fannivea

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Ápoló Hajvédő Spray UV-Szűrővel

Avon Ápoló Hajvédő Spray UV-Szűrővel
2016. július 17.

Illata szuper. Nekem ugy erzem bevalt, nem szivta ki a nap a hajamat:)

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2016. július 17.

Hihetetlenul finom az illata. Teszi a dolgat. Nem hagy ragacsos erzetet.
A legjobb hajvegapolo (a balea-s arganolajossal egyutt) csodaszer!
Csak ajanlani tudom!:)

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2016. július 17.

Koromlakkot konnyen eltavolitja. Ar ertek aranyban is jo. Ajanlom:)

Oriflame Lábujj-Elválasztó Pedikűrözéshez

Oriflame Lábujj-Elválasztó Pedikűrözéshez
2016. július 17.

Nem is tudom egy ilyen termekrol mit lehetne irni. Teszi a dolgat, praktikus kis cucc. Megkonnyiti a pedikurozest.

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm

Oriflame The One Lip Spa Plumping Lip Balm
2016. július 17.

Megvettem. Hasznaltam parszor, de teljesen atlagos semmi kulonos. 2000ft-ert ennel sokkal jobb termekeket lehet venni.

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam
2016. július 17.

Szerettem regebben meg ra nem talaltam az EOS ajakapolokra. Ar ertek aranyban az sokkal jobban megeri(2000ft, ez 1200).
Egyebkent az illata kellemes hidratalni is hidratal, de ragacsos erzest ad. Egyszer elhasznalhato de nem csodaszer.
Ja es a csomagolasa szep, de a termek felet ki se lehet belole szedni(vagy csak nagy szenvedes aran) egyatalan nem higenikus!

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2016. július 17.

Kedvenc nyari tusfurdom. Szeretem az illatat, ugy erzem napozas utan megnyugtatja a borom. Jo kis tusfurdo nagyon jo aron!:)

Balea Professional Oil Repair Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Hajolaj
2016. július 17.

Csodaszer! Illata isteni! Nem ragad gyorsan beszivja a hajam es nem hagy maga utan olyan latvanyt, mintha zsiros lenne a hajam(sok hajvegapoloval lett ilyen problemam).
Legjobb hajvegapolo(az Avonossal egyutt) nagyon ajanlom!

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon

Balea Professional Fülle + Pracht Sampon
2016. július 16.

Az eddigi egyik legjobb sampon amit hasznaltam! A hajam vekonyszalu a toveknel konnyen zsirosodik, a vegeknel pedig nagyon szaraz picit toredezett is. Emelett sokszor nehezen kifesulheto es konnyen lelapulo is. VOLT! Mert ez a sampon minden problemamon segitett. Dus, fenyes, hihetetlenul puha es kesobb is zsirosodik.
Emelett hajpakolasnak elotte panthenol spray-t is hasznalok par hete valoszinu ez megjobban fokozza a hatasat.(de a samponban szinten talalhato meg panthenol)
Tokeletes sampon! Meg tokeletesebb aron! Mindenkepp ujra veszem es ajanlom mindenkinek! Egyertelmu csodaszer:)

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2016. június 5.

Egy igazi csodaszer!
Kb 4-5honapja vettem meg a dm-ben. Azota mindennap hasznalom es most kezd elfogyni. Nagyon fincsi az izre, hidratalas szempontjabol sem labello sem szollozsir sem semmi mas nem szallhat versenybe ezzel a kis termekkel szemben. Ajanlom mindenkinek!:)