Fanni97

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb

Geek & Gorgeous 101 B-Bomb
2020. szeptember 3.

Reggel és este is használom, egységessé varázsolja a bőrt, csökkenti a pórusok méretét is. Szépen terül a bőrön, illetve könnyen beszívódik.

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%

The Ordinary Azelaic Acid Suspension 10%
2020. szeptember 3.

Valóban egy éjszaka alatt leviszi a gyulladt pattanást, a kialakulóban lévőket pedig szinte eltünteti. Csak akkor használom, amikor tényleg szükség van rá. Teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5

Geek & Gorgeous 101 A-Game 5
2020. szeptember 3.

2 hónapja használom, 2-3 naponta. Használat után a bőröm igazán selymes, igazi bababőrt eredményez. A korai ráncaimat viszont nem érzem, hogy eltüntette volna, updatelek majd. Másnap fényvédő használata kötelező!! :)

Anew Nutri-Advance Szemránckrém

Anew Nutri-Advance Szemránckrém
2020. augusztus 6.

Én nagyon szeretem, könnyen beszívódik, szinte azonnal kisimítja a szem alatti területet. Az augusztusi katalógusban sajnos már nem találtam... esetleg ha van valakinek elfekvőben, a későbbiekben lehet igényt tartanék rá, ha nem lesz már elérhető az Avon kínálatában.

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2020. augusztus 3.

Én már a második flakonnal használom. A hajmosást nekem nem igazán tolta ki, viszont a fejbőrt remekül tisztítja, frissíti. Hajmosás után jobb a tartása a hajamnak, nagyobb a tömege, mint más samponoknál. Érdemes mellé balzsamot, kifésülő sprayt használni.

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2020. augusztus 3.

Ha nem tévedek, akkor már ennél újabb a csomagolása, lila. Én szerettem, eleinte a felesleges festéket eltávolítottam egy papírzsebkendővel. Amint elkezdett fogyni, csodálatosan szép fekete pillákat csinált 2 rétegben. Már újra is vettem.

Avon Senses Sunkissed Moments Tusfürdő

Avon Senses Sunkissed Moments Tusfürdő
2020. augusztus 3.

A Hula Hula Hibuscussal ellentétben ez tényleg egy tartós illatú tusfürdő. Igazán frissítő, nyárra tökéletes.

Avon Senses Hula Hula Hibiscus Tusfürdő

Avon Senses Hula Hula Hibiscus Tusfürdő
2020. augusztus 3.

Én nagyon elégedett voltam a termékkel, feldobta a tusolást ez a kellemes nyári illat. Tény, hogy nem a legtartósabb az illata, de én mégis szerettem. Biztosan újraveszem a nagy kiszerelésben, ha elfogy a Sunkissed Moments.

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2020. május 9.

Angel food cake - visszafogott rózsaszín, nagyon kényelmes viselet, nem ragad túlságosan. Hétköznapokra nagyon ajánlom, sokszor van akcióban, teljes áron nem biztos, hogy megvennem.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2020. május 9.

A Cannes és a Sao Paulo árnyalatok tulajdonosa vagyok. Gyönyörű, pigmentált színek, kényelmes viselet az ajkakon. Viszont ez tényleg egy krém, evést- ivást nem bír sajnos. Ettől függetlenül imádom, és szívesen viselem. :)