Fannci07

Regisztráció dátuma: 2019. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. október 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lipobase Repair Krém

Lipobase Repair Krém
2019. december 7.

Télen borzasztóan száraz szokott lenni a kézfejem és ezt a krémet ajánlották pár éve a gyógyszertárban. 1-2 nap alatt rendbe teszi a kezem, illetve esténként a számra szoktam kenni, ahol szintén rövid idő alatt megszünteti a kicserepesedést. Maximálisan megéri az árát!

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Deo Spray

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Deo Spray
2019. október 28.

Az illata nagyon kellemes, tartós. Külön jó, hogy parabén-és alumínium só mentes:)

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2019. október 28.

Sajnos nagy csalódás nekem:( Ajánlás miatt vettem meg, hogy "ez nem mászik ez a vízvonalról, nem ül meg a szem szélénél, egész nap kibírja.."
Hát, nem egészen. Felkenés után pár órával mintha nem is használtam volna semmilyen szemceruzát. Az a pozitívum egyedül, hogy nem karcol, mert puha és nem túl drága

Balea Soft Öl Tusfürdő

Balea Soft Öl Tusfürdő
2019. október 27.

Nekem tetszik ez a tusfürdő. Puha lesz tőle a bőröm, szeretem az illatát. Mint a legtöbb Baleas tusfürdő az illata nem tartós, de valakinek ez nem is szempont.. Teszi a dolgát:)

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás
2019. október 26.

Rómában vettem ezt a terméket, úgyhogy ez a rózsás illat mindig arra a szuper nyaralásra emlékeztet:) Az állagán kicsit meglepődtem, azt hittem krémesebb lesz, de így is tökéletesen fel lehet vinni az arcra. Lemosni kicsit nehezebb, ezért kap 4*-ot.

Balea Arctisztító Hab

Balea Arctisztító Hab
2019. október 26.

Nemrég vettem meg ezt az arctisztítót és imádom!! Eddig azt nem szerettem az ehhez hasonló arctisztítókban, hogy nagyon nehéz lemosni őket, de ezzel a habbal nincs semmi gond. Megérte az árát, biztos, hogy újravevős lesz:)

Nature Box Mandula Testápoló

Nature Box Mandula Testápoló
2019. október 26.

Tavaly karácsonyi ajándéknak vettem, de végül én szoktam ritkán használni (amúgy se vagyok nagy testápoló használó). Szeretem az illatát, nem túl ragacsos, viszonylag hamar beszívódik + pont nálam, hogy parabénmentes. Szőrtelenítés után jól nyugtatja a bőrt.

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2019. október 22.

Pár napja kezdtem el használni, lefekvés előtt arctisztítás után. Imádom, hogy hamar beszívódik, nincs meg az a zsíros érzet, ami órák után is érződik és elég egy nagyobb borsónyi belőle. Az illata nagyon kellemes, kifejezetten üdítő érzés.
Eddig úgy gondolom, hogy megérte az árát:)

Playboy Queen Of The Game EDT

Playboy Queen Of The Game EDT
2019. október 19.

Az első üveget kb. 2016-ban vettem a glamour napokon, mert volt 50%-os kuponom. Ízlett az illata, nem is volt drága. Annyira megszerettem időközben, hogy a következő szezonban is vettem egy üveggel, igaz akkor már más volt a csomagolása. Majdnem minden nap ezt használom és még az első üveg alján van egy kicsi, úgyhogy elég tartós:) A nap végén is érezni az illatát 1-2 fújással.

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"

Organic Shop Iszapos Arcpakolás "Tengeri Mélység"
2019. október 19.

Alapvetően azért vettem meg, mert olyan arcpakolást kerestem, ami parabénmentes. Az illata nagyon kellemes, nem tömény, de mégis frissítő, viszont különösebb hatását nem éreztem. Puha lett tőle ugyan az arcom, viszont 8-10 perc után olyan, mintha nem is egy pakolás, hanem inkább krém lenne. Nehezebb lemosni, ezért tőlem csak 3 csillagot kap.