fanni.sz

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jimjams Sminklemosó Kendő

Jimjams Sminklemosó Kendő
2011. szeptember 4.

én is dm kuponnal próbáltam ki...pénzt határozottan nem adnék ki rá. szerintem még a sminket sem távolítja el rendesen. max vészhelyzetben használnám, pl elkenődött smink javítására

Jimjams Antibakteriális Törlőkendő

Jimjams Antibakteriális Törlőkendő
2011. szeptember 4.

nem csak kéztisztításra alkalmas, ahogy előttem is írták, én pl elkoszolódott szandált frissítettem egyszer vele, így hozta a szükség:) ...működött:) az illata sem rossz és sokáig friss marad, nem szárad ki, jól működik rajta a kis visszazáró fólia. ötös:)

Colgate MaxWhite One Fogkrém

Colgate MaxWhite One Fogkrém
2011. szeptember 4.

én is nagyon szeretem, valóban fehérítette a fogaimat, azonnali fehérítő hatása is van szerintem, és hosszú távú is

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré

Syoss Heat Protect Styling Spray - Hővédő Hajspré
2011. szeptember 4.

kiszárítja a hajam, kezelhetetlenné teszi, még vasalni is nehezebb. borzalmasan ragad tőle a hajam és olyan mintha drótból lenne, 1x használtam, aztán soha többet. inkább nem vasalom a hajam de ezt nem használom, az biztos

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2011. szeptember 4.

Imádom! Reggel és este is ezzel tisztítom meg az arcom. A sminkemet extra szűz olívaolajjal mosom le, utána pedig ezzel mosok arcot és tisztább lesz a bőröm, mint bármilyen más arclemosó használatával. Csökkenti a mitesszerek és a pattanások számát, az illata is különleges. Szerintem csodás termék, rajongok érte már csak azért is mert 100%-ban természetes...nem csak az aktív hatóanyagai természetesek, hanem úgy ahogy van, az egész.

Manna Tündérkert Szappan

Manna Tündérkert Szappan
2011. szeptember 4.

Nagyon szeretem ezt a szappant, ez volt az első Manna szappan, amit kipróbáltam. Jót tett a pattanásaimnak, remekül tisztítja a bőrt, finom illata van, jó érzés vele arcot mosni és fürdeni is. A testem szinte repes a boldogságtól, amiért nem terhelem vegyszerekkel, amikor ezt használom. Örök kedvenc!

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2011. szeptember 4.

éjszaka szoktam vele bekenni az arcom, ha vannak pattanásaim, reggelre sokat javít rajta, leszárítja őket, illetve gyógyítja a hegeket, segít a hámképződésben, ezzel együtt kicsit hámlaszt is. nem szívódik be teljesen a bőrbe, így nappal valóban nem használható.

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On

Mollis Izzadásgátló Neutro Deo Roll-On
2011. szeptember 3.

szeretem jó izzadásgátló hatása van, nem irritál egyáltalán

Synergen Mélytisztító Bőrradír

Synergen Mélytisztító Bőrradír
2011. szeptember 3.

Szeretem, a második tubust használom belőle, simább lett a bőröm és kevesebb a pattanásom.
Nagyon erős bőrradírozó hatása van, nagy, szinte már durva szemcsékkel.
Ennek ellenére elégedett vagyok vele, szépen tisztítja az arcom.
Az összetevőkkel kapcsolatban vegyesek az érzéseim nagyon, a tartósítószerektől szívesen megszabadulnék, viszont a szalicilsav, az Allantoin és a B3 vitamin a jelek szerint tényleg eredménnyel harcolnak a pattanásokkal.

Logona Méz-Sör Dúsító Sampon

Logona Méz-Sör Dúsító Sampon
2011. szeptember 3.

Vékony szálú hajam van, általában ha nem használok balzsamot, akkor kezelhetetlen, annyira kiszárad. Ezzel a samponnal viszont elégedett vagyok, nem kell mellé balzsam, szépen tisztít, fényes, illatos és puha lesz tőle a hajam és valamivel dúsabbnak is hat, nem lapul le miután megszárad. A Müllerben találtam, máshol még nem is találkoztam vele, ajánlom mindenkinek, aki minél természetesebben igyekszik ápolni a haját.