Fannyuuszi

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam

Garnier Ultra Doux Helyreállító Balzsam
2015. november 12.

Aki szereti a szalmát, annak ajánlom. Tökéletesen utánozza a tanya mindennapi életérzését, a szalmabálákon átfújó szellőt, és a sújt, ami a cipeléskor érzünk.

Pocsék egy balzsam, teljesen száraz lett a hajam már az első használat után is.

Syoss Vibrant Colors Hajfesték

Syoss Vibrant Colors Hajfesték
2015. november 12.

Nem nagyon tudom más hajfestékekkel összehasonlítani, de nekem nagyon bevált. Sötétbarna hajam van, és az 5-77-es árnyalat szőkítés nélkül is nagy szépen kijött rajta, nagyon hasonlít a dobozon lévő mintához ( legalsó szín a sorban ). Habár azóta ez a negyedik hajmosásom, még mindig színezi a vizet, bár kevésbé, tehát azért kopik - ami annyira azért nem észrevehető élőben. Mivel életem első hajfestése volt, ezért maradt egy kevés barna tincs a hajamban a két elhasznált doboz ellenére is, de meglátjuk, hogy második alkalommal már hogy fogja befogni. Az ár-érték arány szerintem tökéletes, a hajam nem igazán lett tőle szálkás, parókaszerű, tehát kíméletesnek is mondhatom. Négy csillagot érdemel.

UPDATE: Minden harmadik festésre el kell használnom ismét két dobozzal, mert addigra a vége már inkább egy szőkésebb árnyalatot vesz fel. Kopni kopik, de még mindig olcsó, gyakran akciós, és ez álmaim színe. Ha esetleg találok jobbat, akkor lecserélem, de eddig nem sok eredményem volt. :)

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2015. november 12.

Hát hogy ez tényleg tartós, az tuti. Nagyon szeretem, nagyon olcsó, rosszat nem tudok róla mondani. Megérdemli az öt csillagot.

Syoss Oleo Intense Thermo Care Balzsam

Syoss Oleo Intense Thermo Care Balzsam
2015. november 12.

Nos, mivel eléggé megoszlik a vélemény ezekről, úgy gondolom, hogy írok első használatról véleményt, és frissítem a flakon felénél és a végén is.

ELSŐ HASZNÁLAT: A Garnier Ultra Doux Méhpempős balzsamja annyira kiszárította a hajamat, hogy gyors segítség kellett. Erre esett a választásom,mert a hajamat nyáron is szárítani kell a bubifrizura miatt. Nagyon meglepődtem, hogy első használat után ennyire jól teljesített, mintha az Ultra Doux-os időszak meg sem történt volna. Gyorsabban nem szárad, de nagyon puha lesz a tapintása a végén. Az állaga tényleg elég sűrű, kérdéses, hogy ez hogy fog kijönni a flakonból a végén, de ez úgy gondolom, hogy mellékes, ha használ. Első alkalommal öt csillagot adnék neki.

UPDATE!
A FLAKON FELÉNÉL: Nem annyira nehéz kinyomni, bár tény, hogy elkezdtem fejjel lefelé tárolni. Nagyon lassan fogy, nagyon tetszik még mindig. A festett hajam is puha marad tőle, nem kell egyéb kence hozzá. Az adagolás miatt inkább 4,5 csillag lenne, de mivel nem lehet, marad az öt.

Lovely Nail Care Strongly Regenerating Nailcare Körömlakk

Lovely Nail Care Strongly Regenerating Nailcare Körömlakk
2015. augusztus 19.

"Miért ne?" alapon vásároltam meg. Rengeteg körömápolót, körömerősítőt próbáltam már ki, vagy használtam eredménytelenül. Megvettem, minden lakkozás alá használtam, vagy csak úgy önmagában. Nagyon szép csillogást ad a körmeimnek, és amikor fent van a lakk, az nem törik, nem repedezik, így teljesen elégedett vagyok vele. Nem lehetett egyszerű a műkörmözésem után életet lehelni a körmeimbe, de életemben nem voltak még ilyen hosszú, saját körmeim.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2015. június 15.

Nekem bevált, én nagyon szeretem. A szemöldökszálaimat a helyén tartja, nincs vele semmi probléma. Én úgy használom, hogy először ezt kenem fel, és csak utána ütögetem bele a szemöldökport. Az eredmény így tartós, a kefe nem lesz koszos, a gél sem színeződik el. Ár-érték arányban jó, a minősége is megfelelő.

Essence I ♥ Stage Szemhéjalapozó

Essence I ♥  Stage Szemhéjalapozó
2015. június 15.

Hát, én sajnos nem értem ennek a terméknek a létezését. Első szemhéjalapozóm, de hatalmas csalódás. Olajosít, semmivel nem lesz tartósabb, vagy pigmentáltabb a végeredmény. Nem szeretem, felesleges pénzkidobásnak tartom.

Alverde Zselés Szemhéjtus

Alverde Zselés Szemhéjtus
2015. június 15.

Nem tudok sem kifejezetten jót, sem kifejezetten rosszat mondani róla. Egyszer kenődött bele véletlenül a szemembe, de akkor rettentően csípett egész nap, pedig alaposan kiöblítettem. Azóta vigyázok vele, ha nem megy a szemembe, akkor nincs baj, elhasználom, de keresni fogok másikat. Átlagos szemhéjtus.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2015. június 15.

Szeretem őket. Nem szárítanak, de nem is hidratálnak; krémesek, de nem másznak le. Csókálló, de azért fel kell frissíteni a nap folyamán. Csodaszernek nem mondanám, nem vagyok tőlük elájulva, de a maguk kategóriájában jól teljesítenek. A 13, 15, és a 20-as számú árnyalatok vannak meg, a pigmentáltságukra nincs panaszom. A többi rúzsomhoz viszonyítva viszont "csak" erős négyest kapnak.

Fing'rs Szempilla Ragasztó

Fing'rs Szempilla Ragasztó
2015. június 15.

Én bevallom őszintén, hogy nem szerettem volna ezt megvásárolni, és nagyon ódzkodtam tőle, de sajnos nem találtam mást az aktuális drogériában. Nekem nem főként műszempillához, hanem strasszok ragasztására kell, de arra tökéletesen megfelel, és a nyári melegben nem mozdult el. Állagról, száradási időről nem mondanék véleményt, mert ahhoz, amihez én használom, ahhoz teljesen mindegy kategória, panaszom nem volt rá. Ettől függetlenül, ha elfogy, szeretnék majd másikat kipróbálni, nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.