Fanni95

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alpecin C1 Koffeines Sampon

Alpecin C1 Koffeines Sampon
2019. április 5.

Valóban férfias illatú, ezért én mindig megmosom utána egy nőiesebb samponnal is a hajam, viszont tényleg segít a hajnövesztésben. Nekem továbbra is hullik a hajam, sajnos valószínűleg fog is még egy darabig IR miatt, viszont cserébe annyi de annyi babahajam nőtt, hogy mosás után ilyen csodálatos 80s-90s Bundesliga frizurám van, tudjátok fölül sok rövid, alul kevés hosszú ami még megmaradt.

Zadig & Voltaire This Is Her

Zadig & Voltaire This Is Her
2019. március 17.

Jónéhány éve keresem azt az illatot, ami tényleg én vagyok, és akárhányszor újravenném, de valószínűleg nem a megfelelő helyen kerestem eddig. Az ilyen nagy fancy márkás parfümök számomra mind ilyen 70éves, de magát 30nak képzelő nőkre emlékeztetnek, ezért eszembe se jutott volna soha egy Zadig & Voltaire parfümöt sem megszagolni, azonban egyszer csak megéreztem a barátnőmön. Annyira kellemes édes, természetes illatot éreztem, először nem is tudtam, hogy ilyen öblítőjük van, vagy a kisfiai valamelyik babáknak való kencéje ilyen illatú. Onnantól kezdve tudtam, hogy nekem is ez kell. Finom édes illat, de semmihez sem hasonlítható igazán amiket eddig szagoltam, nincs benne semmi virágosság vagy gyümölcsösség, aminek én nagyon örülök, mert pont ezeket szerettem volna minden eddigi édes parfümömből likvidálni.
Nekem csuklón nem bizonyult túl tartósnak, viszont mellkasra fújva annál inkább, és végre a barátom se azt mondja, hogy a hülye parfüm illat elfedi a természetes illatom, vagy azt, hogy már megint milyen wc illatósítót fújtam magamra, hanem azt hogy isteni illatom van! :D

Braun Silk-Épil 3170

Braun Silk-Épil 3170
2016. március 21.

Nagyon jó ez az epilátor... Mondjuk epilálásra nem, de valamire biztos...

Annak ajánlom, akinek valamilyen okból kifolyólag atom vastag szőrzete van, egyébként hatástalan. Kar- és hónaljszőrzetet észre se veszi, bikinivonalon jó, de nem tartós az eredmény. Visszakérném a 10ezer forintom....

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal

Avon Sun Napozás Utáni Hűsítő Spray C-vitaminnal
2013. április 28.

Jól hűsíti az égett bőrt, és csökkenti a pirosságot, és az illata is jó :)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Alapozó
2013. március 24.

Az itteni jó vélemények hatására megvettem. Akciós volt a DM-ben, így pont jól jártam. A legvilágosabb árnyalatát vettem.
Pont jól passzol a bőrömhöz, nagyon jól fed, nem büdös, és jó a tubusa is. Ez az eddigi legjobb alapozóm, rosszat nem tudok róla mondani. Kicsit nehezebb elkenni mint az eddigi alapozóimat, de jobban is fed. Nyárra megveszem majd a sötétebb árnyalatát :)) És plusz pont, hogy nem lett tőle pattanásos a fejem.

Sundance Átlátszó Hidratáló Önbarnító Spray

Sundance Átlátszó Hidratáló Önbarnító Spray
2013. március 9.

Mikor először kipróbáltam, borzalmas eredményt kaptam. Foltos voltam, és rikító sárga. Aztán újra kísérleteztem vele, és azóta nagyon szeretem. Szép barna színt ad, igaz kicsit büdös. De azért meg vagyok elégedve vele :))

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)

Miss Sporty Perfect Colour Rúzs (régi)
2013. február 22.

Nem túl tartós, de nagyon jó színei vannak :)

NYC High Definition Volume Szempillaspirál

NYC High Definition Volume Szempillaspirál
2013. február 22.

Imádom ! Alapból hosszú szempilláim vannak, de amikor ezt kenem rá, szinte söprű szempilláim lesznek. Próbáltam mást is, de semmi nem vált be annyira mint ez.

NYC Skin Matching Alapozó

NYC Skin Matching Alapozó
2013. február 22.

KATASZTRÓFA. Nem fed, foltos lesz a bőrön, ráadásul ha víz éri, szó szerint vörös lesz... Legutóbb a szemem alatt töröltem le nedves fülpiszkálóval, és a fülpiszkáló kis pamacskája olyan piros volt, mintha rúzsos lenne. Szörnyű ez az alapozó.

Britney Spears Circus Fantasy

Britney Spears Circus Fantasy
2013. február 22.

Édes illatú, nem rossz. Fiatalabb korosztály számára. Én a hajamra szoktam fújni, mert egyszerűen imádom, hogy milyen finom illata lesz tőle, és napokig megmarad rajta.