fannivea

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lee Stafford Poker Straight Flat Iron Protection Shine Mist

Lee Stafford Poker Straight Flat Iron Protection Shine Mist
2019. január 6.

Mennyei illata van😍
Puhitja is a hajat, hajmosas es egy hajvasalas utan mintha a fodrasztol leptem volna ki!
Min.1napig erezheto a hajban az illata.
De sajnos engem zsirosit:(

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2019. január 6.

Ez egy nagyon jo kis cucc erdemes neki tobb eselyt adni!
Eloszor nagy csalodas volt szamomra, teljesen kiszaritotta a fejborom es viszketest okozott...
Fel evvel kesobb, gondoltam ha mar nem egy olcso hajpakolas, nem dobom ki az egesz dobozt, adok neki megegy eselyt.
Es nagyon jol tettem! Puhasag, dussag a hajmosas utan!
Fejboron kellemes bizsergeto, husito erzes-meg igy telen is teljesen jo (a meleg szobaban;)
En miutan felteszem a fejborre egy 10perces fejmasszazzsal is megajandekozom magam:)
Nagyon jo cucc, ha egy dolgot probalnal ki a Lushtol, legyen ez a termek az!:)

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2018. augusztus 1.

En lehuzocsikkal probalkoztam, illetve nelkule is de nem igazan valt ne.
Azota valtottam inkabb patronosra, gyorsabb es praktikusabb-nem ragad gyantazas utan az egesz furdoszoba.
Probaltam meg ugy hasznalni, hogy egy ures patronba “beletoltottem”. Ugy egesz jo volt, de min. Fel ora kellett, hogy beletoltsem, igy jelenleg a cukorpaszta inkabb a szekrenyben csucsul:)

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2018. június 3.

Rossmannban szereztem be 999ft-ert (sokan irtak milyen jo arban van, mennyivel olcsobb a gomb alaku tarsanal, de majdnem fele annyi van benne, a masik pedig majdnem ketszer ennyi, igy igazabol ez nem teljesen igaz)
En imadom az eos ajakapolokat, teljesen megerik az arukat!
Ket dolog miatt valasztottam most ezt: 1. A vanillia bean izt meg sosem probaltam.
2. Ezt a stick valtozatot sem probaltam meg.
Mint nagy eos rajongo, “gyűjtő”:D mindenkepp ki kellett probalnom.
Tetszik, mert a gomb alakut, amikor mar majdnem elfogy, lehetetlen felkenni a szajra, ugyerzem egy csomot kidobok. szoktam meg vattapalcikaval kipiszkalni belole, hogy teljesen elhasznaljam, de mindig feladom es veszek egy masikat. Ez a stickkel nem fordul elo.
Azonban, ahogy haladok vele nehany levego buborekot fedeztem fel a kenheto reszeben, azaz kevesebb termekem van, mint kellene. Ez kicsit felbosszantott, a gomb alaku tarsaknal sosem tapasztaltam ilyet.
Csomagolasra kis praktikus, hatasa, illata/ize szuper! Igy kapja a szokasos 5csillagot.

Alveola Waxing Lehúzó Textília

Alveola Waxing Lehúzó Textília
2018. január 4.

Celra tokeletes. De az ara 1000forint korul van mar jelenleg.

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2018. január 2.

Ma vettem nagyon tetszik!
A polc leghatuljan volt meg egy utolso Rival de Loop-os, az osszes tobbinek Isana-ra "valtott" a markaja.
Ha keresitek lehet mar csak igy lesz a polcokon, de azert nezzetek szet hatha lesz ilyen is meg.
Az Isana-hoz nem ilyen muanyag tartoka, hanem szovet kis "tasakot adnak. Illetve, ahogy neztem 4fej helyett csak ketto van benne.
Szoval ez a regi Rivaldas jobban megeri. De 3000forintert igyis-ugyis ajandek.
Ajanlom!!:)

Australian Gold Dark Legs Bronzing Lotion

Australian Gold Dark Legs Bronzing Lotion
2018. január 2.

Nem rossz, de vannak jobbak is. Egy atlagos szolikrem.

Revlon Uniq One Coconut

Revlon Uniq One Coconut
2017. december 29.

CSODASZER! Imadom az illatat, a piros valtozatat is szeretem, de ez az illataval mindent visz!
Nagyonnagyonnagyonnagyon jo illatu!:D
Csodas haj, puhasag, feny, jo illat. Revlon minoseg!

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra

Revlon Uniq One 10 Az Egyben Regeneráló Kúra Minden Hajtípusra

CSODASZER!!
Ennel jobb dolgot nem tehetsz a hajadra! Puhasag, feny, jo illat es tokeletes taplalas. Ezt egyszer mindenkinek ki kell probalnia!

Australian Gold Hemp Nation Original Szolárium Utáni Testápoló

Australian Gold Hemp Nation Original Szolárium Utáni Testápoló
2017. december 29.

Szliban kivolt teve a vanilas-ananaszos "tetszternek". Nekem az illata nem tetszik, valahogy se vanillia se ananasz.
De nagyon jol hidratalt es pillanatok alatt beszivodott.
Egyebkent a szoliban a lany megengedte, hogy a tobbi ilyen termeket is megszagoljam. Szerintem egyiknek se volt jo illata.
A normal haromszazvalahany milis kiszereles 5500 ft korul van egyebkent.