fannivea

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Revlon Orofluido Asia Zen Control Elixir

Revlon Orofluido Asia Zen Control Elixir
2021. szeptember 8.

Rozsas illata van, folyekonyabb, mint a sarga “nagytesoja”. Nekem ettol fuggetlenul bevalt, nem neheziti el a hajat.

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír

Revlon Orofluido Hajápoló Elixír
2021. szeptember 8.

Nagyon kellemes, edes illata van. A csomagolas uveg, igenyes. A hatasat szeretem, mar a harmadikat hasznalom. Nekem bevalt.

Balea Men Styling Creme Matt Paste

Balea Men Styling Creme Matt Paste
2021. szeptember 8.

Szamomra bevalt, copfba kotott hajnal hasznalom a babahajakra. Nrm zsirosit, nem is latszik egyaltalan, hogy a hajon van.
Persze nem 100%osan mukodik, par ora utan legyozi par babahaj.
De ar ertek aranyban nagyon megeri!

Michael Kors Sparkling Blush EDP

Michael Kors Sparkling Blush EDP
2021. szeptember 8.

Sajnos nem tudok max csillagot adni, pedig nagyon szerettem volna szeretni.
Tesztert kaptam belole talan egy Notino rendeleshez es mar akkor megtetszett, be is szereztem a Mullerben (igy biztosan eredeti).
Nagyon finom illat, szerelem volt elso szippantasra is, viszont nem tartos, amit egy ilyen arkategoriaju parfumnel elvarnek.
A tartossagat kb 1orara becsulom…
Ha megfurdik benne az ember, talan 2-3ora
Igy a 30ml nagyon hamar elfogy:(

Lee Stafford Poker Straight Flat Iron Protection Shine Mist

Lee Stafford Poker Straight Flat Iron Protection Shine Mist
2019. január 6.

Mennyei illata van😍
Puhitja is a hajat, hajmosas es egy hajvasalas utan mintha a fodrasztol leptem volna ki!
Min.1napig erezheto a hajban az illata.
De sajnos engem zsirosit:(

Lush Roots Hajpakolás

Lush Roots Hajpakolás
2019. január 6.

Ez egy nagyon jo kis cucc erdemes neki tobb eselyt adni!
Eloszor nagy csalodas volt szamomra, teljesen kiszaritotta a fejborom es viszketest okozott...
Fel evvel kesobb, gondoltam ha mar nem egy olcso hajpakolas, nem dobom ki az egesz dobozt, adok neki megegy eselyt.
Es nagyon jol tettem! Puhasag, dussag a hajmosas utan!
Fejboron kellemes bizsergeto, husito erzes-meg igy telen is teljesen jo (a meleg szobaban;)
En miutan felteszem a fejborre egy 10perces fejmasszazzsal is megajandekozom magam:)
Nagyon jo cucc, ha egy dolgot probalnal ki a Lushtol, legyen ez a termek az!:)

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2018. augusztus 1.

En lehuzocsikkal probalkoztam, illetve nelkule is de nem igazan valt ne.
Azota valtottam inkabb patronosra, gyorsabb es praktikusabb-nem ragad gyantazas utan az egesz furdoszoba.
Probaltam meg ugy hasznalni, hogy egy ures patronba “beletoltottem”. Ugy egesz jo volt, de min. Fel ora kellett, hogy beletoltsem, igy jelenleg a cukorpaszta inkabb a szekrenyben csucsul:)

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2018. június 3.

Rossmannban szereztem be 999ft-ert (sokan irtak milyen jo arban van, mennyivel olcsobb a gomb alaku tarsanal, de majdnem fele annyi van benne, a masik pedig majdnem ketszer ennyi, igy igazabol ez nem teljesen igaz)
En imadom az eos ajakapolokat, teljesen megerik az arukat!
Ket dolog miatt valasztottam most ezt: 1. A vanillia bean izt meg sosem probaltam.
2. Ezt a stick valtozatot sem probaltam meg.
Mint nagy eos rajongo, “gyűjtő”:D mindenkepp ki kellett probalnom.
Tetszik, mert a gomb alakut, amikor mar majdnem elfogy, lehetetlen felkenni a szajra, ugyerzem egy csomot kidobok. szoktam meg vattapalcikaval kipiszkalni belole, hogy teljesen elhasznaljam, de mindig feladom es veszek egy masikat. Ez a stickkel nem fordul elo.
Azonban, ahogy haladok vele nehany levego buborekot fedeztem fel a kenheto reszeben, azaz kevesebb termekem van, mint kellene. Ez kicsit felbosszantott, a gomb alaku tarsaknal sosem tapasztaltam ilyet.
Csomagolasra kis praktikus, hatasa, illata/ize szuper! Igy kapja a szokasos 5csillagot.

Alveola Waxing Lehúzó Textília

Alveola Waxing Lehúzó Textília
2018. január 4.

Celra tokeletes. De az ara 1000forint korul van mar jelenleg.

Rival de Loop Elektromos Arckefe

Rival de Loop Elektromos Arckefe
2018. január 2.

Ma vettem nagyon tetszik!
A polc leghatuljan volt meg egy utolso Rival de Loop-os, az osszes tobbinek Isana-ra "valtott" a markaja.
Ha keresitek lehet mar csak igy lesz a polcokon, de azert nezzetek szet hatha lesz ilyen is meg.
Az Isana-hoz nem ilyen muanyag tartoka, hanem szovet kis "tasakot adnak. Illetve, ahogy neztem 4fej helyett csak ketto van benne.
Szoval ez a regi Rivaldas jobban megeri. De 3000forintert igyis-ugyis ajandek.
Ajanlom!!:)