fanninad

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon
2019. május 29.

Nekem elképesztően nem jött be ez a sampon. Sajnos eleve véletlenül vettem ezt a változatot, a sötétkék, hidratáló verzióját szerettem volna kipróbálni és már csak otthon vettem észre, hogy mellényúltam. Gondoltam mindegy, ez sem lehet rossz. Az első mosás után szörnyű volt a hajam, teljesen összeragadt tőle, de azt gondoltam, biztos csak nem mostam ki rendesen. Már másfél hónapja használom, és minden egyes alkalommal ezt tapasztalom, csomókba ragad tőle a hajam, akár mennyire kiöblítem, zsíros érzetű marad, ráadásul korpásodni kezdett tőle a fejbőröm. Konkrétan nem fogom elhasználni, ami elég rosszul érint, hiszen nem volt olcsó egyáltalán.... Egy csillagot kap a szulfát mentesség miatt.

Cocoon Manufaktúra Tiaré Hajvég és Körömápoló

Cocoon Manufaktúra Tiaré Hajvég és Körömápoló
2019. április 26.

Hajvégeimre használtam tavaly nyáron. S bár elég intenzív ápolást igényel a hajam - nagyon kiszáradásra hajlamos, nem csak a nyári időszakban - a várva-várt csoda elmaradt. :( A márka és az arspoetica szimpatikus különben, de ennek a terméknek nem vettem hasznát különösebben. De rosszat nem tett, az biztos :)

Lush Gorgeous Arckrém

Lush Gorgeous Arckrém
2018. október 29.

Bár tényleg hajmeresztő ára van, én imádtam ezt a krémet! Remekül táplálta száraz, vízhiányos bőrömet, de mégis nagyon könnyed krém, hamar felszívódik. Csodás, virágos, fás illata van ráadásul. Az az igazság, hogy elég sok magas minőség és ár kategoriájú arckrémet próbáltam már, de ez volt eddig az egyik legjobb. Viszont ellene szól, hogy nem parabén mentes. Emellett nagy mennyiségben tartalmaz illóolajokat, melyek allergiás reakciókat válthatnak ki az arra hajlamosaknál.

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal

Garnier Miracle Skin Perfector 5in1 Grapefruit Kivonattal
2018. június 16.

Nem szerettem annyira, az illatán kívül. Szinte soha nincs problémám a bőrömmel, pattanásokkal, de bármikor ezt a krémet használtam, kijöttek utána (azt gondolom, az eltömített pórusok miatt). Természetesebb hatóanyagú és összetevőjű bb krém után fogok nézni..

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. június 16.

Lehet, hogy csak túl sokat vártam tőle, de nem annyira jött be, s ez alapján kicsit drágállom is. Nem választotta szét olyan szépen a pilláim, összeragadtak tőle még akkor is, ha figyeltem, hogy ne tegyek rá annyi festéket, mint amennyit a kefe amúgy magától felvesz (ami rengeteg ez esetben...). Ebben az árkategóriában vannak még a márkának is sokkal jobb spiráljai...

Lush Oatifix Friss Arcpakolás

Lush Oatifix Friss Arcpakolás
2018. június 16.

Az illata valami elképesztően finom. És nagyonnagyon jól hidratál, de nekem viszonylag vízhiányos a bőröm, úgyhogy szükségem is van rá... Nagyon szeretem

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2018. június 16.

Nagyon szeretem azt a bizsergető, hűsítő érzetet,amit ad, serkenti a fejbőr vérkeringését. Én szerettem, de emellett más hatást nagyon nem tapasztaltam.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2018. június 16.

Nagyon jó hűsítő érzést ad a bőrnek a menta révén, valóban serkenti az vérkeringést, tisztítja a bőrt. Üde és felfrissült arcbőrt hagy maga után. Van belőle egy öntartósító változat is, én ezt még jobban szeretem, mert a benne lévő méz miatt jobban hidratál mint a nem öntartósító változat. szeretem :)

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2018. június 16.

Az az igazság, hogy bár alapból száraz és töredezésre hajlamos a hajam, ez a cucc amennyire csak tudta, úgy tette tönkre. Iszonyúan kiszárította a hajam, és már a legelső felkenésnél azt éreztem, hogy ebben annyi kemikália van, amivel csak ártok neki. Akinek problémásabb haja van, nagyon nem ajánlom. Egy Világosítani amúgy világosította viszonylag. Sosem használnám újra.

Vichy Idealia Skin Sleep Éjszakai Arckrém

Vichy Idealia Skin Sleep Éjszakai Arckrém
2018. június 16.

Én nagyon szerettem ezt a krémet, alapvetően is szeretem a Vichy hidratálóit. Elég szerencsés bőröm van, így általában szorul megmentésre, csodát sem várok egy krémtől sosem. Az Ideália Skinsleepnél őszintén szólva reklám fogott meg elsőre, mert elég stresszes és hektikus életet élek a hivatásom miatt, sokszor vannak erősen alváshiányos időszakaim. Nem vettem észre, hogy a fáradtság tüneteit különösebben eltüntette volna, viszont újravettem, mert nagyon szerettem a texturáját, az illatát, hogy kellően hidratál. Könnyen beszívódik, selymes tapintású és üde bőrt hagy maga után. Nem olcsó, de egy Vichy terméknél azontúl, hogy az ember persze megfizeti a márkát, a prémium összetevőket és a szakértelmet is.