fannivea

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon SuperShock Szemhéjtus

Avon SuperShock Szemhéjtus
2016. július 17.

Nemjo. Nem eleg pigmentalt, es szaradas utan is konnyen kenodik ha nem vigyazunk. Nehez vele dolgozni.
Nem ajanlom, de majd elhasznalom valahogy.

Lora Classic Rúzs (régi)

Lora Classic Rúzs (régi)
2016. július 17.

Hat az arhoz kepest igazabol rosszabbat vartam. Ajandekba kaptam, de tudtam mi ez mennyibe kerul stb. A minosegevel nem voltam tisztaban.
Nos egyszer hasznalatos kategoria. Ha felkened tart kb 10percig aztan kenodik ossze vissza. Probalod javitani de csak a melegben mar "megolvadt" ruzst talalod felbetorve.
A szine elfogadhato. Szoval abban a 10-20percben elfogadhato.

Garnier Pure Active Arctisztító Krém Pattanások Ellen Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztító Krém Pattanások Ellen Aktív Szénnel
2016. július 17.

Ugy erzem kevesebb pattanasom van ennek koszonhetoen. Jol tisztit. Hasznalata utan nagyon puhava valik a borom. Gontos utanna a hidratalas, mert egyebkent sajnos nagyon szarit.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. július 17.

Az elso micellas viz amit hasznaltam. Es most is ezt hasznalom. Volt hogy felre tettem kiprobaltam mas termekeket, de ez valt be legjobban. Kiszerelese is nagyon jo, sokaig eleg. Erzekeny boromet ndm irtitalja, pattanast sem okoz. Ar ertek aranyban is megeri.
Nekem bevalt. Jo kis termek.

Yves Rocher Organic Vanilla Créme Fondante Selymes Testápoló

Yves Rocher Organic Vanilla Créme Fondante Selymes Testápoló
2016. július 17.

Annyira jo! Annyira imadom!
Nagyon bevalt illata tokeletes. Apol, es selymesse puhava varazsolja a borom! Nagyon ajanlom!

Catrice Zensibility Ecsettartó Táska

Catrice Zensibility Ecsettartó Táska
2016. július 17.

Utazashoz tokeletes. Szeretem elferek benne konnyen es nagyon praktikus!

Catrice Sound Of Silence Zselés Szemceruza

Catrice Sound Of Silence Zselés Szemceruza
2016. július 17.

Nem rossz, de nem is a legjobb termek. Csak olyan atlagos. De azert elfogom hasznalni neha neha. Tartossag szempontjabol is atlagos. Egyszer elhasznalhato termek.

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő

Nivea Kakaóvaj & Tejproteines Krémtusfürdő
2016. július 17.

Nagyon jo az illata! Jol habzik, jol tisztit! Furdes utan puha a labam tole es az illata is sokaig megmarad. Szeretem nagyon:)

Nivea Ápoló Napolaj Spray SPF6

Nivea Ápoló Napolaj Spray SPF6
2016. július 17.

Mintha barnabb lettem volna tolem mint egy sima naptejtol! Illata is tetszik. Az ara talan kicsit draga de teljesen megeri. Ajanlom!

Nivea Lip Butter Coconut

Nivea Lip Butter Coconut
2016. július 17.

Nem valt be. Egyatalan nem hidratal, a csomagolas sem tul higenikus. Csak az illatat tudom dicserni. Nem ajanlom