, annyira, h a márkától más terméket se próbálok ki!