fannivea

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Signal White Now Fogkrém

Signal White Now Fogkrém
2017. július 14.

Szeretem! A fogakat nem tartosan feheriti, ha masik fogkremre valtunk elmulik a "varazsa". Ettol fuggetlenul szeretem, optikailag feherit a kek szine miatt. Az ize is kellemes, mentolos. A fogkefe sorteit is par hasznalat utan befogja kekesre, de ez engem nem zavar.

B.U. Absolute Me EDT

B.U. Absolute Me EDT
2017. július 14.

Ajandekba kaptam es nagyon orultem neki. Imadom az illatat, a csomagolasat. TOKELETES!:)

Batiste Cherry Dry Shampoo

Batiste Cherry Dry Shampoo
2017. július 13.

Szeretem is nemis:/
Kitolja a hajmosast de cserebe a fejboron fura por tapado reteget kepez amivel nem is lenne gond, de ha beleturok a hajamba a kezemre ez a reteg atkerul illetve sokszor nem csak a hajtovekre, hanem a hajszalakra is.
Nem hasznaltam gyakran csak havi 2-3x de nagyon kiszaritotta a fejborom.
Az illata tetszett es tette is amit kell. Kinezetre a hajam szinte frissen mosott, na de tapintasra...

Babylove Babahintőpor

Babylove Babahintőpor
2017. július 13.

Nemreg vettem a termeket, igy kitudtam mar probalni parszor. En is szarazsamponnak vettem, eloszor probaltam erre a celra hintoport es ez volt a legolcsobb a dm-ben. Szarazsamponnak tokeletesen bevalt! Viszont muszaj vagyok 1csillagot levonni a teteje miatt. Sosincs bajom az ilyen tetokkel es meg is lepodtem mas nem irta, de 10perc utan feladtam mert sehogy sem tudtam kinyitni a kezemmel. Vegul egy szemoldokcsipesszel kellett felfeszitenem. Ezutan visszatettem de ugyanugy nem tudtam kinyitni. Igy a kupakjat nem tartom rajta.

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2016. december 10.

Pár órája vettem meg, elutaztam az Eos ajakápolómat pedig otthon hagytam. A szám természetesen gyorsan kicserepesedett.
Ezért gyorsan akartam valami olcsobbat beszerezni, erre esett a választásom.
MEGLEPŐEN jól hidratál. Gyorsan rendbetette a számat. Nekem az illata is bejon. Egyetlen baj: narancssárgára szinezi a szájat, de csak ha sokat teszel ra. Picit kevesebb terméket alkalmazva ez is kikerülhető:)
Most első benyomásra hasonló hatasa van, mint az Eosnak.
Nekem nagyon bejon. Ajánlom!:)
(Akinek szaritja a szajat talan hasznaljon picit tobbet es hatha erezni fogjak a hatasat:)

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2016. július 17.

Sminklemosasra hasznalom. Arra nagyon bevalt. Szepen leszedi az alapozot/pudert. A szempillaspiralhoz es a tushoz kell neki egy kis segitseg a micellas vizzel. De egyebkent nincs baj vele. Utazashoz tokeletes.

Belif Tea Tree Oil

Belif Tea Tree Oil
2016. július 17.

Pattanos kezelesere vettem. Hat egyatalan nem valt be. De ez nem feltetlenul ennek a termeknek a hibaja. Szerintem maga a teafaolaj az, ami pattanasokra semmit sem er.
Inkabb tobb lett tole. Nem ajanlom egyatalan. Az illata, hat nem tul jo. Nekem nem jott be.

Isana Young Arcradír Vegyes és Problémás Bőrre

Isana Young Arcradír Vegyes és Problémás Bőrre
2016. július 17.

Meglepoen jo. Kellemes erzest hagy maga utan. Ar ertek aranyban teljesen megeri.

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting

Essence Korrektor Stay All Day 16 H Long Lasting
2016. július 17.

1-2evvel ezelott sokat hasznaltam. Akkor bevalt, nincsen vele baj. De az igeretevel szemben nem tul tartos. Az az elmegy kategoria. Vannak ennel sokkal jobb korrektorok is, de hasznalhato.

Avon SuperShock Szemhéjtus

Avon SuperShock Szemhéjtus
2016. július 17.

Nemjo. Nem eleg pigmentalt, es szaradas utan is konnyen kenodik ha nem vigyazunk. Nehez vele dolgozni.
Nem ajanlom, de majd elhasznalom valahogy.