fanniekoo

Regisztráció dátuma: 2019. január 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2019. január 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2019. május 17.

Imádom, két fújás és egész nap érzem magamon. Először nem tetszett aztán pár óra után éreztem, hogy ez lesz az egyik új kedvencem. Az üvege nekem speciel tetszik, szerintem szép és nőies, hordozgatásra valóban nem esztétikus, de aki reggel magára fújja, nem fogja a szükségét érezni, hogy munka után is fújjon magára, mert akkor is fogja még érezni bőven.

Das Gesunde Plus Kieselerde +Zink +Biotin Tabletten

Das Gesunde Plus Kieselerde +Zink +Biotin Tabletten
2019. május 4.

Imádom! A legjobb hajnövesztő kapszula amit eddig vettem. Nekem alapból lassan nő a hajam és a körmöm, de ezzel nőnek mint a gomba!

Marion Spa Hámlasztó Zokni

Marion Spa Hámlasztó Zokni
2019. május 4.

Nekem nagyon profin csinálta a dolgát. Megmosott lábra húztam fel a zoknikat, utána még egy pamut zoknit is ráhúztam, valamint felvettem az itthoni szoba cipőmet is. 4-5 nap után elkezdett lehámlani minden ami felesleges volt a lábfejemen.

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2019. május 4.

Nem rossz. Szeretem, hogy szétválasztja a pilláimat úgy ahogy a nagy könyvben meg van írva. A kefe méretével nem vagyok megelégedve, viszont ez nem a spirál hibája, pusztán csak én voltam eddig hozzászokva a vékony kefés spirálokhoz.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Tusfürdő
2019. május 4.

Csodálatos illata van, mióta kiadták ebből a parabénmentes változatot is, csak még nagyobb örömmel használom. Nagyon érzékeny bőröm van és eddig szinte csak a dove termékei voltak azok amik nem szárították ki a bőrömet annyira, hogy egész nap vakarozzak, mint sok más terméktől amit próbáltam már korábban.

Tom Tailor Urban Life Woman

Tom Tailor Urban Life Woman
2019. május 4.

Imádom, rendszeresen újra vevős. Mindig megdicséri mindenki az illatomat amikor ezzel fújom be magamat. Édeskés illata van, de mellette nőies is. Reggelente 2-3 fújás és még délután amikor hazaérek is lehet érezni az illatát.

Isana Young Tisztítóhab Aktív Szénnel

Isana Young Tisztítóhab Aktív Szénnel
2019. május 4.

Nem régóta használom, eddig nincsenek vele rossz tapasztalataim. Sajnos a hajvitaminom miatt elég pattanásos lett a bőröm, bízom benne, hogy ez segíteni fog rajta.
1 hónap múlva Updatelni fogok! :)

Balea Professional Expressz Hajregeneráló Kúra

Balea Professional Expressz Hajregeneráló Kúra
2019. május 4.

Egyszerűen imádom! Ár érték arányban teljesen megéri. Nekem két hajmosásra elég egy tubus. Az illata fantasztikus, a hatása csillagos ötös, az összetevői meg már csak hab a tortán. Biztos ami biztos ötösével szoktam venni, hogy soha ne fogyjak ki belőle :D

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation

Alverde Make-Up Professional Serum Foundation
2019. május 4.

Akciósan vettem. Megtetszettek az összetevők és a pipettás kiszerelés. Az illata nagyon tetszik. Az állaga túl folyékony és nagyon hamar megszárad emiatt nagyon nehéz eltalálni a mennyiséget és nehéz eldolgozni szép egyenletesen. Sőt! Inkább lehetetlen. Kár érte, de sajnos nem lesz újravevős.

Alverde Szempillanövesztő Szérum

Alverde Szempillanövesztő Szérum
2019. május 4.

Korábban egy másik márkát használtam, az is használt, de ez az Alverdés sokkal jobban tetszik, mert nem égeti a szememet. Sok türelem kell hozzá, de egy hónap után már látszik a változás. Én nagyon szeretem. Az ára is nagyon barátságos.