Fannus

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schüssler Natur Selection Nr. 10. (régi)

Schüssler Natur Selection Nr. 10. (régi)
2018. május 3.

Szem alatti puffadásra vettem, esténként és reggelente is kenem vele a szemkörnyékem és 3-4 perc alatt látványosan csökken puffadás. Régen nagyon puffadt volt a szemkörnyékem, így tényleg látom a változást. Nagyon tudom ajánlani.

Rival de Loop Hydro Aqua Spray

Rival de Loop Hydro Aqua Spray
2017. július 21.

Az enyém szórófeje tökéletesen spriccel, pont elég folyadék kerül az arcra. Az illata is enyhe. Szerintem nagyon jól fel tud frissíteni egy meleg napon, és a smink se kenődik el.

JutaVit Hair Caps Szépségvitamin

JutaVit Hair Caps Szépségvitamin
2016. szeptember 3.

Eddig nagyon szimpatikus ez a termék. 1 hónapja szedem, ami a fele annak, amennyit tervezek, de már most úgy gondolom, hogy szép eredményt ért el, és megéri. A hajam erős, gyorsabban nő. Nyáron kezeltem párszor a Sunkiss jellyvel, ami eléggé kiszárította. Ezzel, és a kéthetente felrakott olajpakolással mintha semmi se történt volna a hajammal. Bioboltban vettem 1800 forintért. Eddig semmilyen más szépségvitamint nem próbáltam, de örülök, hogy ezzel kezdtem. Semmilyen mellékhatást nem okozott.

Olay Essentials Arctisztító és Kondícionáló Tej

Olay Essentials Arctisztító és Kondícionáló Tej
2016. augusztus 30.

100 forintért vettem egy dm-ben (!!), mivel kivonják a terméket a forgalomból. Átlagos arctisztító, nem csípte a szemem, de nem teljesen birkózott meg a szempillaspirálommal. Puha bőrt hagyott maga után, kellemes volt a használata. Van másik arctisztítóm, ami jobban leszedi a sminkem, de ennyi pénzért mindenképp megérte. Őszre/télre jó lesz, mikor a bőrömnek inkább tejes, mint géles arctisztítóra van szüksége

Cuticura Soothing Facial Cleanser

Cuticura Soothing Facial Cleanser
2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem ezt a sminklemosót, szépen leszed mindent, utána a micellás vizzel átitatott korongon már csak a szempillaspirálom maradványai látszódnak. Nagyon gyengéd a bőrön, én szemen is szoktam alkalmazni.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2016. augusztus 28.

A legtöbbször arckrémbe keverve viszem fel a bőrömre este, így éjszaka szépen be tudja szívni a bőröm és reggelre puha lesz. Leginkább télen alkalmazom, mikor a hideg miatt borzalmasan ki szokott száradni a bőröm. Volt, hogy semmi sem segített rajta, csak ez a módszer.

Olay Essentials Beauty Fluid Érzékeny Bőrre

Olay Essentials Beauty Fluid Érzékeny Bőrre
2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet. Az összetevői miatt vettem meg, mert lelkiismeret furdalásom van, ha valami illatos, rossz összetevőkkel rendelkező, túlárazott krémet kenek magamra. 2000 forint a Müllerben, majdnem egy éve használom és kicsivel kevesebb, mint a fele még megvan. Imádom ezt a tejes állagot, hamar beszívódik. Télen belekeverek egy kis arcolajat, és máris megkapom a tökéletes hidratáltságot a száraz bőrömre.

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon

Pantene Pro-V Aqua Light Sampon
2016. augusztus 28.

Kiskoromban mosták Pantene-nel a hajam, azóta valahogy nem tértem vissza rá. Hiba volt, mert hosszú ideje ez az első olyan samponom, ami tényleg meghosszabította a két hajmosás közti időt. Ezzel akár 5 napot is kibír a hajam, holott idáig a 3.napon is száraz samponhoz kellett nyúlnom. Nagyon jól habzik, és kellemes az illata.

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra

Dove Advanced Hair Series Regenerate Nourishment Hajbalzsam Károsodott Hajra
2016. augusztus 28.

Ez életem legjobb balzsamja! :) Isteni illata 2 napig megmarad a hajamban. Hajmosás után nagyon puha lesz a hajam tőle és a következő hajmosásig sem veszt a selymességből és a fényből. A sampont egyelőre nem próbáltam ki, de együtt biztos még ennél is jobban működnek. :)

MakeUp Revolution Euphoria Palette

MakeUp Revolution Euphoria Palette
2016. augusztus 12.

Meg vagyok elégedve a palettával, minden szemhéjfesték szépen pigmentált. A bronzosítónak szép árnyalata van, és szerintem még akár túlzásba is lehet esni vele a pigmentáltság miatt. A highlighter gyönyörű, egy picit kevesebb csillámot rakhatnának bele. A pirosító kicsit kakukktojás, hiszen nem annyira a 'pirosít', inkább arany csillámokat hagy az orcákon. Ez engem nem feltétlenül zavar, de lehetne ebben is kevesebb csillám, az árnyalata viszont nagyon szép. :)